[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Dobry dystrybutor pras mimosrodowych?

kafle do łazienki w HomeKONCEPTtkaniny sklep

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: II Debata (nie)kontrolowana: Magowie Bogów cz. 2 (dokończenie)
Wiele sugeruje, że kilka-kilkanaście tysięcy lat temu doszło do kataklizmu, który przerwał nić istnienia "cywilizacji matki" bądź cywilizacji X, na której pniu wyrosła nasza cywilizacja. Co takiego się wtedy wydarzyło? Kim są tajemniczy "Magowie bogów", których Hancock uczynił bohaterami swojej najnowszej książki? Gdyby nie katastroficzny scenariusz sprzed kilkunastu tysięcy lat, cywilizacja... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (152.00 MB) | Premiera: 2016-05-15 | Czas trwania: 02:46:36 | Odtworzone x 4987 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Audioman
  (2016-05-16 19:51:42) #14867
  | 👮 raport

  Faktem nr 1. jest; sprawa materiału, z jakiego wykonano Sfinksa, jeżeli nie wiesz, to Ci podpowiem; z macierzystej skały w miejscu gdzie stoi, rzeźba Sfinksa, jest ona monolitem wraz z całym skalnym terenem Gizy, na którym stoją piramidy.
  Jest to bardzo istotny fakt dla mojej teorii. Niezgodność jego osi pionowej z poziomem wyżłobień jest informacją, którą każdy, kto chce się w tym temacie wypowiedzieć, musi brać pod uwagę. W innym przypadku, wypowiedzi są gołosłowne i ukazują człowieka, który w najlepszym przypadku, dopiero dąży drogą do mądrości.
  Faktem nr 2. jest; taka sama oś pionowa Sfinksa i piramid, te wszystkie obiekty nie zmieniły wzajemnego położenia. Jednak wyżłobienia na Sfinksie pokazują zmiany w położeniu całego masywu skalnego. Jest to niezaprzeczalny istniejący fakt a pomijanie go, to objaw braku dobrej woli w kwestii wyjaśnienia tajemnicy czasu budowy obiektów w Gizie.
  Faktem nr 3. jest wysokość n.p.m. wzniesienia, Gizy, która wynosi ponad 90m a Nil płynie ponad 30m niżej, niż stoi Sfinks. Takie położenie Sfinksa, eliminuje możliwość by te wyżłobienia uczyniły wylewy Nilu, lub woda morska. Faktem jest, że one istnieją i kolejnym faktem jest, że uczyniła je woda.
  Teraz należy odpowiedzieć na pytanie, kiedy i jak woda wyżłobiła rzeźbę Sfinksa?
  W czasie ostatnich dwunastu tysięcy lat, nie było takich uwarunkowań terenowych. Jeżeli cofniemy się w czas przed ostatnim potopem, który był dwanaście tysięcy lat wstecz, to nie możemy wykluczyć, odpowiednich możliwości do takiego działania wody na Sfinksa.
  Jednak w takich warunkach, gdzie woda posiada poziom Sfinksa nie można było wykonać rzeźby. Musimy się cofnąć o kolejne dwanaście tysięcy lat, w czas przed poprzedni potop. W tamtym czasie mogły wystąpić odpowiednie warunki do wykonania Sfinksa, ale jest to czas minimum dwudziestu czterech tysięcy lat wstecz.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • SkrzydlataŻmija
  (2016-05-20 22:35:01) #14898
  | 👮 raport

  Sprawa dawnej (nieuznawanej przez klasykę nauki) cywilizacji jest jedną z najważniejszych kwestii dla zrozumienia świata w którym żyjemy.
  Jest l o g i c z n e, że taka cywilizacja z zaawansowaną technologią istniała, udowadniają to wspomniane w audycji budowle.
  Jak prześledzimy historię, władza lubiła wszystko co dobre (cywilizowane) zaczynać od siebie, wcześniej to tylko dzikusy... Dlatego po przejęciu władzy palono książki, niszczono posągi, tak było w Chinach (Żółty Cesarz), w Indiach (misjonarze katoliccy palili księgi chrześcijan nestoriańskich ze starożytności) w Meksyku (też katoliccy misjonarze palili zapiski Indian), w Polsce (kościół katolicki prawdopodobnie niszczył stare słowiańskie kroniki). Dziej się to do dziś, choćby sprawa nakazu sądowego USA spalenia książek Wilhelma Reicha z lat 50-siątych XX wieku! i wile innych. Ciężko coś pewnego powiedzieć o przeszłości odległej, gdyż historia to nauka humanistyczna a co za tym idzie nieścisła, powinna opierać się na logice i interpretować źródła, ale z tą logiką różnie bywa, a źródła są skąpe, do tego niszczone.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • urson
  (2016-05-21 8:32:19) #14900
  | 👮 raport

  Kościół nie niszczył kronik slowiańskich, bo ich nie było w wersji pisanej. Były za to w wersji mówionej i skutecznie spacyfikowano tych, którzy jeszcze coś pamiętali.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • SkrzydlataŻmija
   (2016-05-25 0:45:19) #14946
   | 👮 raport

   W Chorwacji na własne oczy widziałem pismo słowiańskie z wczesnego średniowiecza na płytach nagrobnych w kościele na wyspie, na podłodze tego kościoła. Po Rusi Kijowskiej zachowały się zapiski słowiańskie na drewnie. Czemu w Polsce nie mieli by mieć własnego pisma, skoro mieli je bracia na obrzeżach słowiańszczyzny. Jak w Biznacjum był okres ikonoklazmu, zniszczona wszystkie ikony, a przetrwały trzy gdzieś na obrzeżach imperium, na zadupiu totalnym może coś się uchowa, jak palą wszystko w centrum...
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Arcetron Tron (youtube)
  (2016-05-24 15:26:26) #14936
  | 👮 raport

  Stworzyłem pewną hipotezę w jaki sposób budowano piramidy w tak szybkim tempie .
  Potrzebne są dwie maszyny latające i poruszające się z dużą precyzją w układzie XYZ, z tym że układ XYZ to nie pozycja maszyny CNC a współrzędne geograficzne z dokładnością do 2 milimetrów
  Maszyny są wyposażone w urządzenia do otwierania tunelu pod przestrzennego w określonym kierunku coś jak czarna dziura w kosmosie, jedna z maszyn pobiera olbrzymie bloki skalne a druga oddaje w określonej pozycji XYZ,

  Działało by to jak teleportacja tyle że bez rozbierania na molekuły a transportowanie poprzez tunel czasoprzestrzenny

  Tylko pytanie jeśli by się dysponowało taką technologią to poco budować piramidy ?
  Chyba że piramidy miały być przeznaczone dla innych późniejszych cywilizacji w przypadku globalnego kataklizmu a w nich ukryte i informacje (skarbnica całej wiedzy) zapisana w postaci tabliczek z kwarcu, które przetrwają tysiące lat
  Odczytać można za pomocą ultradźwięków podobnie jak sprawdza się powłoki lakiernicze karoserii samochodów za pomocą ultradźwięków, a przypominać to będzie zapis płyty gramofonowej

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Szarak
  (2016-05-29 15:07:07) #14997
  | 👮 raport

  Drogi Chrisie, nie bylibyśmy szympansami, ponieważ jesteśmy potomkami bogów czy tez magów. Byli oni białymi, brodatymi ludźmi. Czy to się komuś podoba, czy nie. Cała współczesna tzw. nauka ma na celu zakłamanie tej prawdy.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-08-27 1:52:53) #38630
    📧 pw | 👮 raport

  www.twojapogoda.pl/wiadomosc/2016-04-19/polska-jest-jednym-z-najzimniejszych-krajow-na-swiecie_1606222/

  Nigdy nie myślałem iż Polska jest AŻ tak zimnym Krajem w porównaniu niemal z 200 krajami /Państw na Globie - Powyżej link wraz z Artykułem.

  W innym podobnym artykule o bardzo podobnym wykresie jesteśmy 7 (SIÓDMYM) najzimniejszym krajem Świata !!

  Mnie zawsze było Zimno. jak 12 lat temu się rozchorowałem poważnie choruje do teraz i przy wzroście 176cm (kiedyś 179) wazę - za spr. choroby 46/48 kg i niestety wciąż powoli tracę pomału na wadze.

  Zawsze chciałem z Pl wyemigrować ze wzg właśnie na zimno a mam dalszą rodzinę w Belgii części Flamandzkiej czyli Gospodarczo ciągnącej cała Belgię z francuską częścią Walonów we wszystkich rankingach rozwoju do przodu.

  A, ze w Belgii byłem, temperatury tam od połowy listopada do końca marca niekiedy polowy kwietnia są dla mnie tez zbyt zimne.

  Ale 7-dme miejsce ze wzg na Zimno w Polsce bardzo /bardzo mnie zaskoczyło jak się o tym dowiedziałem.... -:(

  Dla mnie ocieplenie szczególnie u Nas śr. nawet o 4/5 st szczególnie od jesieni do początku wiosny niebyły wcale złą tendencją

  Niestety pomimo owego zimna mamy najmniejsze zasoby wody słodkiej w Europie i nie tylko w Europie. Na te naturalne braki nakłada się beztroska naszych elit tak przed jak i po I-szwej i II-giej WW - Polska jest najbardziej zaniedbanym Krajem, na > 180 państw pod wzg logistyki zarządzania zasobami wody.

  Jako kuriozum można podać fakt iż zarówno podczas tak źle ocenianego okresu PRL`u i pod względem wybudowania zakładów pracy czyli miejsc zarabiania dla narodu jak i pod wzg meliorowania rzek budowy zbiorników retencyjnych etc, okres komuny był paradoksalnie najbardziej pod tym względem efektywny.

  A myśmy wszystko . III RP - co zbudowała komuna dla Narodu de facto sam Naród zostało rozkradzione rozdane a co się nie dało zniszczone celowo i z premedytacja - Odwrotnie jak w Republice Czeskiej czy Słowackiej i Węgierskiej - tutaj jest gorzej niż w checzach czy na Słowacji ale mega lepiej niż w Pl pod ww aspektami !!!

  Mając od maja skończone 60 lat myślę jedynie o emigracji do Czech a to z powodu 4 /5 faktów ekonomiczno -społeczno -socjalnych - zimno jest porównywalne - Ech`hh ....
  -:(; -:(; -:( ..

  Pozdrawiam słuchaczy, a także czatujacych i komentujących pod MP3 -kami z archa Radia Para..
  Dzięki Imienniku Ivelliosie i Ekipo RP.
  NaRka ... =:) -:) -:)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium