Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Zmarł Bruce Moen
(dodano: 2017-11-15 16:26:23)
Wróć na stronę główną

Środowisko badaczy zagadnień związanych ze świadomością i życiem po śmierci poniosło wielką stratę. Właśnie dotarła do nas informacja o śmierci największego w naszych czasach autorytetu w tej dziedzinie, Bruce`a Moena.

Bruce Moen (1948-2017)


Bruce Moen był pisarzem i wykładowcą, zgłębiającym tematy związane ze świadomością, życiem po śmierci i "odzyskiwaniem dusz". W swoich książkach oraz prowadzonych na całym świecie warsztatach nauczał, w jaki sposób można nawiązać kontakty ze zmarłymi bliskimi i przyjaciółmi, jak również pomóc tym, którzy z jakiegoś powodu "utknęli" gdzieś w drodze na drugą stronę, tj. pomóc im przejść do własciwszych dla nich obszarów, nazywanych przykładowo Niebem bądź Nirwaną. Opracowana przez niego technika odzyskiwania oparta jest na programie Lifeline (z pominięciem elementu hemi-sync), prowadzonym przez Instytut Monroe.

Bruce Moen zmarł 14 listopada w godzinach popołudniowych w wieku 69 lat. Informację o jego odejściu przekazał administrator jego fanpage`a na Facebooku.

W listopadzie 2015 roku, wspólnie z Pawłem Byczukiem, mieliśmy sposobność przeprowadzić wywiad z Brucem, przy okazji jednego z jego warsztatów organizowanych w Polsce - kliknij tutaj, aby posłuchać.

Na zakończenie, parę słów od Pawła: Żegnamy Cię Bruce, tutaj na Ziemi, w wymiarze fizycznym. Z pewnością spotkamy się nie raz w Focus 27, zwłaszcza, że wiemy jak to zrobić...

Komentarze do tego newsa
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Komentarze do tego newsa:

 • Szarak (2017-11-15 20:15:24) #37668 | RAPORT
  Bardzo przykra i zaskakująca wiadomość.
  Jedynym pocieszeniem jest fakt, że jest to akurat ktoś, kto wie jak sobie radzić dalej...

  Odpowiedz
 • Tomasz (2017-11-16 17:08:38) #37677 | RAPORT | E-mail
  Szkoda. Jego ksiazki sa bardzo dobre, opisuja rzeczywistosc Focusow oraz innych planow nie fizycznych. Zegnaj Bruce, teraz mozesz razem z Monroe'm eksplorowac caly nie fizyczny swiat.

  Odpowiedz
 • Ivellios (2017-11-17 21:19:54) #37685 | PW | RAPORT | E-mail
  Została utworzona swego rodzaju księga kondolencyjna, w której można upamiętnić Bruce'a: afterlife-knowledge.com/cgi-bin/yabb/YaBB.cgi?num=1510785422

  Odpowiedz
 • mw71 (2018-01-12 23:24:37) #37950 | RAPORT | E-mail
  Eh, nie wiedziałem. Szkoda... Ale to tylko na chwilę. Czas nie istnieje, tak samo jak śmierć. Nie znałem go osobiście ale chętnie poznam po drugiej stronie...

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium