[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

przeprowadzki krakówNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XXV Debata Ufologiczna Online: Śmiertelne spotkania z UFO. Czy NOL są niebezpieczne? (cz. I)
W tej audycji zajmujemy się bardzo poważnym i kontrowersyjnym tematem, jakim są niebezpieczeństwa związane z UFO - zarówno w skali obronności jak i kontaktu z ludźmi. Stąd pierwsze pytanie, czy UFO można nazwać zjawiskiem niebezpiecznym czy raczej obojętnym wobec ludzkości? O zagrożeniu latających talerzy i innych NOL dla bezpieczeństwa krajów świata powiedziano dużo. Czy fakt, że te obiekty nigd... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (133.00 MB) | Premiera: 2015-10-11 | Czas trwania: 02:26:10 | Odtworzone x 4666 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Ivellios
  (2015-10-12 13:22:53) #12845
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Niestety w naszym przypadku ciężko zastąpić Skype czymś innym z uwagi na konieczność obsługi numeru telefonicznego. Czasami, jeśli dysputantowi siądzie łącze lub komputer, ostatnią deską ratunku jest właśnie telefon - czego inne komunikatory nie oferują.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Antares
  (2015-10-12 16:37:53) #12846
  | 👮 raport

  A może do numerów telefonicznych zaprząc lepiej MicroSIPa www.microsip.org (a w przyszłości może bramka VoIP, na przykład używany Fritz!Box) plus numer VoIP w Halonet.pl (koszt utrzymania nru to złotówka rocznie?
  A komunikator jakiś inny, no nie wiem TeamSpeak, Viber (oprócz telefonicznego jest też klient desktopowy)) lub Google Hangouts (dostępny przez stronę www) hangouts.google.com ?
  Wiem, że to gdybanie - sam wielokrotnie się zderzyłem z problemem że druga strona nie umie/nie chce przesiąść się na cokolwiek innego i wtedy kończy się zabawa. Tak więc tylko luźno rzucam myśl.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Kunky Kowal
  (2015-10-12 21:52:11) #12853
  | 👮 raport

  Jak zwykle swietny materiał.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Antares
  (2015-10-12 8:08:15) #12841
  | 👮 raport

  Uwaga co do problemów technicznych - jeśli chodzi o Skype to jego klient staje się coraz gorszy, więc nie jest to wina połączenia czy komputerów uczestników debaty ile właśnie klienta tej sieci, który potrafi ostatnio wysypywać się w najmniej spodziewanych momentach.
  Na windowskie, o ile nie są potrzebne żadne ekstra funkcje dodatkowe Skype oraz obsługa kamery najlepszym wyjściem jest chyba instalacja komunikatora WTW i doinstalowanie rozszerzenia protoSkype. Taki tandem jest - o ironio! - sporo stabilniejszy i nie robi fochów jak oryginalny klient Skype.
  Jest jeszcze wersja www pod adresem web.skype.com/pl/ ale ona jest bardzo okrojona i nie udostępnia zdecydowanej większości nawet podstawowej funkcjonalności klienta Skype.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Kunky Kowal
  (2015-10-13 3:32:40) #12855
  | 👮 raport

  Jak zwykle swietny materiał.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-11-14 4:41:19) #40140
    📧 pw | 👮 raport

  Niektóre rzadkie starsze modele /typy UFO-Pojazdów nie mają izolacji od strony zewnętrznej czyli naszej i mogą "siać" mikrofalami oraz falami o innym szkodliwym dla człowieka spektrum. Kontakt fizyczny z takim UFO może, ale nie musi spowodować iż organizm człowieka oprócz opalenia jak po mikrofali zaczyna wręcz "spalać" / zjadać całe wewnętrzne zasoby witamy "C" (czy innych nie wiem).

  Należy - jak radzi i CO SKUTKUJE - podać dożylnie 4 /5 razy dla pewności Dożylnie asorbinian sodu czyli poprostu witaminę "C" Lewoskrętną dostosowaną do dożylnego podawania w ilości na każde 4/5 "wlewów" po min 50 do ponad 100 gram. To tak jak w polskich szpitalach przy sepsie de facto akademia nie ma sposobu i ludzie umierają od banalnej sepsy a ascorbinianu w dużych ilościach i co ważne dożylnie - czyli Pozajelitowo ! (wystarczy nawet raz podać ok 70 g askorbinianu sodu dożylnie nie podaje się !


  Można do tej serii dożylnego podanego askorbinianu sodu L - duże dawki 70/>100 g Dożylnie; dodać - wypić 1-3 buteleczki płynu Lugola w pl o objętości 40g (są też 20gr i 500 gr). Wystarczyłaby jedna bo płyn Lugola kiedyś miał 5% rozpuszczonych kryształów Jodu teraz w Polsce ma tylko Jeden% - nie wiem jak mają /ile w sąsiednich krajach? U nas więc trzeba wziąźć 5x tyle ile max jednorazowo zalecano jeszcze 5/6 lat temu w Niemczech gdzie płyny Lugola po Czernobylu zaczęły mieć - na powrót - skład taki jaki opracował twórca P. Lugol.

  Ani Wit "C" ani Jodu nie można przedawkować - najwyżej popuszczać w portki - ważne aby Jod nie był radioaktywny. W Pl truje się ludzi jodem radioaktywnym przy chorobach do wyleczenia w 100% ale nie radioaktywnym.

  Oryginalny płyn Lugola na 1,0 grama substancji zawiera 50mg rozpuszczonych czystych kryształków Jodu oraz 20mg jodku potasu. Nazywa się od nazwiska swego Twórcy więc zmiana %-wa jakiegokolwiek składnika czy tez jego forma prawnie nie pozwala nazywać teki zamiennik "Płynem Lugola" !!  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 6, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium