SkrzydlatyŻmij (2019-01-25 19:26:01) # 👮 raport
Ok. jest w medycynie zasada, jak człowiek umiera, stosujemy nawet to co normalnie mogłoby zaszkodzić...
Zaoraliście mnie, ale jest cała masa innych dziwności i Lechia nic tu nie ma do rzeczy. Ja o meritum, a Wy o Lechii, dobra kompromitujcie się dalej... Tylko w Waszych oczach, to jest argument, dla mnie to żenada...
Ale do rzeczy.
A to już nie kanał Rafała Orłowskiego, żeby nie było, że Orłowski manipuluje:
https://www.youtube.com/wat...
Nożownik dostaje mikrofon, muzyka gra, ochrniarz klepie go w ramie, on klęka, reanimacja - gaszą światła na wezwanie wodzireja, brak krwi na nożu, na ludziach na scenie, reanimacja trwa, pacjent leży, nie jest wnoszony do karetki ponoć ponad 30 minut, na pewno 5 minut, nagranie, reanimować, można wewnątrz karetki, chodzi przecież o jak najszybszą operację, kremacja ciała i już się raczej nie dowiemy, TVN zdjęć z dźgnięcia nie pokaże, tak jak nie pokazał zdjęć z katastrofy smoleńskiej (a tak, była filowana przez TVN).
No i 21 jednostek krwi podanych, czyli ponad 10 litrów (człowiek ma do 6 litrów krwi), ale może znów czegoś z medycyny nie wiem... Może tu pompują, a tam wycieka, możliwe.
| Odpowiedz