Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 11751 do audycji:
XX Debata Ufologiczna Online: Piktogramy - znaki z innego wymiaru
(wróć do audycji)
 • Ivellios (2015-03-25 19:19:17) | PW | RAPORT | E-mail
  [b]acharya[/b], oczywiście zaprosimy Ciebie, żebyś na antenie mógł pięknie rzucać sloganami bez konkretów, tak jak to robiłeś w niedzielę na czacie. Pozwól, że streszczę w kilku słowach to, co wtedy napisałeś:

  - Widziałem kilka piktogramów i wszystkie były zrobione ręką ludzką, ergo wszystkie piktogramy zawsze są sfałszowane - i basta.
  - Widziałem 150 piktogramów - i tyle, więcej nie powiem, nie opowiem jak wyglądały ani nic, możecie pytać i pytać a i tak guzik się dowiecie - finito, kaniec filma.
  - Debatujący są niekompetentni - ale dlaczego, nie powiem, no po prostu są niekompetentni bo są niekompetentni dlatego że są niekompetentni, co więcej, są niekompetentni, konkludując, są niekompetentni, wniosek? - są niekompetentni - i kropka.

  Tyle "konkretów" z Twojej strony. Czyli puste slogany zahaczające momentami o ubliżanie i robienie z siebie pajaca. I Ty masz jeszcze czelność krytykować ludzi, którzy badają piktogramy od co najmniej kilkunastu lat? Chłopie, kończ waść, wstydu oszczędź...

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium