Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: 29. Debata (nie)kontrolowana: Krzysztof Jackowski. Jasnowidz na policyjnym etacie
Wywiad z Krzysztofem Janoszką, autorem książki "Krzysztof Jackowski. Jasnowidz na policyjnym etacie". Dyskusja o współpracy między jasnowidzem a policją, i nie tylko - zahaczyliśmy również o wątki ufologiczne, sprzedaż dzieci, itd. W pewnym momencie sam Krzysztof Jackowski zrobił nam niespodziankę :) Rozmowę poprowadził Piotr Cielebiaś (Nieznany Świat), a audycję od strony technicznej obsługiwał M... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (72.20 MB) | Premiera: 2018-02-11 | Czas trwania: 01:18:54 | Odtworzone x 1247 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • tea (2018-02-12 13:05:23) #38056 | PW | RAPORT
  Bardzo interesująca audycja zapewne oczekiwana przez większość słuchaczy radia. Gratulacje dla pana Krzysztofa Janoszki za odwagę cywilną a przede wszystkim za odwagę zawodową. Bardzo miły akcent ze strony pana Krzysztofa Jackowskiego, który dał znać telefonicznie na antenie, że na żywo słucha tej audycji. Nie chcę roztrząsać w tym komentarzu sprawy czy wierzę lub nie w zdolności pana Jackowskiego, fakty i dokumenty dotyczące jego działań są znane od lat i dostępne w internecie. Myślę, iż każdy sam powinien z nimi się spokojnie zapoznać przeanalizować oraz wyciągnąć wnioski. Pamiętam doskonale jak przepowiadał, że w 2008 roku nastąpi wielki kryzys finansowy i upadnie wielki bank i nie było to wcale dwa tygodnie przed faktem lecz na początku 2008 roku. Faktem również jest, że pan Krzysztof posiada oficjalne dokumenty, w którym mu dziękują za pomoc w rozwiązanych sprawach. Faktem jest również to, iż jest on człowiekiem a człowiek jak wiadomo nie jest nie omylny oraz nie jest maszynką do masowego wywalania wizji przyszłości ... Niech każdy sam przeanalizuje dostępne informacje i wyciągnie wnioski na tzw tak lub nie. Na zakończenie daję link: www.youtube.com/channel/UCbS8vsbx1MSl1aGrja2-4kg/featured do oficjalnego kanału na YT pana Krzysztofa Jackowskiego. Wystartował niedawno więc pewnie wielu zainteresuje.

  Odpowiedz
 • Sebastian pn (2018-02-12 15:15:40) #38057 | RAPORT
  Warto to zobaczyć. Krzysztof Jackowski - To co dzieje się aktualnie na świecie Luty 2018. film na YouTubie.

  Odpowiedz
 • Ronin (2018-02-12 23:38:35) #38058 | RAPORT
  Dziwna sytuacja wyszła z tym telefonem od Jackowskiego. Jechał samochodem i można było odnieść wrażenie, że ma czas pogadać dłużej. Nie dostał pytań, to się pożegnał...

  Odpowiedz
 • Schreyer (2018-03-25 0:08:32) #38153 | RAPORT
  Bardzo ciekawa audycja. Jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany osobą Pana Jackowskiego, to były z nim dwa bądź trzy wywiady w radiu Empary Town, polecam wpisać na youtubie.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium