Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Cover
Wielkie proroctwa - nowy klucz do odczytywania najsławniejszych przepowiedni w dziejach, od starożytnego Egiptu do Biblii, od Nostradamusa do Fatimy
Franco Cuomo

Rok wydania: 2004
Wydawnictwo: Universitas
Kategoria: Proroctwa
Dostępność: Książka dostępna w dobrych księgarniach oraz w księgarniach internetowych

Gdzie można nabyć książkę: brak informacji
Jedna z najgłośniejszych współczesnych książek, podejmujących problematykę obecności przepowiedni, proroctw i cudów w kulturze zachodnioeuropejskiej. Fascynująca lektura, w której autor tropi tajemnice Nostradamusa, Fatimy, Medjugore i wielu innych, trudnych do zracjonalizowania zjawisk.

Książka zwiera zdjęcia czarno-białe oraz ryciny.

Pełna tajemnic podróż w historię profecji. Cywilizacja Chaldejczyków, pierwsi wielcy badacze gwiazd, proroctwa biblijne, ukryte liczby Wielkiej Piramidy, Apokalipsa Janowa, Nostradamus i jego nie do końca rozszyfrowane Centurie, wreszcie najbardziej znane przestrogi maryjne czasu obecnego, tajemnica fatimska czy Medjugorie..., to najważniejsze etapy rozważań Franco Cuomo.

Recenzja zamieszczona w dzienniku "Rzeczpospolita":

Kiedy nawet poważny tygodnik "Polityka" obwieszcza na pierwszej stronie nadchodzący koniec świata, książka o wielkich proroctwach zdaje się być jak najbardziej na czasie. Koniec tysiąclecia rodzi zapotrzebowanie na proroctwa, a wiele starszych przepowiedni lokuje Armagedon właśnie u progu XXI wieku.

Książka Franco Cuomo jest prawdziwą kopalnią wiedzy o proroctwach. Nie tylko tych najbardziej znanych, jak "Apokalipsa" św. Jana, księga Nostradamusa czy przepowiednia Fatimska, ale także o dziesiątkach innych mniej donośnych wróżb dotyczący przyszłości planety i gatunku homo sapiens.

Autor zgromadził ogromny materiał dotyczący różnych proroctw zachowując jednocześnie dystans do przedmiotu swoich badań. "O przyszłości wiemy tylko, że przyjdzie" - oznajmia już w pierwszych słowach czytelnikowi Franco Cuomo, zapowiadając tym samym dalszy charakter wywodu. Nie jest to książka sensacyjna, autor nie snuje domysłów, nie stawia teorii, a jedynie prezentuje najciekawsze przepowiednie. Ta beznamiętna relacja czyni książkę jeszcze bardziej interesującą i, co najważniejsze, wiarygodną.
Recenzje czytelników · Dodaj recenzję
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium