Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 36988 do audycji:
24. Debata (nie)kontrolowana: Bieszczadzki Dom Zły
(wróć do audycji)
 • Reiv (2017-08-15 2:41:40) | RAPORT
  Ludzie! Macie nikłe pojęcie o technice. W latach 80 były już dostępne latarki halogenowe, a Wy trujecie o tym, jakby to były wieki ciemne - średniowiecze.
  Tak samo w tych latach produkowano głośniki i inny sprzęt elektroniczny, który mógł być użyty do "inscenizacji". Baterie też było można kupić.
  Rozumiem, że to był las, mała chatka, daleko od cywilizacji, ale przetransportowanie tego w plecaku/torbie nie byłoby wielkim wyczynem.
  Dlatego teorii tej moim zdaniem nie należy odrzucać.

  Natomiast drugi dzwoniący też słusznie podkreślił sprawę tego, że wyobraźnia przestraszonych osób mogła wykreować rzeczy w ich głowach kompletnie nierealne. Na zasadzie zwykłych halucynacji.

  Opętanie Józka również wydaje się być ciekawą teorią. Odludek, z problemami, o dziwnym usposobieniu mógł nawet niechcący narazić się na niebezpieczeństwo ze strony złych sił. Pani Grażyna mówiła, że tak dobrze się z Józkiem nie znała. Dlatego nie może wiedzieć tego, czym ten mężczyzna się interesował w woolnej chwili, czy wywoływał duchy w przeszłości itd.


  • żabon (2017-08-15 8:03:21) | RAPORT
   Tylko wy naciągacie teorie o inscenizacji do granic możliwości. Pamietajcie, że w tej chacie był ciągle któryś z bohaterów - Marek albo Grażyna, podczas drugiego dnia. Mieli szansę znaleźć "halogeny" i głośniki, bo przecież tam niczego nie było. Gdyby kręcili sie tam inni ludzie, psy by szczekały, bo przecież Józek nie mógł tego obsługiwać sam. Argument, że były halogeny i głośniki jest tak samo w tej sprawie wartościowy jak opowieść o tym, że przecież tragedii w Suszku można było unikąć, bo wiadomo, że Chińczycy i Amerykanie bawią się bronią pogodową. Można było - można. Taki jest wasz sceptycyzm, o którym macie minimalne pojęcie.
  • Frankie_Stain (2017-08-15 18:14:34) | RAPORT
   Tak Reiv, oczywiscie! :))
   Biedny alkoholik w chacie w Bieszczadach z najnowszymi cudami techniki chcial przestraszyc pare turystow. Genialna hipoteza!
   Podaj cel jaki by w tym mial. Bo z tego co uslyszalem nigdy nie chcial o tym rozmawiac po zdazeniu. Wiec nie sadze zeby to planowal.
   Pozdro :)

  • Reiv (2017-08-16 1:25:58) | RAPORT
   No tak. Włączenie latarki i głośnika wymaga nie wiadomo jakich przygotowań xD Nie ośmieszaj się chłopie. Z relacji wynika, że "parka" opuściła chatkę, wtedy mógł zapalić latarki. Tak samo wcześniej mógł włączyć głośniki.

   Z opowiadania wynika, że Józek był/jest dziwną osobą. Ekscentryczną to mało powiedziane. Kto wie, co mogło mu strzelić do głowy. ;)

   Nie chciał gadać? To takie dziwne? A po co się jedzie w Bieszczady? Żeby odpocząć od ludzi. Nic dziwnego, że nie chciał nic opowiadać, bo nie chciał szumu medialnego.

   Kto normalny zaprasza na totalne odludzie jedną (z wielu jak mniemam) znajomą? Rozumiem przyjaciela/przyjaciółkę/rodzinę, ale kogoś prawie obcego? Po co?

   Jesteście strasznie naiwni. Historia jest moim zdaniem zwykłą bajeczką ludzi, którzy wystraszyli się nieobliczalnego/opętanego dziwaka/pijaczyny, a reszta jest wynikiem stresu i strachu wynikającego z poczucia zagrożenia.
  • Frankie_Stain (2017-08-16 21:22:27) | RAPORT
   Podsumuje to tak. Kazda historie i teorie mozna zaorac...
  • Szarak (2017-10-02 16:41:59) | RAPORT
   Tak, gość który nie ma w domu nawet szafy kupuje drogi sprzęt żeby inscenizować coś... ale dla kogo? Bo przecież nikogo się nie spodziewał! To naprawdę jest śmieszne.
  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium