[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

slubne.pl/suknie-slubne/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Ostateczny dowód na to, że Betty Hill mówiła prawdę


Dodano: 2015-10-18 02:08:24 · Wyświetleń: 8146
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Betty Hill sporządziła mapę konstelacji gwiezdnej, z której pochodziły obce istoty


19 września 1961 roku Betty i Barney Hillowie z Portsmouth w hrabstwie New Hampshire zgłosili, że zostali wzięci przez obce istoty.

Naukowcy w tym czasie nie dawali wiary w autentyczność mapy sporządzonej przez Betty, która ukazywała dokładną lokalizację, z której - jak twierdziła - miały pochodzić istoty pozaziemskie.

Eksperci twierdzili, że nie istnieje żadna konstelacja podobna do tej widocznej na rysunku i że nie wykazuje ona podobieństwa do żadnej znanej wówczas formacji.

Oryginalna mapa sporządzona przez Betty w stanie hipnozy


Teraz, wiele lat później, pewien statystyk w istotny sposób wykazał, że nietypowe ułożenie kluczowych gwiazd przypominających słońca na rysunku, które stanowi odbicie Zeta Reticuli, nie mogło nastąpić przypadkiem, oraz że Betty rzeczywiście padła ofiarą wzięcia przez obce istoty.

Betty i Barney twierdzili, że na południe od Lancashire w hrabstwie New Hampshire obserwowali dziwny, owalny pojazd, wiszący tuż nad nimi.

Konstelacja Zeta Reticuli stanowi odbicie mapy narysowanej przez Betty


Następnie dostrzegli grupę "istot humanoidalnych", które obserwowały ich zza owalnego rozświetlonego okna znajdującego się w pojeździe. Ich ostatnim świadomym wspomnieniem było to, jak te same stworzenia stały pośrodku drogi, blokując im przejazd.

Następną rzeczą, jaką pamiętali, było to jak dojeżdżali do swojego domu w Portsmouth. Nie pamiętali ponad trzech godzin swojej drogi i żadne z nich nie było w stanie przypomnieć sobie, co się działo tamtej nocy.

Przed swoją śmiercią w 2004 roku powiedziała w niepublikowanym dotychczas wywiadzie: "Zostałam wzięta na pokład. Barneya zabrano do jednego pomieszczenia, mnie zaś do drugiego. Istotę, która przeprowadziła badania, nazwaliśmy Inspektorem".

"Najpierw posadzili mnie na taborecie i sprawdzili oczy, uszy, nos, gardło. Następnie położyli mnie na stole i zakomunikowali, że chcą zbadać mój układ nerwowy".

"Następnie usiłowali wprowadzić do mojego pępka przyrząd podobny do igły, jednak zaniechali tego, ponieważ to spowodowało ból. Badanie Barneya było bardzo podobne do mojego, poza tym że byli zainteresowani również jego układem kostnym".

Betty i Barney Hillowie


Betty zapamiętała również rozmowę z "Przywódcą", w trakcie której zapytała skąd te pozaziemskie stworzenia przybywają. "Powiedziałam: "Wiem, że nie jesteście z tej planety, ale skąd przylecieliście?", na co on pokazał mi mapę pokazującą, skąd przybyli".

W stanie hipnozy Betty narysowała mapę, która składała się z dwunastu wyróżniających się gwiazd połączonych liniami, oraz trzech mniejszych, tworzących charakterystyczny trójkąt. Twierdziła, że przekazano jej iż gwiazdy połączone grubymi liniami formowały "trakty handlowe", podczas gdy cienkie linie oznaczały rzadziej odwiedzane gwiazdy.

Wizerunek obcego, sporządzony przez Barneya w stanie hipnozy


David Saunders, statystyk który uczestniczył w badaniach komisji Condona, podniósł argument iż - statystycznie - niemożliwym było, aby nietypowe ułożenie kluczowych gwiazd przypominających słońca na planie skoncentrowanym wokół Zeta Reticuli udało się naszkicować przez przypadek, oraz że Betty w rzeczy samej mówiła prawdę.

Saunders stwierdził, że tylko kosmici mogli przekazać jej te informacje.

Barney Hill przedstawia swoje rysunki w 1961 roku


Do innych zastanawiających dowodów, otaczających domniemane wzięcie w tym czasie, zaliczyć można starte ubranie Betty oraz to, że pokryte było dziwnym różowym proszkiem, który - jak później stwierdzono - "nie był pochodzenia organicznego". Bagażnik samochodu Hillów pokrywały lśniące koncentryczne okręgi, a gdy obok nich umieszczono kompas, jego igła w sposób niekontrolowany obracała się.

Później, już po "spotkaniu", małżeństwo zaczęło doświadczać przerażających koszmarów i cierpieć na objawy poważnego stresu.

Oficjalny raport Sił Powietrznych USA


Barney tak mocno się pochorował, że oboje szukali pomocy medycznej. Małżeństwo zostało zbadane i wprowadzone w stan hipnozy przez psychiatrę, dra Benjamina Simona, który dokonał zaskakującego odkrycia.

Gdy Betty i Barney przechodzili regresję do utraconego czasu i momentu domniemanego wzięcia, byli w stanie w jasny sposób przypomnieć sobie wszystkie szczegóły, co posłużyło jako kolejny dowód potwierdzający ich historię.

Inny zdumiewający obraz wyłonił się w trakcie tych sesji, gdy Barney naszkicował istoty które dokonały jego abdukcji - sporządzając w ten sposób pierwszy znany wizerunek kosmity.

W późniejszym czasie lokalny artysta stworzył model trójwymiarowy.

List opisujący ślady na ubraniu i samochodzie Betty


Barney zmarł z powodu wylewu krwi do mózgu 25 lutego 1969 roku, w wieku 46 lat. Betty uważała, że częściowo przyczyniło się do tego przerażające doświadczenie związane z jego wzięciem przez obce istoty.

Betty Hill zmarła 17 października 2004 roku - przez wszystkie lata dowodząc ponad wszelką wątpliwość, że została odwiedzona przez kosmitów z odległej planety.

Jenny Paschall, express.co.uk
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Tunguska
  (2015-10-18 20:11:39) #12890
  | 👮 raport

  "Spotkanie z UFO" rok produkcji 1975, to film zrealizowany na podstawie tych wydarzen. Dobrze zagrany i klimatyczny. Co ciekawe, to nie jest dokument. Polecam zainteresowanym tematem tego przypadku.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium