[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

https://www.alkowiki.pl/felietony/alkomat-bezustnikowy-jak-dziala/

Predyspozycje Fordanserki

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Tajny Klub Bilderberg Rządzi Światem


Dodano: 2005-09-17 14:58:40 · Wyświetleń: 47391
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
W niedalekiej przyszłości wszyscy staniemy się niewolnikami - przekonuje dziennikarz śledczy Daniel Estulin. Elitarna grupa polityków i biznesmenów szykuje ludzkości straszny los.

Daniel Estulin od wielu lat zajmuje się tajemniczym Klubem Bilderberg. Z zebranych przez niego dokumentów wynika, że wszystkie ważne współczesne wydarzenia, od afery Watergate po zabójstwo Aldo Moro, można wytłumaczyć knowaniami tej organizacji. Dowody i przemyślenia na ten temat autor zawarł w książce "The True Story of Club Bilderberg " (ang. Prawdziwa historia Klubu Bilderberg).

Pokój opierający się na niewolnictwie jest tylko grą pozorów. Dzisiaj Bilderbergowie wysługują się ONZ: błękitne hełmy to ich wynalazek!

LA VANGUARDIA: Co to jest Klub Bilderberg?

DANIEL ESTULIN: To elitarna grupa 130 wpływowych osób z całego świata odbywająca co roku czterodniowe spotkania.

LA VANGUARDIA: Po co?

DANIEL ESTULIN: Celem Klubu jest zniewolenie wszystkich ludzi na ziemi. Zamierzają stworzyć globalny rząd, który zawładnie światem. Zlikwidują podział na państwa, za to wprowadzą jedną uniwersalną walutę, religię i wspólną armię.

LA VANGUARDIA: Może nie ma się czego obawiać?

DANIEL ESTULIN: Ależ chodzi o wyjątkowo perfidny plan! Jego wprowadzenie w życie oznacza, że wszyscy staniemy się niewolnikami, narażonymi na kaprysy wszechmocnej globalnej władzy. A im łatwiej będzie kierować światem bez państw i bez narodowych armii.

LA VANGUARDIA: Ale w zamian zagwarantują nam pokój.

DANIEL ESTULIN: Pokój opierający się na niewolnictwie jest tylko grą pozorów. Dzisiaj Bilderbergowie wysługują się ONZ: błękitne hełmy to ich wynalazek!

LA VANGUARDIA: Pańskim zdaniem lepszy jest świat z wojującymi ze sobą państwami i lokalnymi dyktatorami?

DANIEL ESTULIN: Wolę kraje demokratyczne, suwerenne i wolne. To prawda, że dochodzi do konfliktów, wybuchają wojny. Ale lepsze to niż globalne niewolnictwo.

LA VANGUARDIA: Ale ja wcale nie uważam siebie za niewolnika!

DANIEL ESTULIN: Nie? Pozwól, że zapytam: ile pieniędzy jesteś w tej chwili winien bankowi? Wydaje ci się, że masz dom, samochód? Nic nie masz! Z dnia na dzień mogą podnieść oprocentowanie kredytu. Jednym z celów Klubu Bilderberg jest pozbawienie ludzi pieniędzy w gotówce. A potem parę kliknięć myszką i już twoje konto w banku jest puste. Nie wierzysz? Sam zrób dochodzenie. Mam tysiące dokumentów, które potwierdzają wszystko, co teraz mówię!

LA VANGUARDIA: I te dokumenty przekonają mnie, że członkowie Klubu potajemnie się spotykają?

DANIEL ESTULIN: Robią to co roku, za każdym razem w innym miejscu. Jeżdżę za nimi, prowadzę śledztwo. Zdobyłem nawet informatora, który przekazuje mi dokumenty, ryzykując własnym życiem.

LA VANGUARDIA: To takie niebezpieczne?

DANIEL ESTULIN: Ci z Klubu już raz próbowali mnie zabić.

LA VANGUARDIA: Tak bardzo boją się tego, co pan ujawnia?

DANIEL ESTULIN: Tłumaczą, że ich spotkania są towarzyskie. Ale angażują armię ochroniarzy, żeby ukryć się przed dziennikarzami. Przecieki do prasy bardzo im szkodzą.

LA VANGUARDIA: Czy ich sekret nie sprowadza się do tego, że chcą wszystko zglobalizować?

DANIEL ESTULIN: Przeczytaj moją książkę. Na jednym ze spotkań założyli, że w 2050 roku na świecie będzie żyło około trzech miliardów ludzi. Resztę trzeba wyeliminować - wojną i głodem. Oto ich plan!

LA VANGUARDIA: Kto wchodzi w skład Klubu?

DANIEL ESTULIN: Prezydenci, premierzy, politycy, liderzy partii ze wszystkich krajów, dyrektorzy banków (Banku Światowego, Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Centralnego Banku Europejskiego), wielcy biznesmeni. Jądrem tej organizacji są dwie rodziny: Rockefellerów i Rothschildów.

LA VANGUARDIA: A gdzie obradowali w tym roku?

DANIEL ESTULIN: W małym miasteczku Rottach-Eger, w Bawarii w Niemczech. Spotkanie trwało od 3 do 6 maja.

LA VANGUARDIA: Dowiedział się pan, o czym rozmawiano?

DANIEL ESTULIN: Najwięcej uwagi poświęcono wyznaczeniu daty inwazji na Iran. Termin ustalono na jesień.

LA VANGUARDIA: To chyba nierozsądne, zważywszy na to, co się dzieje w Iraku...

DANIEL ESTULIN: Ale dziś każda kropla ropy jest sprawą życia i śmierci. Spójrzmy prawdzie w oczy - ropa naftowa niedługo się skończy. Obliczono, że za parę lat baryłka będzie kosztować 200 dolarów. (. . .)
DANIEL ESTULIN: Istnieje co prawda energia nuklearna, ale Klub się nią nie interesuje. Bilderbergowie wiedzą, że każdy kraj posiadający elektrownie jądrowe jest dobrze rozwinięty gospodarczo i nie można nim ot tak po prostu zawładnąć. (. . .) Dlatego członkowie Klubu sprawili, że energia jądrowa ma dzisiaj złą prasę, a kampanię przeciwko niej zlecili Greenpeace.

LA VANGUARDIA: Greenpeace też bierze udział w spisku?

DANIEL ESTULIN: A skąd biorą pieniądze na swoje demonstracje? Celem Klubu jest osłabienie wszystkich państw - ze Stanami Zjednoczonymi włącznie. Zamierzają zbudować globalną wioskę, którą następnie będą zarządzać. I dlatego irytuje ich, kiedy ludzie domagają się prawa do posiadania broni. Wykorzystali Michaela Moore 'a, żeby zorganizować nagonkę na właścicieli broni.

LA VANGUARDIA: Mówi pan o filmie "Zabawy z bronią? "

DANIEL ESTULIN: Tak. Moore sam jest obrzydliwym globalistą. Mniej obawiałbym się uzbrojonego obywatela, niż tego potwora Davida Rockefellera!

LA VANGUARDIA: Czy ma pan prawo tak obrażać innych?

DANIEL ESTULIN: Kiedy w Kanadzie przeprowadzano referendum w sprawie Quebecu, okazało się, że liderzy wszystkich partii politycznych są opłacani przez Rockefellera. Chodziło o to, aby na rzekach wybudować potężne tamy, a potem zdzierać z ludzi pieniądze za wodę. Ja to ujawniłem. I dlatego próbowali mnie potem zabić!

LA VANGUARDIA: Zna pan jeszcze jakiś diabelski plan Klubu?

DANIEL ESTULIN: Wprowadzenie globalnego podatku na benzynę. Powiedzą nam, że te pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc ubogim. Będziemy płacić, a to kolejny krok do totalnej globalizacji.

Źródło: ONET.PL
Gorące adresy: STRONA KLUBU BILDERBERG

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • hanna
  (2008-06-17 01:21:04) #293
  | 👮 raport

  nie bardzo chce mi się wierzyc że to spisek jakiś miernot.Napewno rządzą nami przeznaczenie no i los każdej jednostki jest już gdzieś zapisany

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ------
  (2008-08-27 08:29:19) #727
  | 👮 raport

  Facet ma racje.Nawet jakbyś chciał się uwolnić od tego wszytkiego to i tak tego niebędziesz mógł zrobić oni i tak cię złapią.Poprostu mamy przesrane

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • IteratorZX81
  (2008-09-04 01:42:14) #790
    📧 pw | 👮 raport

  No, cóż... Są czynniki na które Bilderberg nie ma wpływu, o ile istnieje oczywiście. Czynniki o których nie mogę jeszcze wspomnieć. Może kiedyś... W każdym razie są istoty potężniejsze od jakiegoś tam klubu podstarzałych milionerów - nawet w Klubie są osoby, które o tym wiedzą. Niestety żaden człowiek, który nie dowiedział się od Potężnych Istot o tym nie dowie się. Jeszcze nie. Te osoby, które wiedzą nie mogą powiedzieć innym prawdy, gdyż są związani tajemnicą. Zresztą inni uznaliby ich za wariatów. Prawda jest zbyt dziwna, żeby uwierzyć na słowo. Jeszcze niecałe 4 lata i wszystko się wyjaśni.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • krzysiek.
  (2008-10-12 12:34:04) #1106
  | 👮 raport

  Brednie, człowieka aktóry chce byc popularny, waluta istniała od zawsze (dawniej w innej formie ale ta sama zasada)
  chłopczyc sie zaczytał zbyt w ksiązkach d. browna i tak mu zostało...
  gdyby ten klub istniał niebyło by wojen itd. a gdyby chciał zjednoczyć wszystkie panstwa i stworzyć jedno wielkie to co by to dało ???
  za dużo razy pan EQUILIBRIUM panie estelin oglądał...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mani
  (2008-12-06 22:24:54) #1575
  | 👮 raport

  Pewien gość powiedział - Rząd Światowy powstanie tylko nie wiadomo czy pokojowo czy siłą

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Pedros
  (2008-12-10 21:49:43) #1585
  | 👮 raport

  Moi wrogowie (nie wiem czy wasi tez) sa zjednoczeni , to jest powod dla ktorego za 4 lata ostatecznie przegramy, mass media sieją zamęt w głowach społeczeństwa: demoralizują młodzież, promują tzw. tolerancje , dla zboczeń , obcych , ukazuja tylko w pozytywnym swietle unie europejska , mowia o tolerancji i ciagle o niej , a ona jest przykrywka dla...
  no wlasnie , unia europejska ma na celu zniszczenie Katolicyzmu , państw narodowych jako niezaleznych w imie jednego swiatowego rzadu , ktory w istocie jest prawda , wprowadzenie jednej waluty tez , pozwole sobie uzyc filmiku ktory wrzucilem na youtube :
  [link]
  moglbym podac kilkadziesiat jeszcze argumentow na potwierdzenie tej teori . bildeberg to sa syjonisci jak ktos chce zebym mu wytlumaczyl reszte niech da znac
  Sława Wielkiej Słowiańskiej Nacjonalistycznej Chrześcijańskiej Polsce !


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • RoBiNN
  (2008-12-13 20:27:57) #1638
  | 👮 raport

  Mówcie co chcecie ale i tak nie zatrzymacie tego co teraz się dzieje.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mr. Zło
  (2008-12-28 15:15:51) #1756
  | 👮 raport

  czy tylko mnie zastanawia to jak mozliwe ze o tym facecie nie było w żadnej gazecie ani telewizji?.

  Prawda jest taka że jesli nie oni to napewno ktoś kontroluje cały nasz świat zaczynając na jedzeniu, a skonczywszy na sposobie zycia.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Kiler
  (2009-01-08 22:32:28) #1934
  | 👮 raport

  Dlaczego wojny? Bo na tym najlepiej się zarabia. I dobrze steruje społeczeństwem (sytuacja zagrożenia). Poszukajcie sobie o Rothschildach i o ich przejęciu giełdy angielskiej. W Polsce oddział w Warszawie przy Emilii Plater. Niech każdy sam poszuka informacji na te tematy.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Deepp
  (2009-01-26 02:03:27) #2099
  | 👮 raport

  powiem tak bilderbergowie istnieją i to od dawna są na to niezbite dowody i świadkowie jak ktoś nie wierzy polecm film "end game" w nim jest zawarte większość faktów na temat bilderbergów a nawet relacja z przed budynku podczas ich spotkania jak ochrona wyrzuca i trzyma z daleka gapiów i kamerzystów podczas gdy bilderbergowie zbierają się przed hotelem

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Nacjonalista
  (2009-02-21 21:16:22) #2391
  | 👮 raport

  "Sława Wielkiej Słowiańskiej Nacjonalistycznej Chrześcijańskiej Polsce !" Podoba mi się to określenie, no może wierzący za bardzo nie jestem ale jest ok :P A jeśli chodzi o tych frajerów tzn ten cały klub, to jeśli myślą że uda im się stworzyć "jedną wielką wioske" to chyba nie doceniają ludzi, gdyby mi powiedzieli że Polska ma być połączona np. z Niemcami, to bym wyszedł z siebie i stanął obok, może to nieprawda, i brednie, ale i tak daje to do myślenia.
  Jeśli ten klub zrzesza najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi na świecie, to mam nadzieje że kiedyś się do nich dostanę ;] i chyba wtedy pozabijam xP

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • trrst
  (2009-03-14 17:51:53) #2578
  | 👮 raport

  jest na to rada : zorganizować spisek przeciw spiskowi , a jeśli dojdą i tak do władzy to pozostają jeszcze zamachy terrorystyczne:P

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • maciek
  (2009-03-15 23:06:00) #2589
  | 👮 raport

  Witam mam pytanie czy ta grupa ludzi chcących zawładnoć całym światem to nie żydzi bo jusz takie teorie słyszałem więc jeżeli to niby żydzi to współczuje że takie teorie wiżycie . Dajcie spokuj tym żydom a może ufo czy cośtam . zycie jest proste politycy chcą swoje sprawy załatwić a obiecują nasze ale żeby niewolnicy i cały świat w jednych rękach to naprawde niedożeczne Pozdrawiam Macieki

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Piotr12
  (2009-05-10 23:03:07) #2977
  | 👮 raport

  Czy wiecie Kto podarował ziemię pod budynki ONZ?
  - Rotschild!
  Polecam lekturę Henryka Pająka pt "Lichwa - rak ludzkości"

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • reynevan
  (2009-05-23 22:05:29) #3036
  | 👮 raport

  poczytajcie sobie książke "Ręce precz od tej książki" jana van helsinga. niektore książki tego autora zostały wycofane, bo zawierały tajne informacje obciążające rząd i takie tam. światem rzadzi 300 najbogatszych rodzin- żydzi i masoni. słyszeliście o iluminatach bawarskich? kontrolują oni bank federalny usa, a cała ameryka jest zadłużona w ich banku. oni założyli unię europejsk, każdy prezydent oprocz eisenhoovera do nich nalezal ;) wywolali 1 i 2 wojne swiatowa.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • fallout152
  (2009-06-12 00:53:56) #3176
  | 👮 raport

  Nigdy nie byłem do końca przekonany do tych teorii, jednak po chłodnej analizie dochodzę do wniosku że trudno nie uwierzyć w coś co się dzieje na co dzień na naszych oczach.
  Jestem człowiekiem tolerancyjnym ale tolerancja w wersji globalistów to kiepski żart.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Mózg
  (2009-06-26 06:46:33) #3287
  | 👮 raport

  My nawet nie jesteśmy świadomi tego, że siedzimy po uszy w g....nie.
  Gdyby nagle ujawnili wszystkie przekręty polityków, umarlibyśmy na zawał. Od II WŚ wszyscy jesteśmy poddani permanentnej inwigilacji. Nadzieja pozostaje w Nas i czynnikach pozaziemskich i paranormalnych.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • angel13ikas
  (2009-07-01 10:07:10) #3316
  | 👮 raport

  klub Bilderberga pewnie jest oparty na kodeksie alimentarius... ten kodek zostanie wprowadzony w życie od nastepnego roku i on jest również tajny tak jak ten klub.
  Kodeks alimentarius-
  (<<,niezdrowa żywność,pestycydy o silnym działaniu rakotwórczym,modyfikowane rośliny i inne- sami zobaczcie [link] >>) chce pozbyc sie ludzi na świeci ponieważ uważa iż jest ich za dużo by nimi zawładnąć.. ludność na świcie zacznie się zmniejszać a światem zawładnie klub Bilderberga.....:((

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Art
  (2009-07-09 03:13:08) #3542
  | 👮 raport

  Wierzyć/nie wierzyć... Ja jestem ateistą, więc szukam logicznych wytłumaczeń.
  Odpowiedzcie sobie na parę prostych pytań:
  - czemu służy ciągła globalizacja? Bo dla szarych ludzi więcej w tym złego niz dobrego(choćby obecny kryzys - czy byłby globalny, gdyby nie integracja systemów bankowych i giełdowych całego świata?)
  - kapitalizm - czyli w uproszczeniu - 10% ludzi ma 90% pieniędzy. Czy znacie bogatego który nie chce MIEĆ WIĘCEJ? Który zgodzi się cokolwiek oddać i mieć mniej? A ilość pieniądza na świecie jest stała - więc im więcej mają bogaci, tym mniej mają biedni.
  - Czy uważacie że już teraz byłoby niemożliwe sprawowanie "zakulisowej" władzy nad światem?
  - jak myślicie, czemu służy reklamowanie kart płatniczych, kredytowych, wymiana na nowe dokumentów, nawet biletów komunikacji miejskiej? TOTALNA KONTROLA !!! Poczekajcie trochę - doczekamy się chipów dla ludzi - oczywiście wszystkie możliwe autorytety najpierw nam je polecą, wytworzą atmosferę, że "kto nie ma chipa ten zacofany". A potem będziemy juz tylko jak bydło z metkami na uszach.

  Można coś na to poradzić?
  Można!
  Dam Wam najlepszą możliwą radę - pracujcie nad własnym rozwojem intelektualnym. Czytajcie, słuchajcie i MYŚLCIE. Nie dajcie sobą manipulować, miejcie własne zdanie.
  Mądry naród to mądrzejsi rządzący, sprawna administracja i zdecydowanie mniej Rydzyków, Lepperów, Jurków, Gowinów czy innych Giertychów. Lepsze prawo i życie.
  I skończcie z gadaniem "i tak na to nic nie poradzę"," po co iść na wybory, jeśli to nic nie da", itp. Przestańcie być mądrzy tylko w kolejkach, w sklepie albo na ławce pod domem. I wtedy nie będzie wami pomiatał byle biurokrata - tylko dlatego że nie wiecie co mu wolno a co nie.
  I to jest prawdziwa WOLNOŚĆ. Bo wolności umysłu i chęci rozwoju nikt Wam zabrać nie może - tylko Wy możecie zabrać to sobie sami.
  Dlatego warto np obejrzeć "jeden z dziesięciu" zamiast kolejnego bzdurnego programu z roztańczonymi i rozśpiewanymi pseudogwiazdami. Warto zainteresować się, co dzieje się z Waszymi podatkami, jak są wydawane. Jeśli mówicie sobie "może jutro, dzisiaj już nie mam siły" to każdy taki gest oddaje cząstkę Waszego prawa o samostanowieniu. A juź najlepszym przykładem absurdu jest często słyszane "bądź mądrzejszy - ustąp". Mówią to juz matki do dzieci w piaskownicy. Zastanowiliście się nad tym? Czy mądrością jest pozwolenie rządzić głupszemu od siebie???
  Dziękuję za przeczytanie do końca. Teraz może myślisz - "co autor bedzie miał z tego, ze posłucham chociaż części rad?" A będzie miał. Bedzie żył w troszeczkę mądrzejszym świecie. Ale Ty również :)
  Im więcej będzie podobnie myślących ludzi, tym mniejsza będzie władza ludzi małych, banków, korporacji, mediów itp.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • alterglobalista
  (2009-07-18 12:58:28) #3521
  | 👮 raport

  Wszystko co on mówi to 100% prawda.Przecież odpady po energii jądrowej mogą byc wtórnie wykorzystywane.Dlaczego więc Greenpeace wmawia nam że to najbardziej szkodliwa z energii?Przecież od Czarnobyla minęło wiele lat i technologia jest o wiele lepsza.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ksw
  (2009-11-25 16:47:50) #4206
  | 👮 raport

  Dokładnie!! Podatek VAT po co niby jest?? To jeden z przykładów na to , że banki za bardzo by straciły bo bez tego debilizmu ludzie zaczęli by mieć kapitał a w obrocie a rynku za dużo było by gotówki no i zadłużanie się na 30 lat było by mniej konieczne co do zakupu 2 pokoi z kuchnią, co owocowało by stratami dla bankierów a nawet bankructwami. To nawet Arystoteles i Platon nakreślali model państwa, jaki teraz się buduje. Strażnik jest silny i ma strzec kogoś a nie siebie, strażnik nie może za dużo zarabiać bo zacznie inwestować i stanie się niebezpieczny i bezużyteczny dla tych którzy go stworzyli jako warstwę społeczna. Strażnik może być rozumiany jako mrówa itp. Po prostu od tysięcy lat różnymi społecznościami rządziła zawsze elita, która miała interes w robieniu z nas stada baranów w zagrodzie przeznaczonych do golenia, gdzie te barany zawsze wykopywały ze stada "czarne owce" które widziały coś więcej niż płot i co najgorsze ośmielały się o tym mówić na głos. System nauczania który ma za zadanie wparć młodych ludzi z inteligencji i samodzielnego kreatywnego myślenia i nie tylko to problem Polski. Szkołą studia ma wyprodukować posłuszne robociki pracujące płacące podatki. nie jest to złe to jest naturalne i wcale nie ma co się temu przeciwstawiać. Ja tez jestem jedną z tych owieczek, którą "oni" golą każdego dnia z czego sie da. Pozdro!!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • bam
  (2010-01-01 22:59:43) #4378
  | 👮 raport

  Hanna prosze nie rozsmieszaj mnie kobieto wejdzi na Youtuba wpisz alex jones to ci facet wytlumaczy bo widze ze jestes zielona

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Tajniak
  (2010-01-02 21:44:18) #4364
  | 👮 raport

  Nie wiem czy wiecie, ale ja też odkryłem teorię spiskową. Świat podzielił się na zwolenników Niemców i Sowietów, a wszystko co widzicie, to kłamstwo i manipulacja. Po "upadku" ZSRR Rosjanie założyli bazę wypadową w Gdyni. Gromadzą tam wielką armię i szykują się do napadu na Niemców. Niemcy natomiast są naszymi sprzymierzeńcami i nas chronią, sprzeciwiając się Sowietom. Wiem to, gdyż jestem wnukiem Adolfa Hitlera i mam dojścia do najważniejszych ludzi w IV Rzeszy (tak, to prawda!!!!). Szykujcie się na wojnę i wspierajcie Niemców, bo tylko oni dadzą nam prawdziwą wolność!!!! Nie martwcie się, jestem już umówiony do psychiatry :-)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Wędrowca
  (2010-04-06 16:10:41) #4775
  | 👮 raport

  Fałszywa inwazja UFO


  Wysocy rangą politycy i wojskowi amerykańscy przygotowują plany do fałszywej inwazji kosmitów. Inwazja ma na celu wywołać ogólnoświatową panikę, dzięki której dojdzie do utworzenia zrębów światowego państwa. O planie nic nie wiedzą politycy innych państw, ponieważ mogłoby to doprowadzić go do fiaska. Władze USA doskonale zdają sobie sprawę z obecności kosmitów na Ziemi i wokół Ziemi.

  Plan ma przebiec (piszę z pamięci) w następujący sposób:

  1. Wylot wszystkich ziemskich latających spodków znajdujących się w rękach armii USA.

  2. Zamachy i spektakularne zniszczenie kilku miast na terenie całej Ziemi.

  3. Wybuch paniki.

  4. Utworzenie światowego komitetu ds. przeciwdziałania inwazji pod kontrolą USA i pokojowe przejęcie kontroli nad wszystkimi armiami świata.

  5. Spektakularne, acz fałszywe, odparcie inwazji.

  6. Akcje polowania na kosmitów i gwiezdnych wędrowców zakańczane pokazowymi procesami sądowymi (prawo karne w USA już teraz zawiera możliwość karania obywateli USA za kontakty z kosmitami). Będzie to wszystko przypominać polowanie na komunistów w USA i polowanie na szpiegów w krajach socjalistycznych w czasie zimnej wojny.

  7. Utworzenie światowego państwa ze stolicą w Waszyngtonie lub Nowym Jorku.

  8. Rozbudowa arsenału militarnego w celu wytworzenia systemu obrony planety (chodzi o zabezpieczenie interesów producentów broni).

  9. Podtrzymywanie histerii i nienawiści do kosmitów.

  10. Tłumienie protestów społecznych i eliminowanie osób poddających w wątpliwość prawdziwy charakter inwazji.

  W przygotowywaniu gruntu pod wprowadzenie planu biorą udział nieświadomie ufolodzy pokroju Pająka. Wiele organizacji ufologicznych infiltrowanych jest przez agencje wywiadowcze, które ukierunkowują rozwój ufologii w pożądaną stronę i rozpowszechniają dezinformacje.

  Kosmici patrolujący orbitę Ziemi i gwiezdni wędrowcy żyjący na planecie w żaden sposób nie zagrażają ludzkości. Gdybyśmy chcieli podbić Ziemię, już dawno byśmy to zrobili i nawet Agarta by nam nie przeszkodziła, bo Unia Galaktyczna jest potężniejsza. Ale zamiast tego strzeżemy Ziemi przed inwazjami cywilizacji spoza Unii. Wojna nie jest naszym celem, lecz pokój i rozwój duchowy.

  Unia Galaktyczna nie będzie ingerować w rozwój wypadków na Ziemi. W przypadku śmierci gwiezdnych wędrowców urodzą się oni na nowo lub wrócą na swoje planety (jeżeli tak zdecydują). W przypadku brutalnych przesłuchań kosmitów z torturami dojdzie do samoistnych zgonów. Tylko zwykli Ziemianie - wrogowie władzy oskarżeni fałszywie o kolaborowanie z kosmitami - będą cierpieć. W pewnym sensie będzie to służyć nawiązaniu kontaktu z kosmitami w dalszej przyszłości. Gdy społeczeństwa obudzą się i zauważą, że mimo ciągłego podsycania histerii kosmici nie atakują. Wypali się nienawiść do kosmitów i kontakt będzie łatwiejszy. Według symulacji oficjalny kontakt nastąpi w drugiej połowie XXII wieku.

  Proszę - jeśli macie czas i ochotę, to przekształćcie moją krótką przestrogę w obszerny artykuł informacyjny i nie umieszczajcie tego komentarza, a jeśli nie chcecie tworzyć artykułu, to niech
  ta informacja to zostanie umieszczona.  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Bzdury
  (2010-04-19 01:48:03) #4823
  | 👮 raport

  MYTH BUSTED!
  Kwiecień 2010 i jakoś Iranu nie zaatakowano.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • gość
  (2010-04-30 21:46:56) #4872
  | 👮 raport

  youtube.com---->"Wezwanie Do Przebudzenia".

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • IceICEBABY
  (2010-05-09 03:04:29) #4929
  | 👮 raport

  Jestem ciekaw zdania tego gościa na temat katastrofy pod Smoleńskiem

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • obserwatorka
  (2010-05-14 10:18:43) #4948
  | 👮 raport

  jestem pod wrażeniem komentarza Pana "Art",bardzo mądra wypowiedz.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Optymistyczny Pokojowy Obywatel
  (2010-06-15 23:06:46) #5104
  | 👮 raport

  (NAJPIERW: KTO WYWOLAL WOJNE Z IRAKIEM? JA TEŻ MOGĘ ZORGANIZOWAĆ 2 WRZEŚNIA NR.2 I WYPOWIEDZ WOJNY? JAK POLSKA MOŻE TYM OSZOŁOMOM [za przeproszeniem.. może być?] POMAGAĆ? ŻLE SIĘ ROBI)

  Prawdafalsz Wszystko możliwe. Czytam i mysle że nazwy nie kojaże, teraz zauwazam ze
  gdzieś mi utknela, przewijała się gdzieś, to prawda, a unia euro. zawsze mnie denerwowała. Prawo teraz wygląda jak męty i pomrukiwanie bezsensów, aż predzej tu mam zawał jak ludzie w to sie bawia.. i jeszcze morderstwa tych co coś robią z (nie)prawem na Białorusi czy jak tam z ta historia. I co znaczy ze 2050 = 3 000000 ludzi? Jak czlowiek robi za bonda to niech robi.. ale co wynika tylko z obserwacji??????
  Zawsze moze podłorzyc bombe pod ich budynek....:}... Cóż.. inteligencja inteligencja ale jak prubuja człowiekowi poodcinać różne istotne rzeczy to może wyglądać troche inaczej............................
  Jak myśle nie pisząc, wymyślam idealną wypowiędz żeby się dobrze wypowiedzieć ale tak to ciężko wiec to wersja niepelna (niegramatyczna też)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • brian
  (2010-06-26 18:56:28) #5179
  | 👮 raport

  świat jest dziwny i niczego nie można być pewnym nikomu nie można ufać trzeba słuchać głosu serca i żyć tak żeby w chwili śmierci nie żałować swojego życia nie bać się śmierci i niczego innego co ma być to będzię ale nie jesteśmy całkiem bezradni jeżeli chcemy coś osiągnąć to to osiągniemy jeżeli będziemy wytrwale do tego dążyć bo nie ma rzeczy niemożliwych a te zje** z klubu Bilderbergów nigdy nie zapanują nad światem bo zawsze znajdzie sie ktoś dla kogo wolność jest najważniejsza

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Obywatel Królestwa Niebieskiego
  (2010-08-16 17:14:38) #5443
  | 👮 raport

  To jest możliwe. Czytając objawienie św. Jana zastanawiałem się kim mogą być dwie bestie tam opisane, czemu ci co nie oddadzą pokłonu posągowi zostaną zabici, kto ich zabije i czemu nie będą mogli kupować ani sprzedawać. To jest rozwiązanie zagadki. Ale jedno mnie ciekawi, jeśli w skład tego klubu wchodzą tak wpływowi ludzie, to pewnie i jest tam prezydent USA a klub chce osłabić USA. To trochę nie logiczne, ale myślę że już jesteśmy niewolnikami, czekać tylko aż nam powiedzą. Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Admirał A.
  (2010-08-29 01:37:00) #5516
    📧 pw | 👮 raport

  A mi to wygląda tak że coś próbuje przeszkodzić Bilderburgowi, mam na myśli kometę która zmierza w kierunku ziemi.Zobaczymy jak to będzie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • antek
  (2010-12-10 11:35:03) #5875
  | 👮 raport

  Jeżeli są to bzdury, to poco oni się spotykają?Robią biznes kosztem innych biedaków którzy nie mają pojęcia o co jest ta gra.Nowy Porządek Świata to nie jest wymysł!Wystarczy posłuchać polityków USA a zrozumieć można co mają na myśli !Ropa naftowa,woda,broń to tam jest najwięcej kasy.Do tego jeszcze żywność modyfikowana genetycznie i będą mieli władzę absolutną!Ta grupa będzie dążyć do implantowania każdemu biochipa aby mieć jeszcze większą władze na nami!!!!Już teraz mówi się jakie to miałoby mieć korzyści!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Architekt
  (2011-07-17 22:11:08) #6778
  | 👮 raport

  A więc elitarna grupa 130 wpływowych osób z całego świata spotyka się raz do roku na cztery dni i w tym czasie ustala, co trzeba zrobić, by objąć absolutną władzę nad światem. Władzę nad światem chcą przejąć, by.. no właśnie. Po co?
  Ale załóżmy, że to ma sens. Ale jeśli już ten ich plan się spełni i opanują świat, po co mieliby tworzyć wspólną armię? Istnienie takiej armii byłoby tylko powodem i pretekstem do powstawania wewnętrznych konfliktów. To dla utrzymania równowagi wewnętrznej ustroju? Lepiej poradziłaby sobie tajna policja. Wojsko by tylko prowokowało.
  Następnie - rola Greenpeace. Więc są oni narzędziem służącym oczernieniu idei elektrowni jądrowych, tak? Więc:
  - Czemu ją oczerniają, skoro wiedzą, że za jakiś czas zabraknie ropy?
  - Czemu wciąż są budowane elektrownie jądrowe na całym świecie?
  - Czemu pozycja Greenpeace jest coraz mniej znacząca i coraz częściej wyśmiewana, a mimo to ciągle działają i mają fundusze? Wszakże nie jest tak trudno przewidzieć, że nic nie wskórają. Czemu więc Klub nie powoła nowej 'jednostki ds. energii jądrowej'?
  - I w końcu paradoks. Skoro rzekomo chcą, by świat korzystał z nieodnawialnego źródła energii jakim jest ropa naftowa, to czemu Greenpeace krytykuje nie tylko znienawidzoną przez Klub energię jądrową, ale także jest przeciwny wydobywaniu i wykorzystywaniu ropy naftowej?
  A teraz odnośnie prawa do posiadania broni. Z treści artykułu wnioskuję, że prawo to irytuje ich, bo chcą zbudować globalną wioskę... No dobra, ale nie widzę związku. Poza tym - co z tego, że obywatel ma prawo do posiadania broni? No, naprawdę, członkom organizacji sen z powiek spędza fakt, że niejaki Kowalski posiada pistolet do samoobrony. Powtarzam - jak mogłoby to zaszkodzić TAKIEJ organizacji? W tym momencie - w żaden. W momencie, w którym przejęłaby władzę nad światem problem mógłby wydawać się rzeczywisty - obywatele mogliby bronić się przed funkcjonariuszami. Ale wtedy wystarczy zniesienie tego prawa lub wręcz nadanie zakazu posiadania broni. I po krzyku, problem z głowy.
  Daaalej: do 2050 roku ludność świata ma zostać zredukowana do 3mld. To jest coś, o czym dopiero się przekonamy. Jednakże, plany są dość śmiałe biorąc pod uwagę, że teraz na Ziemi jest blisko 7mld ludzi i liczba ta ciągle rośnie zamiast maleć. Nie no, gratulujemy Klubowi...
  Poza tym nie wiem, jak grupka 130 osób chce rządzić światem. Wspólne rządzenie? Ambicje jednostek na to nie pozwolą. Rządy jednej osoby? Na to z kolei nie pozwolą ambicje reszty. O ile jest to możliwe w granicach jednego kraju, o tyle w przypadku ogromu świata nie ma racji bytu.
  Po opanowaniu przez Klub świata, przez cały glob przetoczyłyby się fale buntów. Setki. Świadomość narodowa wszakże nigdy nie wygasa. Nawet takie Imperium nie byłoby w stanie zapanować nad tym chaosem.
  Poza tym argument Pana Daniela Estulin odnośnie 'niewolnictwa'. Myślisz, że jesteś wolny, ale to nieprawda, gdyż... Może wzrosnąć oprocentowanie Twojego kredytu? Nie wiedziałem, że niewolnictwo to wieczne spłacanie kredytu. Przez myśl mi też nie przeszło, że to może być też nieposiadanie samochodu.
  i ostatnia kwestia - skoro Klub Bilderberg rzekomo próbował uciszyć Pana Estulin(co nie doszło do skutku), to dlaczego nie ponawiał prób?
  Wydawać się może, że Pan Daniel ma ogromną wiedzę, jeśli chodzi o poczynania Klubu. W takim wypadku powinien zostać uznany za wroga, i tak też się stało - próbowano go uśmiercić. Jednakże, gdyby to była sprawa tej organizacji, to nie skończyłoby się na próbie morderstwa, ale na dokonaniu morderstwa. A tymczasem Pan E. nie tylko nie jest ścigany, ale ma czas na spokojne udzielanie wywiadów, szkodzenie Klubowi, a nawet napisanie książki!
  Powiem szczerze - teoria, że Klub Bilderberg chce rządzić światem nie ma nie tylko rąk i nóg, ale nawet tułowia. Dla mnie to jeden wielki, czysty nonsens.
  Oczywiście wiemy, że Klub Bilderberg istnieje, ale ja jestem pewien, że nie ma na celu wpływania na losy świata. A nawet jeśli, to nie mamy się czego obawiać - organizacja, która robi taką masę błędów prędzej przypadkowo spowoduje śmierć swoich członków w wywołanej przez nią samą wojnie, niż rzeczywiście zagrozi porządkowi świata.
  Do miłośników teorii spiskowych - nie, NIE jestem z Klubu i moim celem NIE jest oczernianie jego działań, by odciągnąć od niego uwagę i dać mu czas na działanie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Koles
  (2011-09-13 18:00:00) #6954
  | 👮 raport

  Może Iranu i nie zaatakowali, ale wzrost cen paliw jest baardzo widoczny. Może i ma trochę racji ten gość.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • pio9322
  (2011-12-25 07:25:33) #7103
  | 👮 raport

  Co to za śmieci??? Beka z kolesia - jeśli w to naprawdę wierzy - potrzebuje pomocy psychiatry...
  Co Wy tu publikujecie? To serwis komediowy czy o zjawiskach paranormalnych????

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • M.X.
  (2012-08-07 13:50:42) #7548
  | 👮 raport

  2012r ------> jest już ten rok i co? nic się nie stało. Chociaż wydaje mi się że to 'cisza przed burzą'. Ostatnio w wiadomościach ucichło (była tylko afera z Jamesem Holmesem). W TV tylko o euro2012 i olimpiadzie. Możliwe że wybrali tą datę ponieważ kończy się ten 'słynny' kalendarz majów a majowie byli bardziej rozwiniętą cywilizacją od nas i lepiej znali się na astrologii. Atak kosmitów będzie idealną wymówką na zjednoczenie Ziemi i stworzenie jednego państwa by potem go zniewolić...
  Pzdr wszystkim ^^

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Alko
  (2014-07-09 14:10:22) #8054
  | 📧 email | 👮 raport

  Zapraszam do bardzo ciekawego i niepokojącego filmu na powyższy temat.

  "Wezwanie do przebudzenia | Całość lektor PL"

  Można znaleźć na serwisie YouTube.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Minik360
  (2015-01-19 17:15:11) #11200
  | 📧 email | 👮 raport

  Szukajcie prawdy nie zamykajcie umyslu odpowiadajac glupim tekstem : aa za duzo filmow ogladasz , paranoik .. Ten kto jest w temacie wie i widzi ze cos jest nie tak z tym wszystkim .. Opodatkowanie wszystkiego ,za niedlugo nawet tlenu.. Niewolnicy ? Tak za pomoca chipu elektronicznych dokonentow i pieniedzy .. A po co unia europejska ? Udaje im sie... Its time to wake up pozdro ;)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • Niki
   (2016-01-25 23:20:54) #13923
   | 👮 raport

   CYTAT: "Wprowadzenie globalnego podatku na benzynę. Powiedzą nam, że te pieniądze zostaną przeznaczone na pomoc ubogim. Będziemy płacić, a to kolejny krok do totalnej globalizacji."
   Długo nie trzeba było czekac. Mówił prawde.  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium