[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://gaz-sf6.pl/

http://zielone-budynkicom.pl/

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 53. Debata Ufologiczna Online: Nocni goście
Pojawiają się nocą. Niezapowiedziani wkradają się do sypialni świadków. Nocni goście - nieodłączny element ufologii. Z jednej strony prawdziwy horror, a z drugiej pytania, czy ludzie, którzy tego doświadczają nie padają czasem ofiarą iluzji własnego umysłu. Kim są tajemniczy nocni goście? Czym się charakteryzują i czy rzeczywiście mają związek z abdukcjami, tj. uprowadzeniami przez istoty pozaz... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (219.00 MB) | Premiera: 2016-10-16 | Czas trwania: 03:59:27 | Odtworzone x 5330 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 14, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Antares
  (2016-10-17 11:25:17) #34325
  | 👮 raport

  Bardzo dobra audycja, którą z zainteresowaniem wysłuchałem.

  Myślę, że rację ma p. Leszek Ostoja-Owsiany zwracając uwagę na psyche i stan doświadczającego. Przykładem mogę być ja sam.

  Przed paroma laty towarzyszyłem Ojcu w ostatnich chwilach, a właściwie ostatnim roku życia. Ojciec miał raka, a ja sam, kompletnie sam prowadziłem dla niego hospicjum domowe czuwając przy Nim 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Przyznam, że z perspektywy czasu nigdy nie spodziewałbym się, że jestem w stanie aż dać tyle psychicznie i fizycznie (proszę sobie wyobrazić, że nawet zakupy robiłem w sklepie nocnym jak Ojciec miał "okienko" po uśmierzeniu bólu opiatami, podobnie - a le w dzień - robiłem z apteką), aczkolwiek nie postrzegałem i postrzegam tego jako poświęcenie - trzeba było zrobić to zrobiłem. Ojciec zresztą był dla mnie najlepszym kumplem, więc relacja była nie tylko rodzic-dziecko.
  W każdym razie każdy dzień wyglądał tak - podmywanie rano i wieczorem, raz dziennie opatrywanie martwic poodleżynowych, kilka razy dziennie wstrzykiwanie środków przeciwbólowych. Czasem jakieś dodatkowe rzeczy bo osoby leżące mają kłopoty a to z perystaltyką, a to z innymi rzeczami. Czasem mają napady lękowe. Sam spałem lekkim snem, a właściwie snami po godzinę lub dwie - później trzeba było się budzić i zająć się a to zastrzykami a to czymś innym. Przez ten rok się mocno postarzałem, różne jego konsekwencje ponoszę do dziś, ale mimo wszystko uważam że nie zamieniłbym tego roku na żaden inny.

  W każdym razie jak Ojciec odszedł to też miałem przeżycia które mogłyby być zaklasyfikowane jako "nocni goście", a właściwie "nocny gość". I to bardzo częsty i realistyczny. Jednak pomimo że bardzo wierzę, że z Ojcem się jeszcze spotkam nie sądzę aby wtedy do mnie przychodził. Potrafiłem przez pierwsze parę miesięcy mieć (w biały dzień) omamy słuchowe, że mnie przyzywa z sąsiedniego pokoju w którym leżał, czy charakterystyczne odgłosy kroków - te ostatnie czasem pojawiały się jeszcze za życia pomimo że Ojciec był pacjentem leżącym. Nie postrzegam w tym niczego nadprzyrodzonego, po prostu nerwica natręctw i stany spowodowane pewnymi przeżyciami na skraju wyczerpania nerwowego. Jak czytałem podobne stany mieli żołnierze wracający z frontu, potrafili na przykład rzucać się na ziemię z powodu nieistniejącego samolotu, rzekomo dokonującego ataku. To coś w rodzaju "flashbacków", czasem bardzo ale to bardzo realnych i trwających nie chwile ale nawet kilkanaście sekund. Do tego pojawiały się koszmary, uczucie spadania i inne tego typu odczucia. Wszystkie przerażająco realistyczne. Było jeszcze wiele innych rzeczy, ale to nie czas i miejsce aby je tu opisywać.

  Takie stany miałem przez kilka miesięcy, później przyszła depresja z której z mozołem się wygrzebywałem, ale po wyjściu z niej już takie doświadczenia się nie powtórzyły.

  Tak więc sądzę, że część tych doświadczeń które poruszała audycja można zlokalizować w swojej głowie. Oczywiście nie podważam wszystkich doświadczeń, nawet bym nie śmiał, jednak co do pewnej części to miałbym wątpliwości, bo wiem już z autopsji jak realne mogą się wydawać te doświadczenia.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
  • YUBY
   (2016-10-17 13:55:24) #34327
   | 📧 email | 👮 raport

   Dzięki Iv, to wasza audycja, ja tylko byłem przekaznikiem. Aha dodaj jeszcze 2 uzytkowników, razem 524 bo u mnie w szczycie było 48 słuchaczy. Wczoraj juz nie napisałem na czacie bo padłem ze zmęczenia na podsumowaniu audycji :).

   Gratuluję rekordu i posłuchu :)
  • Ivellios
   (2016-10-17 15:42:53) #34330
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   YuBy liczyłem tylko słuchaczy Radia Paranormalium, bo nie mam dostępu do statystyk Twojego radia. Więc skoro u Ciebie w szczytowym momencie było 48, to dodając 522 wychodzi 570 :)
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Ivellios
  (2016-10-17 2:43:22) #34319
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  No i z roztargnienia, ale też trochę i ze zmęczenia, zapomniałem podać w opisie, iż jest to kolejna rekordowa pod wieloma względami audycja w Radiu Paranormalium. W szczytowym momencie naszych strumieni oraz transmisji na youtube słuchało łącznie 522 unikalnych słuchaczy, a ilości relacji, jaka do nas spłynęła zarówno na antenie jak i poza nią, nie jestem w stanie policzyć. Dziękujemy, że jesteście z nami! Mamy też nadzieję, że dzięki poczcie pantoflowej będzie nas jeszcze więcej, i więcej, i więcej, i więcej... ;) Utwierdza mnie to również w przekonaniu, że założenie naszemu radiu kanału na youtube było jak najbardziej słuszną decyzją. Wielu nowych słuchaczy odkryło nas właśnie dzięki profilowi na youtube.

  Z tego co mi wiadomo, jest to również pierwsza DUO nadawana równolegle na dwóch antenach - całą audycję retransmitował YuBy na antenie swojego Radia Dream Time. Dzięki! :)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • Anna
   (2016-10-17 12:13:53) #34326
   | 📧 email | 👮 raport

   Kolejna dobra audycja. Temat oczywiście rzeka i nie sposób w tak krótkim czasie na rozważenie wielu koncepcji,a wartało by.
   Dziękuję i pozdrawiam.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • S
  (2016-10-18 23:52:39) #34338
  | 👮 raport

  Istoty o których mowa, nie przychodzą bez powodu. Może to być świadome lub nieświadome nawiązanie kontaktu z nimi (co nie zawsze jest dobre i nie zawsze złe) - nazwijmy to zrządzeniem losu. Mągą otwierać ludzi na te stany również czynniki zewnętrzne takie jak: przebywanie pod pełną narkozą, mieszkanie w pobliżu linii wysokiego napięcia, stare transformatory toroidalne stosowane do oświetlenia halogenowego, które znajdują się w sypialni, źle zainstalowany ekran radiestezyjny (lepiej sobie go darować, niestety czasami nie daj Bóg bywa, że jest źle zainstalowany przez sąsiada, wtedy ludzie starsi padają jak muchy - tak mawia znany radiesteta), miejsce w którym są anomalie geopatyczne oraz miejsce gdzie odbywały się "praktyki duchowe" po których jest "szaro" w pomieszczeniu od istot które się nie przedstawią. Pozdrawiam.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • S
   (2016-10-21 14:03:27) #34364
   | 👮 raport

   Dodam jeszcze, że jak nie szkodzisz i nie zaburzasz spokoju miejsca "czarami, marami, ekranami " - nikt Cię nie będzie gnębił we śnie. Nikt nie zaburzy twojego spokoju. Nie będziesz miał nieprzyjemnych wizyt w sypialni ( gdy twoja dusza potrzebuje odpoczynku).
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Hanys Robson
  (2016-10-19 19:46:32) #34347
  | 📧 email | 👮 raport

  Swietna audycja.
  Mam jedno pytanie do ktoregos z Panow ufologow . Otoz zauwazylem , ze goscie dzwoniacy podczas audycji i opowiadajacy o swoich przezyciach , zamieszkiwali pewna charakterystyczna czesc naszego kraju .
  Patrzac na mape , w skali operowania statku powetrznego , odleglosci pomiedzy Walczem , Czaplinkiem sa niewielkie pewnie kilka minut lotu.
  Czy ma to jakis zwiazek z pojawianiem sie UFO ?lub omawianymi w audycji zjawiskami.? Niedaleko jest tez Tuczno . Do wybrzeza Baltyku , okolic poligonow rakietowych III Rzeszy rowniez. Zauwazylem , ze Panowie rowniez zadawali pytanie o miejsce zamieszkania dzwoniacych . W okolicach jest tez jeden z wiekszych poligonow wojskowych w tym kraju. Pytam - Panstwa zdaniem , ten kwartal naszego kraju Waszym zdaniem jest specjalnie "naznaczony" zjawiskami paranormalnymi i obecnoscia UFO? Mozna to w jakis sposob polaczyc : manifestacje z geografia?

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
  • Ivellios
   (2016-10-20 2:06:57) #34349
     📧 pw | 📧 email | 👮 raport

   Mnie się wydaje, że to po prostu kwestia przypadku że dzwonili sami świadkowie zamieszkujący określony wycinek Polski.
  • totik
   (2016-10-20 16:09:16) #34354
   | 👮 raport

   A mnie sie wydaje,ze takich audycji powinno byc jak najwiecej,audycji interaktywnych,jak widac audycja cieszy sie co raz wiekszym zainteresowaniem co i mnie cieszy gdyz jestem stałym sluchaczem.Własnie temat pokazuje ze jest (jak sadze bardzo duzo osob)ktore maja doświadczenia z pogranicza "niewyjasnieonych",Pomyśl Iveliosie nad takim tamatem sadze ze warto-pozdrawiam.
  • zorrka
   (2016-10-20 19:48:31) #34356
   | 👮 raport

   jak dla mnie trochę za dużo tych dzwoniących. nie bardzo mam ochotę przez godzinę wysłuchiwać niesprawdzonych, rozwlekłych opowieści, np. tej pani, która czego to nie widziała... nocni goście, ufo takie, śmakie...
  • Hanys Robson
   (2016-10-21 10:36:34) #34361
   | 👮 raport

   Szanowny Iveliosie
   Pewnie przypadek , ale jestem ciekaw zdania pozostalych Panow w kontekscie - czy ich zdaniem sa miejsca w PL gdzie omawiane manifestacje wystepuja czeskiej niz gdzie indziej i czy te ewentualne miejsca maja w sobie cos szczegolnego co je wyroznia - zdanie ludzi ktorzy badali te zjawiska i maja wyrobione zdanie na ten temat ( lub nie ) ?
   POZDRAWIAM
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • z
  (2016-10-21 17:36:54) #34365
  | 👮 raport

  Nic ciekawego.Typowe rozważania na ten temat.Szkoda że nie było Chrisa.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • albarash89
  (2016-11-14 16:59:36) #34642
  | 📧 email | 👮 raport

  Działanie demonów. Do egzorcysty się udać, a nie do ufologów, hipnotyzerów czy lekarzy. Jak się wykluczy działanie demona, wtedy można szukać gdzie indziej rozwiązania.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium