[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: 21. Debata (nie)kontrolowana: Jak to jest być medium. Wizje przyszłości i kontakty z zaświatami. Rozmowa z Markiem Szwedowskim
Gościem tego odzinka był jasnowidz i transkomunikator Marek Szwedowski. Opowiadał między innymi o tym, jak to jest być medium, skąd u niego wzięły się nadprzyrodzone zdolności, jak początkowo radził sobie ze swoimi doświadczeniami, jak zaczęła się jego przygoda z transkomunikacją, czy uzasadnione jest twierdzenie o istnieniu "życia po życiu", itd. W trakcie audycji mocno zaznaczył się również wąte... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (137.00 MB) | Premiera: 2017-07-16 | Czas trwania: 02:30:01 | Odtworzone x 1809 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • ja
  (2017-07-17 12:15:30) #36752
  | 👮 raport

  częściej bym prosił.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Jaknajlepiej
  (2017-07-17 13:17:39) #36753
  | 👮 raport

  Dziękuję za możliwość odsłuchania tej audycji ze wspaniałym gościem Panem Markiem Szwedowskim. Bez wątpienia jego punkt widzenia na tę rzeczywistość "tuż obok" wyłamuje się przyjętym dogmatom religijnym i utartym konceptom poszukiwaczy sensacji. Moim zdaniem Pan Marek słusznie stwierdza, że w "zaświatach" to "dusza" czy też jak ktoś woli świadomość sama kształtuje swoje otoczenie w nieskończonej przestrzeni możliwości kreacji. Doświadczyłem tego stanu osobiście i mam do tego niezmierny szacunek. Przebywanie w tych przestrzeniach stanowi zdecydowany kontrast dla naszej ograniczonej formy bytu i nie mam tu jedynie na myśli powłoki fizycznej. W zdecydowanej bowiem mierze nasze Ja zależne jest od konstrukcji emocjonalno-umysłowej kształtowanej tu już od chwili poczęcia. To jak jesteśmy kodowani na codzień jest niepojęte zwykłemu zjadaczowi chleba. Programowana w ten sposób jednostka jest zupełnie nieświadoma skali otaczającej jej rzeczywistości i iluzji jej konstruktów postrzegania. Dlatego też znalezienie sie chociażby na chwilę w środowisku "naturalnym" dla każdej świadomości bytu jest szokiem. Podobnie jak szokiem dla świadomości nieoderwanej po śmierci od umysłu jest znalezienie się w tej nieskończonej przestrzeni możliwości. Stąd te przykłady relacji dusz, które utknęły czy to w niebie, czy to w piekle, czy też w czarnej pustce. Osobiście odnoszę wrażenie, że większość odchodzących dusz gdzieś sie zagnieżdża. Być może to właśnie podstawowym celem każdej religii jest kodowanie umysłu w celu późniejszego zagnieżdżenia duszy nieuwolnionej z silnie utrwalonych konceptów.
  Panie Marku, Pańska inicjatywa co do napisania przewodnika po zaświatach jest bardzo cenna i chętnie ją wesprę. Pozdrawiam wszystkich czujących i myślących "normalnie" :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Galaxy
  (2017-07-18 13:18:44) #36762
  | 👮 raport

  Ciekawa audycja. To, o czym gość opowiada doświadczyłem ja i pewnie wiele osób. To jest jednak tylko przedpokój do zaświatów (w którym można przebywać tylko chwilę)- innymi słowy jest to astral/sfera odbić, otaczjąca kulę ziemską. To żeby dostać się do salonu i przejść dalej, trzeba mieć super-umysł i czystą duszę. Kroniki Akaszaszy strzegą strażnicy którzy nie dopuszczą nikogo z zewnątrz. Pozdrawiam serdecznie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • konkoleski
  (2017-07-18 20:06:36) #36766
  | 👮 raport

  Poszukajcie sobie opinii, jakie Jackowskiemu wystawiają w sieci jego klienci. Nabierzecie nieco obiektywizmu. Problem w tym, że o ile Szwedowski mówi wprost, że może się pomylić, Jackowski udaje nieomylnego. I to różnica między nimi...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • Reiv
   (2017-07-28 15:46:57) #36843
   | 👮 raport

   Gdzie i kiedy Jackowski powiedział, że jest nieomylny?

   Dowody proszę. A jak nie ma, to proszę nie rozpowiadać głupot!
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • bob_blazar
  (2017-07-18 9:12:09) #36759
    📧 pw | 👮 raport

  Super audycja, jednak co gość to gość. To porównanie do naczelnego detektywa było słabe. Zapominacie, że za takimi ludźmi, współpracującymi ze służbami, może kryć się drugie dno i ich „celebrytyzm” może czemuś służyć. Biorąc w nawias całe to jasnowidzenie (bo sceptykom to nawet jakby się i 1000 trupów pokazało – to i tak nic nie zmieni) moja skromna osoba, dowiedziała się od p. Jackowskiego wielu ciekawych rzeczy, często dających do myślenia - za co go szanuję. A że dorobi sobie przepowiadając pogodę czy wojnę? On sam mówi, że to zabawa. Chodzi o to żeby minusy nie przysłoniły plusów, co nie do końca się Wam udało… Ktoś może teraz dojść do wniosku, że p. Jackowski rozmienił swój talent(lub go nigdy nie miał) i niczym w tej chwili się nie różni od popularnych wróżbitów, którzy na upartego, wybiórczo traktując fakty, też jakiemuś tam procentowi pomagają, ot, choćby dobrym słowem, a dodatkowo całej reszcie dostarczają rozrywki. Ehhh, pozdrawiam całą ekipę, radyjko i tak jest niezastąpione.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • vego
  (2017-07-19 11:40:12) #36773
  | 📧 email | 👮 raport

  Najlepsza debata z wszystkich!. No na pewno pierwsza piątka!

  Rozmowa niesamowita. Wiedza, odczucia, przemyślenia prosto ze źródła. Prosto od wyjątkowego człowieka! Mógł bym Pana Marka słuchać 12h bez przerwy.

  Proszę, wręcz błagam, więcej debat w takie formule. Myślę, że słuchacze mają podobne zdanie.

  Na koniec jak zwykle: Robicie najlepszą robotę w Polsce. Pozdrawiam

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • uteuye
  (2017-07-19 12:44:33) #36775
  | 👮 raport

  Dziwne że uznając channelingi za bzdury zapraszacie medium kontaktujące się innymi bytami co też chyba można uznać za channeling.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Antares
  (2020-08-22 12:52:54) #40574
  | 👮 raport

  O ile chodzi o EVP i zbliżoną tematykę to jestem mocno sceptyczny (bardzo, bardzo mocno!), ale chciałbym podziękować panu Markowi Szwedowskiemu, że miał serce i - co tu dużo gadać jaja - aby zająć się sprawą morderstwa nieletnich Łukasza Sasa i Andrzeja Ziemniaka youtu.be/SxdlSEx92_8 Naprawdę, jako człowiek, pokazał się z jak najlepszej strony, podczas gdy inni okazali się zgrają wydrwigroszy lub zamiataczy pod dywan. Chapeau bas!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium