[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XLVII Debata Ufologiczna Online: UFO w Biblii (cz. 2)
Które fragmenty Biblii mówią o możliwym spotkaniu z UFO lub obcymi? Które z nich są najbardziej sugestywne i wartościowe: nefilim i Synowie Boga, relacja o "Chwale pańskiej" a może opis zniszczenia Sodomy i Gomory przez tajemniczą broń? Z wędrówką po pustyni wiąże się też inna zagadka - manna. Tradycja żydowska zawiera tajemniczy opis, który wielu osobom kojarzy się z maszyną do produkcji... po... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (147.00 MB) | Premiera: 2016-04-03 | Czas trwania: 02:41:00 | Odtworzone x 4620 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 13, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • logos
  (2016-04-04 18:18:35) #14599
  | 👮 raport

  Jeżeli zrobisz jeden krok, do praźródła stworzenia (pomijając; półbogów, herosów, demonów, aniołów, świętych, diabłów, duchy itp...), to praźródło zrobi do ciebie trzy...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2016-04-04 5:32:15) #14581
    📧 pw | 👮 raport

  A co Panowie na taką "komcepcję", że ów eksperyment rozpoczęty z tzw. "Żydami", który był rodzajem testu "marodu wybranego" trwa do dzisiaj. Z tą róznicą iż dotyczy całej Ludzkiej populacji na Ziemi?
  Ktoś /Coś testuje nas od circa 7/9 k lat i jak go w ostateczności zdamy -będziemy gotowi do spełnienie konkretnego zadania /zadzń które ów Ktoś /Coś zaplanował dla Ludzkości i wówczas nas bez sktupułów do tego "zadania" wykorzysta.
  Ze będzie to zadanie niegodne a moze nawet chaniebne i ze najprawdopodobniej będzie "do wykonania /przeprowadzebia w Kosmosie poza Ziemią"
  Owa domyślna nikczemność zadania do którego Nas przygotowują mozna w 100%-ach wywieźć z dotychczasowej historii a raczej "dziejów /poczynań" tzw Zydów, Izraelitów" > Narodu wybranego, którym bez problemu moze być Ludzka populacja.

  I druga sprawa czy zarówno ST a później NT dla węższej populacji Chsześcijan rozpoczynaja nowy dział /etap w dziejach ludzkości gdzie Ludzkość z dodychczasowych opiekuńczych, niemal przyjacielskich relacji z Bogiem trafiają pod wyłaczną "opikę" JHWH gdzie krew ludzi leje się strumieniami, "Bóg" nie dotrzymuje własnych słów, a Człowieka ponoć stworzonego na Boskie podobieństwo traktuje jak śmiecia i eksploatuje go do imentu!

  Nb owe podobieńsywo Człowieka do "Boga" od momentu wykurzenia konkurencji przez JHWH Jahwe jest i duchowe i fizyczne. Jachwe jako fizyczno-cielesna Istota Bóg Stwórca wszechrzczy i Wszystkiego.

  Natomiast na 100% poczatek "rzadów" Jahwe nad Człowiekiem kończy sie teraz. Mega haosem,mega złodziejstwem, zanikiem godności, honoru, etyki gdzie na piedestały stawia się najwieksze szuje psychopatów, bandytów nawet. Jahwe zaczyna "swe władanie" od strącenia dwu kolegów /kumpli -Lucyfera i Szatana z Góry Bogów. Pod poniec swych rzadów jest dzisiaj w świecie bandyckim niesprawiedliwym. gdzie wszystko co ma znaczenie w szczególności - nauka, religia, prawda, sprawiedliwość, przyzwoitośc, itd, etc stoi na głowie i jest pełnym swoim zaprzeczeniem.

  O ile ten żydowski eksperyment trwa do teraz to co bedzie owym głównym i moze jedynym zadaniem Człoaieka i całej Ludzkiej Rasy /Populacji (w znaczeniu populacji).

  Pozdrawiam.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2016-04-04 5:41:09) #14582
    📧 pw | 👮 raport

  [PS] Ezehiel, uprowadzenie, syndrom wzietych oraz cala historia ludzkosci do teraz:

  Napewno dzieje spisane na kartach ST (dla chrześcijan później wraz ze ST Nowego T) to etap najgorszych dni i godzin dla człowieka istoty Boskiej....

  To, ze ludzkość na Ziemi na setki jak nie miliony lat jest pewne i niepowtarzalne. "Rządy" JHWH czyli ostatnie 7/6k lat opisane w ST to najgorsze dni dla Człowieka kyórego "Liczba" to 666 !!

  Pzdr

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2016-04-04 5:46:04) #14583
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Historia Hennoha to co tam widział jest bardzo podobne, miejscami tozszame z fragmentami tekstu z ApoKALIPSY jANA


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2016-04-04 6:06:07) #14587
    📧 pw | 👮 raport

  Ludzkość jest nadzorowana, hodowana, dogldana, przekształcana, zmieniana i przystosowywana do "Czegośź" przez Właściciela /li Ziemi i wszystkiego co na tej Ziemi się znajduje z Ludzmi włącznie.

  Ziemia jak wszystkto w Kosmoxie /we Wszechświecie ma swych Wlaścicieli pojedynczych lub zbiorowych.

  Jak na górze tak na dole. Wiec innej opcji ./Ewwentualności NIE MA i być NIE MOŻE !!!

  Prorocy i oficjele Właścicieli Ziemi to m.im Jon Dee, Retzinger, Soross, Brzeziński, Gets, itp, etc Kanalie i Kreatury!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2016-04-04 6:46:47) #14588
    📧 pw | 👮 raport

  No i Naród Wybrany -Parnie Chris Miekina - dal nam bombki: A,W i N. Tak :finansowo" jak i naukowo-manualnie.

  Ainsztain nie był nijakim geniuszem, To Żydzi Talmudyczni nasi Młodsi Beacia w Wierze (powstali cirka w VII/VIIIwne) w odpowiedzi na siłę KRK z sukcesem scierajacą się z nowopowstałym Islamem. Islam - co zadziwiajace - po 150 latach od pojawienisa się proroka Mahometa podbił, przyłaczył zawojował 150mln ludzi od Azji srodkowej do Europy.(Hiszpania.np). 150 mln dusz w 8w.n.e. prze 120/150 lat od zera to naprawde podziwu warta ewangelizacja /nawracanie / moze i gloszenie prawdy o Bogu...??

  Kończę Pozdrawiam

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • chrismiekina
   (2016-04-04 18:53:31) #14600
   | 👮 raport

   Akurat z bombkami było odwrotnie. Heisenberg z paroma niemieckimi kolesiami nie tylko je wymyślili, ale tez pięknie zapakowali w złote beczki i bez problemów oddali. Wystarczyło je wstawic w obudowe i zrzucić. Amerykanie musieliby wirować uran do 1947 r., żeby uzyskac materiał na choćby jedną.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kicor
  (2016-04-05 11:22:25) #14610
  | 👮 raport

  Jest i Chris! Chciałem zaznaczyć, że Pana Marek się rozkręcił i jak najbardziej wpasował w ekipę debat. Oby tak dalej Panowie! Dzięki za audycje.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • SkrzydlataŻmija
  (2016-04-06 9:48:34) #14620
  | 👮 raport

  Zohar jest bardzo trudna w tłumaczeniu, bo to jest księga kabalistyczna, tam są rozważania na temat ilości liter w słowie i kształtu ogonka, którejś z liter hebrajskich. Mam więc wątpliwości, czy tego typu tekst przełożony na język angielski przez poszukiwaczy sensacji, a potem na język polski z tego angielskiego tłumaczenia, jest na tyle wierny, że można na jego postawie snuć plany techniczne budowy maszyny (choć opisano tak naprawdę dziada).

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ufo
  (2016-04-10 0:04:20) #14642
  | 👮 raport

  Złoto póki co jest jednym z najlepszych przewodników elektrycznych na ziemi. Jest również najskuteczniejszym izolatorem od promieniowania kosmicznego. Bez niego nie było by zaawansowanej elektroniki i podróży na księżyc (o ile to mało miejsce).

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2016-04-10 10:03:14) #14648
  | 👮 raport

  Każda "bateria" kiedyś się wyczerpie i będzie potrzebować uzupełnienia...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2016-04-10 9:36:31) #14646
  | 👮 raport

  Bóg tego świata, najprościej rzecz ujmując, to PLUS i MINUS (tak jak w baterii)...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2016-04-12 4:11:50) #14666
  | 👮 raport

  Złote dachy w kopułach sakralnych, nie są przypadkowe...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium