Implanty PoznańNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Teoria Chaosu
Odcinek: 26 stycznia 2018
Czas i jego pogromcy
Pobierz mp3 (203.00 MB)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Strang3r (2018-01-29 23:19:21) #38016 | RAPORT
  Weź chłopie przygotuj się trochę do audycji... To kolejny odcinek w którym w Newsach słyszę stękania i zwalanie braku przygotowania na komputer. Weź to wydrukuj sobie będzie latwiej.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)
 • marq (2018-01-30 2:33:15) #38017 | PW | RAPORT
  Wszystko to, Cloud jest arcy subiektywne, ponieważ niewiadomo czy zwiększamy Czas, czy zwiększamy procesy, fizyczne, chemiczne, biologiczne, itd., etc…..

  Bardzo powiązane jest to z UFO – Szczególnie właśnie podczas tzw. PRZYSPIESZANIA CZASU… Może UFO potrafi na /o tyle razy przyspieszyć procesy mech. fiz, chem. biol., etc, że nam się wydaje ze ono robi niemożliwe manewry (np. zawraca w miejscu przy ogromnej szybkości, etc) a Ono wykonuje bardzo szybko trudne manewry o kilkanaście, dziesiąt razy szybciej niż my naturalnie, co dla nas jest widzialne jako manewry zaprzeczające prawom fizyki a Inni mogą wytłumaczyć to panowaniem nad czasem, natomiast jest to panowanie nad szybkością manewrów co nam objawia się jako niezgodne z zasadami fizyki lub i przyspieszanie zwalnianie czasu….

  Im człowiek więcej wie tym więcej ma zapytań. Im wiemy więcej tym zdajemy sobie sprawę iż wiemy Mniej !!

  Potwierdzeniem takiego myślenia jest cisza jaka nastaje w takich sytuacjach oraz przezroczysta widzialność w większości przypadków obiektów, aż do ich zupełnego zaniku dla naszego wzroku.

  Co jest przyczyną a co skutkiem – bardzo ciekawe zagadnienie, które nawet może „oszukać” fizyków i innych uczonych …. Na Teraz bardzo ciekawe zagadnienie … czas czy prędkość…

  Dlatego też możemy nie widzieć wielu Osób inteligentnych (nie ludzi) o ile w naszej przestrzeni 3D poruszają się kilkanaście kilkadziesiąt razy szybciej, która to szybkość /prędkość jest dla Nich normalna /naturalna….

  Kto rozumie i panuje nad taką szybkością może w kilka minut a nawet kilkanaście sekund przenieść się z kontynentu na kontynent co dla nas /my możemy odczytać jako panowanie nad czasem. A wystarczy fizyczno-chemicznie czy jak? Znieść wszystkie opory (toczenia przyciągania, grawitacji, etc spowalniające ruch – tu piszę o sztucznym wykorzystaniu tego efektu w pewnym zakresie), które dla obcych mogą być /zależeć od zupełnie czego innego) a nawet być naturalne co tłumaczyłoby Ich niechęć do kontaktu ponieważ nie mają nam nic do zaoferowania oprócz Mega większej wiedzy od naszej…
  A kto chce dzielić się Wiedzą?
  Wiedza to władza a właściwie WOLNOŚĆ prowadząca do Władzy !!!


  Odpowiedz
 • marq (2018-01-30 2:59:13) #38018 | PW | RAPORT
  Łada 1600s wersja z lat 1983-1987 (czy dalej jeszcze) - moim zdaniem - była lepsza od poloneza nawet pomimo iż Łada - pierwsze egz. to była licencja Fiata 124 a nasz Polski Fiat to o model starsza następna po niej wersja 125. A to Rosjanie za CCCP potrafili z wersji wyjściowej zakupionych w roku 1968 licencji - pierwsze egz fiata 125 i Łady 1300 weszły w 1969 roku do masowej produkcji a 126p maluch w 1971/72.

  No ale Rosjanie mogli - ich służby - podebrać dokumentacje wersji sportowej wyczynowej Fiata 124 - Fiat 124 Abartch.... oczywiście to co było weń we wnętrzu ...

  Dacja Rumuńska to Renault 19 z lat 1960tych a bardzo fajna jak dla mnie Zastawa 1100 z Jugosławii to Fiat 128. Była też wersja sportowa fiata 128 Coupe (Włoska i składana w Pl za $ i Bony w Pewexach). Coupe z silnikiem 1300 kosztował 1650$ lub bonów, a 1100 - 1400$ z kawałeczkiem.

  Pierwszym sportowym autem Wojtka Fibaka był Fiat 128Coupe w kolorze Yelow-bachama - ciemny ostry pastelowy oranż. Takim samym wozem w latach 1980 jak Fibak jeździł Jakóbczak piłkarz Lecha P=ań. Kupił go po mistrzostwach Świata w 1982 roku za diety i bonusy $-owe ... :)

  Tyle lekkiej historii PRL`u ... NaRka ... :)

  Odpowiedz
 • iwan (2018-01-30 21:42:15) #38022 | RAPORT
  Czekałem na telefon od stałego sceptyka od miesięcy a ty go spławiłeś! Twoje audycje zaczynają byś smętne, jakieś nudne tematu, dzwoniący liżą cię po jajkach, to zrobiło się mdłe.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Jaro (2018-01-31 17:14:57) #38025 | RAPORT
  Bardzo denerwujące są te momenty w których czegoś szukasz, czegoś nie masz zainstalowanego itp. W ostatniej audycji ta szopka ze skype to już duże przegięcie. Audycja trwa 4-5 godzin z czego 2 godziny to czas zupełnie stracony. Oczywiście powiesz że jeśli komuś nie pasuje to nie musi słuchać, jednak to chyba nie tak do końca prawda. Skoro się czegoś podejmujesz rób to w miarę dobrze i postaraj się lepiej przygotowywać do audycji.

  Odpowiedz
 • N/N (2018-02-01 9:31:53) #38028 | RAPORT | E-mail
  Its fake


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium