Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: 25. Debata (nie)kontrolowana: Mity Internetowe
Czym różni się współczesny, internetowy mit od klasycznego? Czy internet przestał być już źródłem wiedzy, a stał się czymś, co żyje własnym życiem i ma z reguły charakter dezinformacyjny? Wielu ludzi przekonanych jest, że żyjemy w rzeczywistości, która splata się z jej równoległą linią. Dowodem tego ma być "Efekt Mandeli", który wyraża się tym, że część ludzi inaczej pamięta niektóre zdarzenia ... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (222.00 MB) | Premiera: 2017-08-20 | Czas trwania: 04:03:26 | Odtworzone x 2381 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Leśny Pukacz (2017-08-21 14:10:01) #37042   ❗❗❗
  Jestem pod wielkim wrażeniem. Niby temat jak każdy inny, a wyszła z tego moim zdaniem, jedna z najlepszych Debat Niekontrolowanych. Jedynie szkoda, że Michał nie zadbał o jakość połączenia wiedząc, że będzie brał udział w audycji mógł się zaopatrzyć w jakiś starter za kilka euro...Było to bardzo irytujące. Niemniej najlepszy z możliwych składów (Chris, Piotr i Marek) robią robotę ;)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • Arcetron (2017-08-21 16:36:58) #37046   ❗❗❗   📧
  Jednostki chorobowe, nowe typy chorób i leczenie chorób których niema.

  Farmakologia jest ograniczona do sprzedaży produktów na różne dolegliwości w stosunku do danej ilości populacji.

  Co zrobić aby wzrosła sprzedaż leków ?
  Stworzyć nowe choroby lecząc tymi samymi lekami w nowej ładnej szacie i opakowaniu.

  To nawet już nie hipoteza a udowodniona rzeczywistość która wyszła na jaw we Francji jak pewna firma sprzedawała lek na pewną dolegliwość ktoś sprawdził lek pod kątem składu chemicznego i okazało się żk ten już istnieje, wynikła z tego powodu głośna sprawa sądowa o naruszenie praw patentowych na lekarstwo i przy okazji wypłynęła prawda z wymyślaniem nowych chorób i leczeniem placebo.

  Odpowiedz
 • Kidler (2017-08-26 23:15:57) #37063   PW   ❗❗❗   📧
  Uważam, że z Efektem Mandeli to jest realna sprawa. Ja również pamiętam te rzeczy inaczej, niż są one dzisiaj przedstawiane. Uważam, że istnieje cała masa równoległych światów. Różnią się one właśnie drobnymi rzeczami, same tworząc czwarty (?) wymiar. Wyobraźmy sobie, że kroimy człowieka na niesamowicie cienkie plastry. Plastry sąsiednie nie różnią się zbytnio od siebie, natomiast drobne różnice będą. Może odpalenie GHC w Cern miało jakiś skutek? Może coś się zachwiało, może nastąpiła jakaś fuzja między sąsiadującymi plastrami? Kiedy usłyszałem o Efekcie Mandeli, pierwszym filmikiem na Youtube jaki obejrzałem był taki, w którym najpierw zadano pytania co do niespójności. Np. pytanie jeden zawierało fragment Forresta Gumpa przed wypowiedzeniem spornej sentencji i autor kazał napisać na kartce, jak brzmiała ta sekwencja. I tak ze wszystkim. Na koniec były odpowiedzi, i wszystkie (poza tą, która dotyczyła tego amerykańskiego sitcomu, którego nie znam) zapisałem poprawnie. Znaczy wszystkie błędnie wg. obecnej rzeczywistości, ale zgodnie z autorem i wieloma innymi dotkniętymi Efektem. Nie bagatelizowałbym problemu, bo gdyby wielu ludzi na raz udzieliło błędnej (a jednak takiej samej) odpowiedzi to można by to uznać za przypadek. Dwa, za zbieg okoliczności. Ale 23 razy... Zwłaszcza, że nie ma tu wyboru a), b) czy c), tylko test otwarty, a mimo to odpowiedzi brzmią tak samo.

  Odpowiedz
 • Blom (2017-08-27 13:23:36) #37065   ❗❗❗
  o jaką stronę internetową chodziło w sprawie "doradztwa medycznego"?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium