[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Cover
Kosmiczne Podróże - Moje doświadczenia poza ciałem z Robertem A. Monroe
Rosalind McKnight

Rok wydania: 2008
Wydawnictwo: Illuminatio
Kategoria: OOBE
Dostępność: Książka dostępna jest w dobrych księgarniach stacjonarnych oraz w księgarniach internetowych

Gdzie można nabyć książkę: brak informacji
Udaj się w fascynującą podróż wraz z Rosalind McKnight i Robertem Monroe poza granice ciała, czasu i przestrzeni. Pod opieką i przewodnictwem Niewidocznych Pomocników odkryj wielowymiarowy aspekt ludzkiej duszy i odwiedź, wraz z autorką, statki UFO orbitujące wokół Ziemi, wyląduj na Księżycu czy też odbądź podróż w czasie do roku 3000!

Zawarta w tej książce wiedza pomoże ludziom stać się świadomym natury swych wewnętrznych energii do takiego stopnia, że otworzą się na nieograniczone poziomy swego własnego wszechświata. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich tych, którzy pragną rozwoju, szukają nowych inspiracji i bram do wyższych jaźni.

Kilka opinii czytelników o książce (z Amazon.com):

„Doskonała książka na temat doświadczeń poza ciałem (OBE)”

„Jeśli czytałeś którąkolwiek z książek Roberta A. Monre, to tę też musisz przeczytać”

„Jest to wszechstronny przewodnik do przeżywania życia w sposób, w jaki powinno się żyć. Polecam tę książkę dla każdego, kto ma potrzebę poszukiwań odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania”Odkrywcy (z ang. Explorers; przyp. tłum) są znani z podróży jakie podejmują. Jednym z takich Odkrywców jest Rosie McKnight. Zgłębiała ona rozległe obszary niefizycznych świadomości. Wraz ze sławnym badaczem zjawiska opuszczania ciała fizycznego (z ang. out-of-body; przyp. tłum.), Robertem Monroe, pomogła w znacznej mierze w zrozumieniu ludzkiej świadomości oraz w wykazaniu poza wszelką wątpliwość, że jesteśmy czymś więcej niż naszymi fizycznymi ciałami. Wiele z tych pionierskich sesji zaprezentowano tutaj słowo w słowo, jako że były one rejestrowane. Podróżom towarzyszą ciepłe i inspirujące komentarze dotyczące współpracy z Bobem Monroe, w początkowym okresie istnienia Instytutu Monroe'a (TMI).

Tu znajdziesz wiadomości o badaniach pozaludzkich systemów energii, interakcjach z wysoce rozwiniętymi istotami, koncepcjach związanych z wielowymiarowością wszechświata, życiu po śmierci i wymiarach zwierzęcych, naturze uzdrawiania i przewodnictwa, pełne spojrzenie w przyszłość, i dużo więcej. Tutaj właśnie w poszukiwaniu naukowej prawdy, nieustraszenie sporządza się mapy obszarów, do których nas prowadzi nasz ciekawy umysł.

Dzięki odwadze Rosie McKnight i innych odkrywców z TMI, dano nam – jak pisze o tym Laurie Monroe we wstępie – czystość wglądu i poczucie ogromu tego, co znajduje się poza naszym codziennym życiem.

Z książki tej dowiedzą się Państwo wiele na temat zastosowań technologii Hemi-Sync, stworzonej przez Roberta Monroe.
Recenzje czytelników
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Do tej książki nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Wszystkich komentarzy do tej książki: , obecna strona 1, ilość stron 0
następna >>>
Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium