[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Teoria Chaosu
Odcinek: 5 stycznia 2018
Noworoczne rozważania
Pobierz mp3 (255.00 MB)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 35, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2018-01-07 5:21:13) #37898 | PW | RAPORT | E-mail
  Musisz zaakceptować Aktualizację Skype, szczególnie jak ja odrzuciłeś z 2/3 razy.

  Ja nie akceptowałem aktualizacji Skype`a przez ponad 3 miesiące, wiec ma końcu "dziecko uprowadzone [Microsoft]" pana Gatesa wywaliło mnie na amen z Aplikacji i nie moglem się zalogować - przy okazji nawet na inne konto ze starego kompa - przypomnieli mi niechcącym jego nazwę ponieważ nie używałem go od 2008 roku od lutego.

  I ani na jednym ani na drugim koncie Skype`owym nie przyjmowało mego loginu, aż nie zaakceptowałem aktualizacji,

  Po zaktualizowaniu Skype nadal mogłem wybrać konto - to stare - oraz drugie "nowe" aktywne po roku 02/2008. Wszedłem na konto to po lutym 2008 ponieważ tym kontem posługuję się i z tego konta lista kontaktów jest w eksportowym pliku skeypowym które to konto znają wszyscy którym je / z niego korzystałem.

  No i za zaakceptowaniem ostatniej aktualizacji Skype zaraz przyjął i login i hasło..... ale przestał już podawać do wyboru nazwę tego pierwszego konta .....

  A co aktualizacja tym więcej "Niespodzianek" i coraz gorsze działanie aplikacji.

  Zanim Microsoft przejął Skype łącze było per -to -per oko w oko a wł. głos w głos bez pośrednika z komputera jednego nadającego na komputer drugiego. Wszystko np eksport listy kontaktów wymagał aktywności użytkownika - to on wybierał z możliwych opcji co chce zrobić natomiast połączenie było Bezpośrednie....

  IRdA była już w połowie lat 1990tych ale właśnie z telefonu na telefon czy z telefonu na PC-ta była do Pc-ta 486 Karta IRdA do wpięcia w płytę główną. Obsługiwała też mysz poprzez tę kartę jak się nabyło mysz z Łączem podczerwieni -IRdA ... itd, etc ..

  Fajne Czasy ... ja od 1992 pracowałem w Domu Maklerskim i tam przechodziłem cały rozwój techniki komputerowej ... Jak przyszedłem w 1992 to zmieniano właśnie Pc-ty z 286 na 386 ... Maił dwie kieszenie na dyski miękkie 5" jeden obsługiwał dyski jednostronne a drugi - Rzadkość -

  Odpowiedz
 • marq (2018-01-07 5:55:53) #37900 | PW | RAPORT
  ...Ostatnie taśmy do streamera były już wielkości taśmy od dyktafonu a obie miały taką samą pojemność danych.

  Streaming "zanikł" kiedy pojawiły się dyski HDD powyżej 100GB - 128GB /256GB i długo trwało niemal 2 lata jak mnie pamięć nie zawodzi, nim pojawił się pierwszy dysk 516 GB
  Obecnie dysk 1TB SSD zaczyna mieć sensowną cenę jak cena spadnie o 75% dzisiejszej - a spadnie - to wymiana 256GB SSD na 1T SSD będzie miała sens.
  Dziwne że w POLSCE - chyba jedynym państwie tzw Rozwiniętym w notebookach nie stosowano masowo dysków HDD o szybkości 7200 obr/sec. {???] Tak jak u nas "popularne były dyski / Są 2,5" 7200 obr/m tak np w Rosji popularne są ' 11400 obr/min w Polsce chyba w ogóle w notebookach niestosowane. W Rosji Ntbk Profesjonal od średniej ceny bez problemu mają lub zakładają dyski HDD 11.400 obr/m - obecnie nieopłacalne po pojawieniu się SSD i zniżce Ich pierwotnych cen ponieważ 2,5" HDD 11.400 np256G jest wyraźnie droższy od 2,5" SSD 256G

  Przecież w Pl nie ma poza ostatnim Winda3-2 nie ma polskich wersji Windy ale sa to Polskojęzyczne nakladki na wersje En ponieważ już na 3 poziomie część komend i opcji jest po angielsku! W D i FR wszystkie stopnie do kodu źródłowego -BEZ Kodu jest po Niemiecku i po Rosyjsku i Taki produkt TYLKO mozna nazwać daną /tu polską /niemiecka /rosyjską wersją Windy .....

  Polacy i Polska sa dymani wszedzie przez wszystkich a najbardziej przez własnych rodaków którzy sami Przypisali się do tzw Yelity Narodu ... ale Jakiego ??

  Pozdrawiam.... :) :)  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Sylwia (2018-01-07 10:39:53) #37901 | RAPORT
  Wiesz Michał lubiłam Twoje audycje w wielu sprawach mamy zbieżne poglądy.Jestem lesbijką ,nic nikomu nie robię,kościoła nie darze szacunkiem,delikatnie mówiąc,nie lubię tej zakłamanej korporacji i choćby się przemalowała na tęczowo to mam ich w d.... Mam dość natomiast Twoim przytykom do gejów i lesbijek i przestaje Cię słuchać.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (16)
 • słuchacz (2018-01-07 18:37:06) #37907 | RAPORT
  Jako, że przewinął się temat radia na fali to pozwolę zapytać co się dzieje z Tomaszem? Już nie będzie w ogóle nadawał? Co z Hiperprzestrzenią? Rozumiem, że skończył definitywnie z nadawaniem?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (5)
 • lilka (2018-01-07 20:00:59) #37909 | RAPORT | E-mail
  pl.wikipedia.org/wiki/Kilobit

  Odpowiedz
 • Krasny (2018-01-07 22:49:03) #37914 | RAPORT
  Swietna audycja dzieki !!!

  Odpowiedz
 • marq (2018-01-08 5:49:40) #37924 | PW | RAPORT
  Kim Dzong Un tak jest sekowany przez Zachód oraz NWO, GB, Zachód czy USA, że do jego kolekcji Ferrari brakuje mu raptem kilka sztuk by posiadać wszystkie wyprodukowane egz. od początku istnienia Firmy F. - i jako jeden z pierwszych otrzymuje od firmy Ferrari zaproszenie do nabycia modeli Arcy Limitowanych, produkowanych np w 3 egz; /7 egz; /33 egz; itp; etc. ... :) :) :)

  Taką samą kolekcję ma Lamborów, Bugatti, Aston Martinów oraz większość super samochodów sportowych produkowanych na zamówienie w tzw automanufaktórach - duzo takich firm jest w Szwajcarii np oraz Włoszech o nazwach powszechnie niemal nieznanych.

  To samo dotyczy stoczni jachtowych produkujących jachty dla Vipów, Futra dla całej rodziny z renomowanych firm kuśnierskich dla NWO`wców, itd, etc...

  Takie to embargo i blokady handlowe ma Korea Płn. ze Ty nie kupisz Ferrari produkowanego w np 7 egz nawet przepłacając np do 10 mln Euro a Kim Dzong dostanie nawet symboliczny upust - bonusik za to iz cała rodzina to wierni klienci od kilkudziesięciu latek .... szkoda tylko, ze nie dotyczy to oprócz Kimów innych północnokoreańczyków.

  Tak wyglądają Realia tego Zakłamanego Świata przełomu XX i XXI wieku !!

  Pozdrawiam.... .. :) uśmiechów na cały 2018 rok życzę !

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • miglanc (2018-01-11 1:16:34) #37939 | RAPORT | E-mail
  Clod od kiedy jesteś tubą propagandową pisu ?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • ZenonSkition (2018-01-12 9:39:47) #37947 | RAPORT
  Ogólnie to odcinek można podsumować następującą francuską animacją:

  www.youtube.com/watch?v=6zig0fMOpsc

  Odpowiedz
 • speedwayer (2018-01-12 19:07:04) #37949 | RAPORT | E-mail
  Tak narzekasz Claude że w Twojej audycji ludzie Cie trolują, a sam chcesz trolować na twiterze i się z tego śmiejesz jak 12latek... gdzie tu logika?
  hipokrytą jesteś?
  Myśl co robisz człowieku!

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium