http://www.oliviersbieradvies.nl/Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Teoria Chaosu
Odcinek: 10 maj 2019
Kilka zapomnianych faktów historycznych i kilka dokumentów
POBIERZ MP3 (261.00 MB) | Premiera: 2019-05-11 | Czas trwania: 04:45:48 | Odtworzone x 2315 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2019-05-13 3:47:52) #39498   PW   ❗❗❗
  W Chinach Komunizm od Likwidacji Cesarstwa i wprowadzenia komunizmu, są nadal komunistyczne prawnie-Ideowo a jedynie uwolnili Gospodarkę ale w bardzo specyficzny sposób.

  Możesz zajmować się biznesem, ale w małym zakresie. Aby módź osiągnąć średni poziom kapitalisty nie mówiąc już o oligarchii kapitalistycznej Chińskiej, która jest arcy reglamentowana. Nikt w Chinach nie ostanie Kapitalistą od setek tysięcy dolarów do miliardów dolarów jak nie jest członkiem Chińskiej Partii Komunistycznej a w przypadku miliarderów musi zajmować wysokie stanowisko partyjne w KPCH (Komunistyczna Partia Chin). Tak, ze powiązanie Państwa Władzy i Kapitału w chinach jest 100%-owe.

  # Dzisiaj ogólnie bylibyśmy na poziomie Francji. Po Niemcach Wielkiej Brytanii Bylibyśmy na 3/4 miejscu wraz z Francją w Europie. Bez problemu moglibyśmy mieć w Londyńskim City swoje Banki.

  Odpowiedz
 • aplam (2019-05-14 15:32:35) #39500   ❗❗❗   📧
  Eter kładzie tego twojego koleżkę z Irlandii, który jak widać nic nie ogarnia
  www.youtube.com/watch?v=5jY-QY_sgxo

  Tłumaczy, tłumaczy a ten dalej swoje, można to porównać do Ciebie Michał.

  Z tego co zaobserwowałem to rezonujesz z prawicowym internetem (Michalkiewicz, Braun, Gryguć) a co jakbym Ci powiedział, że Braun to neofita (wszystko wskazuje na to, że pierwotnie był wyznawcą jahwizmu pierwotnego [judaizm] a teraz jest wielkim zwolennikiem jahwizmu wtórnego [katolicyzm]), Gryguć to ostry nacjonałek (mieszanka ekstremalnej nacjonalistycznej koto-prawicy) a Michalkiewicz to zwykły katolicki troll (który od dwóch cekad bredzi toczka w toczkę to samo tylko ubrane w inne słowa) negując przy tym całą historię z przed tzw. chrztu polski, uparcie twierdząc, że wszystko co było przed chrztem czarnogłowców na tych terenach to prymitywne pospólstwo nie znające języka, alfabetu i mieszkające w ziemiankach a to co temu przeczy to ubeckie rzygowiny i brednie.

  Pamiętaj jahwizm jest jeden i skupia całe to ***o w różne "smaki".

  Jakim smakiem ***a będziesz się raczył to zależy od ciebie ale ja po prostu ***a wolę po prostu nie jeść bez względu na jego smak :)
  pozdro Michał

  mam nadzieję, że zmądrzejesz, 1200szabel może i nie jest jakimś szczytem szczytów ale póki co wolę jego podcasto-strimy od twoich audycji (a słucham cię bracie od początków rnf-u)

  Odpowiedz
 • SkrzydlatyZmij (2019-05-15 10:35:44) #39505   PW   ❗❗❗
  Wywody typ 2 scenariusze dla Polski:
  1) rozbiór Polski przez Niemcy i Rosję
  2) miedzymorze pod patronatem USA dla Żydów, którzy będą z tego międzymorza zyski czerpać,
  są bardzo ale to bardzo sensowne.
  Jeszcze gdzieś jest obok Watykan, który dba o swoje interesy, jakiby scenariusz nie był, jest też London City.


  Co do Jerzego Zięby, ja bardzo wnikliwie się przyglądam jemu od lat i też uważam, że ktoś z nim stoi, co mu pomógł w dostępie do mediów, przeszkolił co i jak robić, dał pieniądze na biznes, no i obecnie pewnie bierze większość zysków, prawdopodobnie ma ten ktoś dalsze cele, cele polityczne.


  Ale chcę napisać też, że Jerzy Zięba pisze i mówi prawdę na tematy medyczne: dieta ketogeniczna, szkodliwość szczepień, rola witamin i innych leków typu DMSO czy olej kanabis. Produkuje też witaminę D3 bardzo dobrej jakości (wypróbowałem), nie słyszałem, żeby kogoś oszukał sprzedając mu suplementy.

  Odpowiedz
 • Russell Gunn (2019-05-15 17:34:39) #39507   ❗❗❗
  Po newsach jakieś max 30 min i kasuje podcast, macie tak samo? To już któryś raz z rzedu. Zero nowości cały czas pseudohistoryczny bełkot.
  Mapy, Tartaria....chłopie oszczędź.
  5000 słuchaczy i 3 osoby na spotkaniu...kur.a dramat

  Odpowiedz
 • Al (2019-05-20 9:08:16) #39516   ❗❗❗
  Cloud ... znowu przyczepiłeś się do Zięby. Tak to wygląda ! Pewnie w jednym masz rację ... bo sądzę, że Zięba jest masonem.
  Oceniam go po tym co do tej pory zrobił, tzn 2 książki i jego wykłady, które zmieniły pogląd na wiele chorób oraz zmieniły życie na lepsze wielu osobom - podziękowania od chorych na jego stronie.
  ! odnośnie szczepionek - nagrał całą serię filmików opisujących jakie to jest ZŁO ... a Ty się wypowiadasz jakbyś w ogóle o tym nie słyszał, a co dopiero przekazać tą wiedzę dalej. Ponoć dwa lata zbierał materiał w ponad 20 filmikach ... i gorąca namawiał do zapoznania się z nimi, bo oparte są o badania naukowe.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium