[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
 • marq (2017-07-24 5:43:31) | PW | RAPORT

  # To ja zadałem to „dłuższe” pytanie dot., „Czasu Widmowego”.
  Chciałem zauważyć jedną Arcy ciekawą rzecz. O Chrzcie Polski mówi się różnie, różnie ocenia, ostatnio nawet neguje jego fakt.
  Wg. „Czasu Widmowego” w miejsce obecnego 2017 roku mamy rok 1720 …ale ów Chrzest Polski wg. czasu „bieżącego” odbył się w roku 966 ne. a wg. Czasu Widmowego w roku 669 ne.

  Tak czy owak w roku Liczby Człowieka jak zastosujemy arcy prostą (tak ledwo spełniającą jej warunki zaistnienia) permutację Cyfr. W numerologii 6. oraz 9. bez kropek u dołu można potraktować w pewnych okolicznościach równoważnie. Oczywiście „Szkół” numerologii mamy multum, w tym kilka/kilkanaście (około dziesiątki) wiodących.

  # Co do pieniędzy to nie problem w tym ze w ogóle się nim posługujemy, ale jak daliśmy się Wrobić w Jego obecną w 100%-tach przestępczą, nielegalną i alogiczną Kreację… !! pieniądza dłużnego z niczego, ze stałym rosnącym wykładniczo debetem odsetkowym !

  # Pozdrawiam;


  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium