Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 83. Debata Ufologiczna Online: Implanty: co nam wszczepiają Obcy?
W dzisiejszym odcinku zajmiemy się jednym z najbardziej kontrowersyjnych i mrocznych tematów, jakim są... implanty, które Obcy mają wszczepiać uprowadzanym przez siebie ludziom. Czym są? Jakie mają właściwości? I co z dalszymi badaniami nad tym zagadnieniem po śmierci dr. Rogera Leira? Czym są implanty? Czy można nazwać je czipami? W jakich okolicznościach się pojawiają? Jaką mają formę i jakie... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (168.00 MB) | Premiera: 2017-11-12 | Czas trwania: 03:04:28 | Odtworzone x 1707 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Ingi (2017-11-13 6:20:58) #37615 | RAPORT | E-mail
  Organizm odrzuca obce białka a nie przedmioty... Wystarczy popatrzeć na protezy w kosciach troche wtopa tego specjalisty

  Odpowiedz
 • Antares (2017-11-13 10:12:55) #37618 | RAPORT
  Bardzo mi się podobała ta audycja, a zwłaszcza podejście pana Kocika. Bardzo do mnie przemawia taka postawa gdy wszelkiego rodzaju wyjaśnienia alternatywne stosuje się wtedy gdy wyczerpują się możliwości wyjaśnienia na gruncie „common sense” a następnie konwencjonalnej nauki. Nie mówię w żadnym wypadku że wyjaśnienia alternatywne są gorsze, ale jak już padło w tej audycji – 90% przypadków ufologicznych można wyjaśnić konwencjonalnie. Trzeba też pamiętać, że końcu „u” w UFO jest od „niezidentyfikowalności” a nie „pozaziemskości”.

  Niestety, podejście że wszelką otaczającą rzeczywistość na „dzień dobry” można wyjaśnić paranormalno-spiskowo-ufologicznie jest rakiem który ostatnio toczy polskie środowiska alternatywne (a może też i zagraniczne, nie śledzę tych spraw zbyt wnikliwie), co przy zdecydowanej niechęci do przyznania się do błędów powoduje do kompromitowania en masse środowiska alternatywnego. Wcale się nie dziwię że jeśli ktoś się nadzieje na różne miski lecące nad śniegiem czy cudowne druty miedziane wspomagane dobrymi intencjami to potem zachowuje się co najmniej z kolosalną rezerwę do jakichkolwiek enuncjacji środowisk alternatywnych.

  Bogu dzięki, że w „Debatach Ufologicznych” panowie nie poszli na intelektualną łatwiznę.

  PS Pierwsze oficjalne chipowanie ludzi (w prawdziwym tego słowa znaczeniu a nie RFID) z tego co czytałem było przeprowadzone nie przez jakiś koncern a przez dyskotekę, której bywalcy sami i z własnej woli pozwolili na to jeszcze wychwalając rozwiązanie, że teraz mogą przechodzić przez bramki, płacić za drinki, etc, bez dokumentów, kart i banknotów. Nikt nikogo nie zmuszał, sami chcieli.

  PPS Texas Instruments jest koncernem który produkuje wszystko co elektroniczne. Firma jak firma, będzie produkować aby przynosić zyski swoim właścicielom i akcjonariuszom. Sam niegdyś miałem kalkulator (TI 84 stał się de facto standardem kalkulatorów programowalnych), komputer (TI 99 4A), palmtopa a ostatnio firma ta wyprodukowała przetworniki cyfrowo-analogowe dla playera BR.


  Odpowiedz
 • Ryba Piła (2017-11-13 14:27:03) #37621 | RAPORT | E-mail
  Niestety - brak czasu nie pozwala mi słuchać Debat na żywo, zawsze pobieram plik, gdy się ukaże w Archiwum.
  Tym razem bardzo żałuję , że nie słuchałem audycji na żywo bo miałbym ciekawą historię do opowiedzenia. Jestem lekarzem, kiedyś u jednej pacjentki miałem do czynienia z czymś, co mogło być implantem.
  Szkoda, że tak się złożyło, bo myślę, że moja historia mogłaby zainteresować słuchaczy.
  Pozdrawiam ekipę!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • kik (2017-11-13 20:01:33) #37624 | RAPORT
  Mnie przychodzi do głowy opowieść, której nie da się niestety zweryfikować. To relacja od mojej mamy, która miała koleżankę, która miała w dziąśle takie metalowe druciki, chociaż jak twierdziła, nie była nigdy u ortodonty. Kontakt z nią się urwał dawno temu. Szkoda...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • gracjan (2017-11-14 22:39:32) #37649 | RAPORT
  Skoro czipują Polaków, to nie może być żadna MKULTRA ani robota CIA.

  Odpowiedz
 • Jupiter (2017-11-15 12:32:26) #37663 | RAPORT
  Całkiem możliwe, że przed uprowadzeniem, pierwsza grupa (ufo) "znakuje" potencjalnych kandydatów "implantami skanującymi". Jeżeli kandydat spełnia ich (ufo) wymagania, wkracza później druga grupa która przejmuje swoje (zaimplantowane/oznakowane) ofiary, do tylko ich (ufo) znanym celom. Nieliczni są tego świadomi ale potwierdzają ten dwuetapowy proces...

  Odpowiedz
 • Antares (2018-01-04 11:26:42) #37891 | RAPORT
  Właściwie wszystko wyjaśnił pan Podlecki na swoim blogu:

  "(...)implanty pozakładał nam Mossad na postawie technologii pozostawionej przez Annunaki".

  Jest jednak nadzieja, "Aby usunąć połączenie z kontrolą umysłu wystarczy narysować na małej kartce papieru symbolicznie swoje mieszkanie lub dom z napisem w środku np. Dom Grzegorza S. Lub Mieszkanie Karoliny K. i spalić tę kartkę wymawiając jednocześnie słowa „USUWAM POŁĄCZENIE DOMU GRZEGORZA S. Z SIATKĄ KONTROLI UMYSŁU”. Osoby głuchonieme mogą napisać to na kartce tylko nie wewnątrz kratki przedstawiającej dom lub mieszkanie.
  Jeśli chodzi o implanty, to podobnie – rysujemy prostokąt i w środku piszemy „WSZYSTKIE IMPLANTY GRZEGORZA S.” i palimy tę karteczkę wymawiając jednocześnie „USUWAM WSZYSTKIE IMPLANTY GRZEGORZA S.”.
  Każdy to może zrobić dla siebie lub członka najbliższej rodziny do 4 rozgałęzienia".

  Więcej na www.monitor-polski.pl/usuwanie-kontroli-umyslu-i-implantow/#comments

  Zaś pisząc już całkiem serio - jeśli śmiech to zdrowie, to po przeczytaniu ww. wpisu Podleckiego rok 2018 będzie najzdrowszym rokiem w moim życiu, czego sobie życzę, a także osobom tworzącym i słuchaczom Debat Ufologicznych. I to pomimo że już w przeszłości po wpisach keshystów czy wykładach mapeta na temat aminokwasów zdarzało już mi się spłakać jak bóbr.


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium