http://flmeble.pl/Czy-w-Warszawie-mozna-wypozyczyc-sprzet-ogrodniczyNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Josif Stalin i UFO


Dodano: 2005-03-08 19:41:03 | Wyświetleń: 12099 | 🕑 Odłóż na później
W lipcu 1947 roku Sergiej P. Korolow, jeden z ówczesnych najwybitniejszych uczonych radzieckich w dziedzinie techniki rakietowej, został zaproszony do Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego (MGB, później Komitet Bezpieczeństwa Państwowego - KGB) w Moskwie, gdzie szef tej instytucji poinformował go, że inicjatorem zaproszenia był Józef Stalin.

Korolowa zakwaterowano w specjalnym apartamencie, gdzie otrzymał wiele zagranicznych opracowań na temat latających spodków (podobno były wśród nich także opisy słynnego incydentu w Roswell w Nowym Meksyku), poza tym otrzymał do dyspozycji zespół tłumaczy. Powiedziano mu, że ma trzy dni na wyrobienie sobie opinii w tej sprawie.

Po trzech dniach został przewieziony na spotkanie ze Stalinem, który zapytał, czy te tajemnicze obiekty stanowią zagrożenie dla państwa. Korolow odpowiedział, że nie wydaje mu się, aby NOL-e były rodzajem broni potencjalnego wroga, jednakże zjawiska te są rzeczywiste. Według niego, Stalin konsultował się także z innymi wybitnymi uczonymi, którzy doszli do takich samych wniosków.

Timothy Good

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do artykułu

Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


 • Marek Tytus
  (2008-05-20 15:56:05) #196 | 👮 raport

  Istnieje ciekawa hipotez dotycząca Roswell, a mająca związek ze Stalinem.

  Otóż uważał on, że katastrofy UFO nie było, co więcej stwierdził on, że była ukartowana. Spodek miał się rozbić w pobliżu bazy 509 Grupy Powietrznej, która miała na stanie bomby atomowe. W pobliżu musiał znajdować się zatem szpieg, a kiedy ukazało się info o rozbiciu latającego talerza powinien o tym poinformować Stalina, który miał być przekonany o tym, że w razie konfrontacji Hamerykanie użyją technologii UFO wydobytej ze spodka....

  Odpowiedz


 • kubujak
  (2008-07-07 19:53:58) #466 | 👮 raport

  jest lepsza hipoteza:

  Otóż po II wojnie światowej, USA (tak jak i ZSRR) ściągało niemieckich naukowców, którzy podobno oddali Amerykanom niemieckie plany "latających talerzy", a raczej okrągłych samolotów. Ci naukowcy zostali w największej tajemnicy przewiezieni do Nowego Meksyku. Tam podobno zbudowano ten pojazd, a on się rozbił. Podobno znaleziono tam ciało kosmity i przeprowadzono sekcję: www.wrzuta.pl/film/hIwPJY7Jpb/autopsja_aliena_z_roswell jednak tam jest nieprawidłowość: "chirurg" trzyma nożyczki w palcach wskazującym i kciuku, a trzyma się w kciuku i środkowym, więc wygląga mi to na "pic na wodę, fotomontaż".

  Odpowiedz


 • Karol
  (2012-03-21 15:10:34) #7323 | 👮 raport

  Tak, teorie całkiem całkiem bardzo prawdopodobne, gdyby nie to, że UFO jest od tysięcy lat....
  Sumer już mówi o przybyszach z nieba...
  Ezachiel opisuje zdalnie sterowany pojazd latajaco-jeżdżący......
  Sanscryt opisuje budowę i mozliwości maszyn latających.....
  Legendy ludów obu Ameryk o ludziach nieba.....
  Katastrofa Tunguska, eksplozja w Tapanui......

  Może i Niemcy zbudowali własną wersję "UFO" ale raczej nie byli pierwsi i Amerykańce nie koniecznie od nich mają tą technolegię. Jeśli w ogóle to Amerykanie latają a nie Ci odwieczni podglądacze.

  Odpowiedz


Tagi
Inne artykuły
z działu UFO - nieznane obiekty latające
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium