[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Zbrostal - zbrojenia budowlaneNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 63. Debata Ufologiczna Online: Technologie UFO cz. 2
Dziś będziemy kontynuować bardzo trudny temat. Chodzi o technologie UFO. Jakich napędów używają NOLe? Co pozwala im nagle pojawiać się i znikać? Czy istoty nimi sterujące naprawdę są superzaawansowane? Bob Lazar - jeden z najsłynniejszych "tajnych informatorów" twierdził, że pracował przy latających spodkach z Zeta Reticuli, mówiąc, że mają one dość prosty system napędowy, ale bardzo oryginalne... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (185.00 MB) | Premiera: 2017-01-08 | Czas trwania: 03:22:32 | Odtworzone x 3517 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • hr_pasztetov
  (2017-01-13 17:20:50) #35313
  | 👮 raport

  W ogóle kto powiedział, że istoty z innych planet, które mogą wyglądać zupełnie inaczej, muszą latać maszynami, które przypominają nasze samoloty. Pamiętam kilka relacji o spotkaniach z "obcymi-amebami", bez rąk czy oczu, które tez według świadków latały spodkami, choć nie wiadomo, jak miały je zrobić.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-05-02 13:05:12) #39464
    📧 pw | 👮 raport

  Wszystkie tzw. "pierwiastki niestabilne" nie są pierwiastkami a najbliżej im do określenia Ich "Związkami Chemicznymi" gdzie o przypisaniu ich do pierwiastków okresowych stanowi niekiedy jeden dwa atomy i to ze znikomą ilością jednego dwu atomów + z w mig rozpraszająca się chmura elektronów, neutronów, pozytronów, etc. jako Katalizatory.

  Coś co nie trwa wiecznie nie może być pierwiastkiem a związkiem które do istnienia Budzą /Powołują katalizatory, które to "żyją" mikro, nano, Otto sekundy, i po tym 'mgnieniu nie pozostaje niemal NIC.

  Wilczym - chemia, fizyka, itd, etc wyważając niemal otwarte drzwi !!

  Przecież w całych 7-miu wszechświatach bliźniaczych naszemu, występują te same STAŁE PIERWIASTKI o okresie trwania STAŁYM !!

  A jest takich stałych pierwiastków 144 we wszystkich wszechświatach o których wyżej

  Do 144 należny wiec uzupełnić Tablicę Mendelejewa i wszystkie owe 144 pierwiastki są i pozostaną STAŁE i to w relacji co do czasu ich trwania od 7-miu wstępnych czy zstępnych pokoleń !! A ile miejsca na doktoraty, habilitacje oraz noble a my miliardami $ tworzymy coś co trwa "MGNIENIE" czyli de facto NIEISTNIEJE !!!

  Mig Jednostki czasu - Po co Za Granty w 100% nienależne !!

  Majac 144 pierwiastki ułożone /uzupełnione o te już istniejące w Tablicy Mendelejewa Technologia Ziemska będzie nieodróżnialna od Magii - i TYM jako Cywilizacja chcąca przetrwać i Odkrywać w końcu zajmijmy się ZAJMOWAĆ !!

  A nie fałszować wyniki co doprowadziło Naukę na Poziom kiepskiej dogmatycznej SEKTY = jak jest TERAZ z "naukami" Rocefelerowskimi ....

  Pozdrawiam ....

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-05-02 13:32:39) #39465
    📧 pw | 👮 raport

  Z M- Drive nie jest tak Źle !!!

  Przecież do dzisiaj nie wiemy jak "Działa" Zmienny prąd Elektryczny !!!
  a cały Świat niemal oparty jest na Energii Przemiennego Prądu Trójfazowego !!!

  Tak samo będzie z M - Drive !!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium