[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

https://piaskowanie-radzymin.pl/piaskowanie-ramy

sprzęt aparatura do badań nieniszczących pt badania penetracyjne

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 62. Debata Ufologiczna Online: Technologie UFO cz. 1
Dziś zajmiemy się bardzo trudnym tematem. Chodzi o technologie UFO. Jakich napędów używają NOLe? Co pozwala im nagle pojawiać się i znikać? Czy istoty nimi sterujące naprawdę są superzaawansowane? Czy technika stojąca za obiektami UFO jest naprawdę tak zaawansowana, jak niektórzy uważają, czy - jak twierdził np. niejednokrotnie Arek Kocik, mogą to być istoty stojące na drabinie rozwoju tylko sz... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (164.00 MB) | Premiera: 2016-12-18 | Czas trwania: 02:59:35 | Odtworzone x 3990 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Miszkurka2000
  (2017-01-02 6:45:45) #35232
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Ja także 34 lata temu (miałem wtedy 6 lat) widziałem UFO takie samo jak opisywane przez jednego z debatujących. Klasyczny wygląd i światełka. Ja je widziałem, a mama już nie chociaż pokazywałem jej palcem na niebie gdzie ono jest, a nie było małe.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-09-11 4:35:30) #38676
    📧 pw | 👮 raport

  Należałoby może z wielu obserwacji UFO zebrać te światła uporządkować je wg. Powtarzalności Barw oraz sprawdzić czy:

  Konkretna sekwencja świateł odpowiada podobieństwu zdarzenia UFO

  Zamienić je na dźwięki i odsłuchać oraz również dokonać porównania dźwięków wg sytuacji spotkania z NOL - UFO

  Poszukać powtarzalności sytuacji, ferii barw oraz wibracji dźwięków, podstawiając pod emitowane przez UFO światła -dźwięki wibracje dźwiękowe.

  To samo od tyłu - poszczególne wibracje zamienić na dźwięki i szukać sekwencji barw. I tak we wszystkie strony zrobić doświadczenia laboratoryjne. Poszukać "specyficznego" Kodu ...

  Dzięki za Debaty oraz Serdecznie Pozdrawiam !

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-12-01 2:38:12) #40162
  | 👮 raport

  Zgadzam się z Chrisem iż z materii można budować wszystko i rozkładać na powrót a nawet dematerializować do niewidzialnej (ale działającej - dającej "kopa") energii...

  Przecież zarówno Rosjanie jak i USA ogłosiły od dawna iż poznali i stosują prawa permutacji - zamiany wszystkiego we wszystko. I oba te kraje teraz także Chiny; nie wiem czy Indie [?] produkują Au od dawna nie tylko z ołowiu. To z czego owe złoto "robimy" ma jedynie wpływ na czas jego produkcji oraz czy do jego wyprodukowania są potrzebne Katalizatory - materiały, elementy, pierwiastki, związki, etc czy też zamiana w złoto - permutacja czysta nie potrzebuje do jej przeprowadzenia niczego oprócz znajomości Formuły - technologii powiedzą współcześni naukowcy.

  "Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz ... kiedy Słowo Ciałem się staje" .... - Au także ... -:)

  Tak jak z antymaterią produkcja złota i permutacja w ogóle zostały tak poznane przez "jednostki" powiedzmy, ze produkcja Au jest śmiesznie tania ... < to uwaga na arcy drogie wyprodukowanie drobnostki antymaterii. Tak było z permutacją w metale rzadkie - do czasu.
  I tak będzie z antymateria. Widać nie wszystko poznaliśmy albo zupełnie zabieramy się do Jej wytwarzania od d..y strony.

  [P.S.] O ile mogę proponuję Temat Debaty Ufologicznej na temat tego co omawia, twierdzi, propaguje Dr Aleksander Woźny - fizyk jądrowy. [???] >>

  www.youtube.com/watch?v=X8xoc0sSTTA&list=PLPFfdp5ObEn2v5AZ2Vvwi7TVndZVesn0_&index=1


  www.youtube.com/watch?v=X8xoc0sSTTA&list=PLPFfdp5ObEn2v5AZ2Vvwi7TVndZVesn0_

  www.youtube.com/watch?v=0TykPuDJWBU&list=PLPFfdp5ObEn2v5AZ2Vvwi7TVndZVesn0_&index=19


  Napewno Panów panelistów i autorów Debat Ufologicznych sadzę, ze tezy, informacje oraz "fakty" prezentowane przez Dr`a A. Woźnego bardzo zainteresują z pozytywnej czy też Negatywnej strony.

  Iveliosie tutaj trzeba by sprowokować Chrisa M. do wzięcia udziału w takiej debacie.
  Aby nie musiał "łamać postanowienia" Spowoduj tak Iveliosie aby to była jedna nieseryjna audycja z powodu na "kontrowersyjność a jednocześnie wielką "inność" widzenia Świata, Kosmosu, Historii Ziemi, powstania Ziemian i Szatana oraz wizji Prawdziwego Boga, oraz fizyka Witonowa, która ma być niczym innym jak fizyką Informacyjną co / która jest już faktem.

  No i w jednym z pierwszych odcinków dr A. Woźny twierdzi iż dr Danuta Adamska-Rutkowska dokonała przynajmniej częściowego (jeśli nie stałego) plagiatu swojej książki i zarazem Pracy od Rosyjskiego naukowca przepisując obszerne fragmenty treści zamieszczone w cyrylicy na jego stronach w rosyjskim internecie nie informując o owym fakcie - i o ten brak powołania się na inne źródło dr Woźny ma pretensje /uwagi.
  Wymienia nazwisko owego Akademika i wspomina o tym "fakcie" chyba /co najmniej trzy razy !!


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium