dzianina bawełnianaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 60. Debata Ufologiczna Online: Okaleczenia ludzi i zwierząt
Okaleczenia ludzi i zwierząt to zjawisko łączone zazwyczaj z ufologią. Mimo to pełne jest ono mitów i niedopowiedzeń, a jego pełen obraz pokazuje nam, iż może kryć się za tym tajemnicza mroczniejsza niż aktywność przybyszów z kosmosu. Czym jest proceder okaleczeń zwierząt, jak się odbywa i gdzie jest głównie notowany? I czy jego ofiarami padają tylko krowy? Nim przejdzi... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (232.00 MB) | Premiera: 2016-12-04 | Czas trwania: 04:14:24 | Odtworzone x 4624 | Udostępnij:
 
 
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 24, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Sebastian p-ń
  (2016-12-05 9:05:35) #34888 | 👮 raport

  To była jedna z najciekawszych debat ufologicznych, zaliczyłbym-ją do pięciu najlepszych do chwili obecnej, a w przyszłym tygodniu zapowiada się jeszcze ciekawsza. Całkowicie zgadzam się Chrisem Miękiną że mogą to być istoty z naszej planety tylko z innej gęstości wymiarowej gdzie my nie mamy dostępu. Wszystkie obserwacje i dziwne zachowanie się zjawiska na to wskazuje że jest tak, jest to bardzo logiczne i rozsądne wyjaśnienie tego zjawiska, a nie z innych odległych obszarów kosmosów jak to niektórzy twierdzą. Chris jest najciekawszym gościem debat, debata bez jego udziału byłaby nudna i nie ciekawa. Szkoda tylko że Piotrek co jakiś czas wchodził słowo Chrisowi i nie pozwolił dokończyć myśl.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)


 • biber_1990
  (2016-12-05 14:22:01) #34893 | 👮 raport

  Chris mówi ciekawie, ale momentami ponosi go amerykańska fantazja :) Wyobraźmy sobie cywilizację zdolną przekraczać barierę wymiaru fizycznego, która przylatuje na Ziemię i wkłada w to ogromną energię, żeby wyciąć krowie wymię albo oko i żeby tym handlować. To tak jakby po piach do zaprawy murarskiej jezdzić na Saharę z Polski. Rozumiem, że to tematy paranormalne i wogóle, ale trzymajmy się tego, co wiadome... A ludzie tak chcą wierzyć czasami w tajemnice, ze przymukają oko na fakty, jak np. te substancje uspokajające w ciałach krów.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (3)


 • Ivellios
  (2016-12-05 15:27:26) #34895   📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Na prośbę słuchaczy udostępniam wyciętą rozmowę o wielkim dupnym UFO i w ogóle o dupach z jednym z dzwoniących :D archiwum2.paranormalium.pl/4gru2016_dyskusja_o_dupach.mp3

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)


 • kalarus
  (2016-12-05 15:34:47) #34896 | 👮 raport

  Arek Kocik brawo. Muszę powiedzieć, że jego opinie były bardzo pomocne w ocenie tego zjawiska.

  Odpowiedz


 • Marcin Banach
  (2016-12-06 1:32:57) #34913 | 👮 raport

  Czytałem, że podobno te zwierzęta są jakoś znaczone przed okaleczeniem i te zaznaczenie widać w ultrafiolecie?
  Skoro ludzie potrafią łapać rekiny i po odcięciu płetw są one wyrzucane do morza to ta siła, która stoi za okaleczeniami robi dokładnie tak samo.
  Mam trzy hipotezy, po co to jest robione:
  I. Przyczyna kulinarna – jako przysmak
  II. Przyczyna naukowa – do badań nad czymś tam
  III. Przyczyna użytkowa – do produkcji leków, kosmetyków
  W każdym razie wygląda to na zwykłą eksploatację przez siłę z lepszą technologią. Skoro robi to w taki prymitywny sposób znaczy, że nie jest wszechmocna.

  Odpowiedz


 • Antares
  (2016-12-06 7:45:55) #34919 | 👮 raport

  Audycja arcyciekawa, zwłaszcza wiedza fachowa pana Arkadiusza Kocika była czymś niespodziewanym i imponującym.

  Co do clou to cały czas mam mętlik w głowie, bo o ile przypadki okaleczeń bez wątpienia są realne (sąsiad znajomego, właściciel rancha w okolicy miejscowości Medina w Teksasie miał takie przypadki, jako ciekawostka - Medina słynie z sadów jabłkowych, nigdzie w Stanach nie robi się lepszych apple pie) to trudno mi znaleźć powód czy powody tych działań. Wzorzec działania jest całkiem dobrze znany, ale powód (czy powody bo być może - albo nawet i prawdopodobnie - jest kilka sił) już nie i cały czas poruszamy się w sferze domysłów.

  Z zupełnie innej beczki - słucham sobie różnych alternatywnych stacji radiowych, głównie talk radio i to nie tylko polskich. Problemy ze Skype to ostatnio chleb powszedni. Coś ewidentnie zaczyna się sypać w tym serwisie. Mizerne to pocieszenie, ale chciałem tylko dać znać, że nie tylko Radio Paranormalium doświadcza problemów z łącznością.

  Odpowiedz


 • słuchacz26
  (2016-12-07 21:35:59) #34927 | 👮 raport

  @karoń twoje za to emanują powagą i konkretami...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


 • DR7
  (2016-12-10 13:22:06) #34946   📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Bardzo zaciekawił mnie pewien wątek. Otórz mówicie panowie że pod jedną z krów znaleziono strzykawkę. Wygląda więc na to że (o ile strzykawka nie była pozaziemskiego pochodzenia) zabicie krowy i wyciągnięcie z niej organów zostało dokonane przez kogoś "z tej ziemi" czytaj ludzi. Pozostaje jedynie pytanie w jaki sposób te organy zostały z krowy wyciągniete? Tutaj przychodzi mi na myśl jedno magiczne słowo - technologia. Wszak wiadomo ze hitlerowcy juz na początku lat czterdziestych pracowali nad rożnymi dziwnymi technologiami o których do dziś nie mamy pojęcia i wiadomo tez ze ich prace byly kontynuowane po wojnie w stanach i nie wiadomo gdzie jeszcze i ze sa kontynuowane po dziś dzień. Tak więc bardzo możliwe że są na świecie technologie o których ciągle nie mamy pojecia a są one używane wlaśnie do "okaleczania" zwierząt. Pytanie następne; po co ktoś miałby to robić? Odpowiedź; do badań i prac które są nielegalne lub "ukryte". No bo jak inaczej pozyskać legalny materiał do nielegalnych badań prowadzonych przez kogoś kto nie chce sie ujawnić? Właśnie w taki sposób. Do tego wystarczy jeszcze stworzyć mit o ufo czyli zwalić wszystko na karb zjawisk niewyjaśnionych i włala! Anonimowość zapewniona.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)


 • charlie2tango
  (2016-12-11 15:21:05) #34952 | 👮 raport

  Czy orientujecie się Państwo może, czy na ranchu Skinwalkera ludzie Bigelowa prowadzili jakiekolwiek prace ziemne?

  Odpowiedz


 • smokens
  (2016-12-11 18:48:02) #34953 | 📧 email | 👮 raport

  Kawał dobrego materiału.
  Tak trzymać panowie oby więcej takich debat.Już za moment kolejny klocek do wielkiego archiwum.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz


 • Krzysztof
  (2018-02-05 3:58:39) #38038 | 👮 raport

  Sorry Chris, ale teza, że okaleczeń dokonują kosmici- albo w przeważającej większości kosmici- jest zwyczajnie słaba. Dlaczego? Otóż my, przy naszej zupełnie młodej i jeszcze nierozwiniętej technologii, potrafimy laboratoryjnie hodować poszczególne organy na szkiełku (in vitro), o ile dobrze pamiętam to z komórek macierzystych. Oczywiście nadal pierwszorzędnym źródłem organów do transplantacji pozostają dawcy, czyli ludzie, ale to jest tylko kwestia czasu, jak nowe metody hodowania organów zastąpią tradycyjne wycinanie organów u ludzi i nikt nie będzie już musiał oddawać nerki czy czegokolwiek, żeby ratować innego człowieka. Skoro my, jako zupełnie młoda cywilizacja, potrafimy robić takie rzeczy, to co powiedzieć o cywilizacji, która jest od nas starsza o tysiące, a może i miliony lat? Oni w ogóle nie muszą czegokolwiek komukolwiek wycinać, bo wystarczy, że pobiorą kawałek materiału genetycznego, np. z włosa człowieka i na tej podstawie mogą sobie wyhodować dowolny organ albo nawet całego człowieka. Przynajmniej sądzę, że przy tak zaawansowanej technologii tego typu możliwości są oczywistością.

  Odpowiedz
 • Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 11, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
  Tagi
  WYSZUKIWARKA AUDYCJI
  WSZYSTKIE AUDYCJE
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  POLECANE KSIĄŻKI
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium