[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • invisible (2010-07-17 21:03:47) | RAPORT

  Jest mnóstwo dokumentów USAF i pomiędzy wysokimi notablami jak syn Rockefellera. Niestety większość z nich ma za zadanie zmydlić nam oczy cyferkami, kto co i gdzie widział. Osobiście uwierzyłem jak na polskim niebie ok. 27.11.1997 zobaczyłem gwiazdę, co zmyliło mnie po stronie Andromedy M31. Potem poleciała w prawo na północ równolegle nad horyzontem i rozbiła się na 3 części. Sądziłem, że może będzie wybuch, albo smugi, a tu nic. Rozpadły się na 3 i lecą sobie dalej się paląc.

  Wyjdźcie niewierzołki czasem na nocne niebo na wsi i połóżcie się na trawę. Obserwujcie te białe kropki co nie migając światłami pozycyjnymi jak samoloty, suną po nieboskłonie w pełnym blasku (lepiej niż Jutrzenka za dnia i Syriusz) i powiedzcie mi wtedy: Jaki pojazd ma wystarczającą powierzchnię by odbić promienie słoneczne tak mocno? Satelita? Nawet ISS (Stacja Międzynarodowa) przy pełnym świetle na panelach słonecznych ni ma tyle jak Wy to mówicie "powera".

  I nadal zastawiacie się, czy ufo jest? Zapytajcie się bardziej, czy od 1949 roku ktoś powielił znalezisko z Rockwell i utrzymuje je w ścisłej tajemnicy, bo nasze "ludy" nie są gotowe na taki skok (albo uskok jak kto woli) cywilizacyjny.

  pozdrawiam
  V like Vendetta
  enterprised "małpka" tlen.pl

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium