[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: Najważniejsze pytania. Wprowadzenie do II sezonu Debat Ufologicznych Online
Od końca ostatniej debaty minęło trochę czasu i zanim wejdziemy mocno w kolejne tematy, postanowiliśmy zrobić przegląd wydarzeń na polu ufologii z ostatnich kilku lat. Jesteśmy świadkami coraz dziwniejszych sensacji, a z drugiej strony pojawia się coraz mniej konkretów. Czy to znaczy, że ufologia umiera? Czy doniesienia pojawiające się w necie są coś warte? W ciągu ostatnich lat było wiele incy... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (179.00 MB) | Premiera: 2015-10-04 | Czas trwania: 03:16:32 | Odtworzone x 4821 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Szarak
  (2015-10-05 10:35:45) #12781
  | 👮 raport

  Dobrze Was znowu usłyszeć : )

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • krakus
  (2015-10-07 22:09:41) #12809
  | 👮 raport

  Dobrze że wreszcie wróciliście. Trochę przydługa była
  ta przerwa. Wasz cykl audycji obecnie, jest jednym z najbardziej interesujących o tej tematyce w pl.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Silvernet
  (2015-10-23 19:30:39) #12972
  | 👮 raport

  Cieszę się z powrotu , super Chris mówił w 45 minucie o sputniku odbijającym promienie słoneczne, proszę poruszcie w swojej debacie albo w artykule osobnym sprawę Irydium Flares gdyż pewnie duża część osób może wziąć to za UFO a nawet nie wie że coś takiego istniej, dobrze byłoby aby ludzie wiedzieli że coś takiego istnieje i że mogą to sami oglądać poprze stronę hevens above, pozdrawiam.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2016-07-06 5:50:25) #15214
    📧 pw | 👮 raport

  Witam Wszystkich !
  # Kolego Chris`ie - Pańskim zdaniem - jaki % opinii publicznej USA i ogólnoswiatowej wierzy w ową "awaryjną" mikrosalę w labolatoriach SETI ??

  Ponoć Chińczycy również skopiowali o podobnych a może takich samych możliwościach technicznych myśliwiec USA - F35 ?
  Ciekawe czy również skopiowali tak wyrafinowane sterowanie nim poprzez interaktywny Chełm "odczytujacy" polecenia pilota ?

  N.B. Budowa F-35 jego "aerodynamika" uniemozliwia mu latanie. Po wyłaczeniu wszystkich komputerowo-samodzielnie sterujacych ów samolot funkcji działajacych bez ingerencji człowieka F35 spadnie z powietrza jak cegła /kanień nie pozwalajac nawet pilotowi na panowaniu nad lotem ślizgowym - jak wszybowcu i bezpieczne bezsilnikowe ladowanie lotem slizgowym nawet na płytkiej wodzie...

  Pozdrawiam Cały Zespół, w szczególności Kol. Chris`a Miekinę za ogrom oraz szerokość posiadanej wiedzy i komunikatywne prezentowanie jej na blogu /domenie oraz w Debatach jak i tematach autorskich "Paralaksa" w Radiu Paranormalium u P. Marka Sęk - Ivelliosa.

  Tak Kol. Marku - Jestesmy "Imiennikami"... :) :)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • Antares
   (2016-07-07 9:37:51) #15219
   | 👮 raport

   Aerodynamika F-35 jak najbardziej umożliwia mu latanie, najlepszym dowodem że lata. A samoloty niestabilne statycznie są w użytku od końca lat sześćdziesiątych, najpierw jako fight-by-wire, a obecnie fly-by-light.

   Co do możliwości technicznych F-35, to wątpliwości pojawiają się w samych Stanach Zjednoczonych, wiec nie wiem czy warto byłoby go kopiować. Poszczególne rozwiązania techniczne na pewno tak, ale z pewnością już nie koncepcję samolotu o bardzo dużym obciążeniu jednostkowym skrzydeł. Już to przerabiano w przypadku F-104, jak widać wszędzie zdarzają się zaćmienia umysłu.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-05-30 21:51:49) #38398
    📧 pw | 👮 raport

  Do tego doszły niektóre odkrycia poczynione przez fizyków, a szczególnie przez profesora fizyki na Uniwersytecie Princeton w USA, prof. LIJUN-WANGA, który w połowie roku 2000 uzyskał doświadczalnie i wielokrotnie trzystukrotne przekroczenie prędkości światła uzyskując prędkość 90 milionów kilometrów na sekundę !. Po chwilowym szoku jaki ogarnął większość fizyków - posypały się ich uwagi, że to bzdura, że LIJUN-WANG podważa "uświęconą" Teorię Względności Einsteina, że itd., itp, ple-ple-ple.
  .... Sęk w tym, iż założenia a eksperymentu w Princeton nie tylko nie podważają teorii względności, ale ją potwierdzają. Te wszystkie "kąśliwe "uwagi sceptyków, mówią tylko o tym że antagoniści nie znają dogłębnie tej teorii
  Osiągnięcie tego profesora w ostatecznym rezultacie potwierdza założenia ...."Sieci Wilka" oraz możliwości przybywania do nas UFO z innych obszarów czasu, nawet z naszej przyszłości i przeszłości. ....

  Gdyby profesor z Princeton głównej obok MIT Uniwersytetu technicznego - Politechniki po naszemu - miał rację a te doświadczenia to nie "Knyf" to na Galaktykę Andromedy =M31 z Drogi Mlecznej lecielibyśmy około 88 dni czyli mniej niż trzy miesiące.

  3 miesiące do M31 to w realiach Ziemi bliżej niż z EU do USA do chwili kiedy Uziemiono Concordy !!!

  >> tutaj > rs.maszyna.pl/~boberov/Kippin/286-Ufo%20nad%20nami/rozdz6.html

  >>> www.paranormalne.eu/forum/topic/977-prdko-wiata-przekroczona/


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-05-30 23:27:18) #38399
    📧 pw | 👮 raport

  Apollo 10 poprzednik 11 który ponoc byl na księżycu i BYŁ !!

  Spójrzmy na góre owego statku te niopaloną czyz te "zakotwienia" nie nadają sie idealie do doczepienia Dzwonu jako napedu -silnika??
  Dzwon niemiecki lat 1940tych nie był nijakim statkiem kosmicznym czy pojazdem ale silnikiem rtęciowo torowym gdzie dwa pola rozpedzaja sie coraz szybciej same siebie napedzajac przeciwbieżnie wiec silnik taki potrzebowal tylko odrobiny ebergii do odpalenia jak lont ta jego malusia końcówka do odpalenia paczki lasek dynamitu... Ten Dzwon napedzl londownik. Przeciez ten latawiec shrzynkowy - 50cio latkowie i starsi wiedza jak wygladaŁy takie "drachy" - nie mógl sie oderwać od niklej bo niklej atmosfery Księżyca i Dogonić orbitera orbutujacego wokół księzyca z mega szybkoscią. Madać takiego przyspieszenia i szybkosci by oderwać londownik bardziej podobny do Kapsuly Apollo 10/11/12 .. niż tego latawca co znamy z tramsmisji - z dołaczonym z dzwonem i dogonic orbiter. Ale Dzwon z RUNAMI na Jego Powierzchni - 7 warstw run - 7 stref Zabezpieczeń 7 ŻYCZEŃ .... Mucholapka Witkowskiego, gdzie testowano Silnik nowej generacji a nie caly pojazd Kosmiczny to real I sa jego prototypy w kilku conajmniej krajach, ae nie maja RUN na powierzchni. BŁąad!

  Gdzie są RUNY dajace sfery bezpieczenstwa po 7 - czakr itd, itd, siudme niebo ... itd Kosmos "Liczy" do SIEDMIU ... A są na okładzinach newralgicznych miejsc w Tunelach CERN-U !!  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2019-04-23 7:24:13) #39435
    📧 pw | 👮 raport

  Osobowość Prawną dla Korporacji firm, etc, docelowo trzeba Zlikwidować!! Jedyną Osobą Prawną powinien być wyłącznie Człowiek, nieelegancko mówiąc - Jednostka, Osoba Ludzka - Człowiek płci Obojga.

  Cała reszta Korporacji. Firm, Spółek, Państw, Agencji itd; itp; etc powinni posiadać wyłącznie Zdolność Rejestracyjną (uzależnioną wielkością Aktywów) oraz Zdolność Procesową.

  Inaczej. każda Firma, Spółka, etc, Znajdująca się w rejestrze Sadowym powinna mieć wyłącznie Zdolność Procesową. Osobowość Prawną należy Wykopać! z pojęcia Prawa oraz z pojęcia istnienia za niedopuszczalną oraz Karalną.

  W tym celu należy diametralnie zmienić Prawo I to wszelkie od Cywilnego poprzez Społeczne Zbiorowe do Karnego.

  Osobę Prawną - Twór przestępczy wykreowany przez te same siły, które później wykreowały emisję pieniądza Dłużnego - czyli produkcję dowolnej ilości pieniędzy "z powietrza" niezabezpieczone nawet TYM POWIETRZEM [!!!]

  To Ten Demon - Osoba Prawna - inna niżli Osoba Ludzka - jest przyczyną wszelkiej patologii na Ziemi. Bez tej osobowości wszelkie złe i przestępcze działania funkcjonujące pod pozorem Prawa Stanowionego nie miałyby miejsca, ponieważ na końcu zawsze byłaby konkretna Osoba Ludzka, konkretny Człowiek którego bez problemu nie mającego "ochrony" w Osobie Prawnej można by osadzić i skazać za działania przestępcze skierowane przeciwko mieniu, społeczeństwu i pojedynczemu Człowiekowi !!!

  Ale właśnie dlatego stworzono tego potwora - Korporację, Spółkę, Państwo z osobowością prawną by wprost czynić Działania Przestępcze pod pozorem Prawa.... Dlatego tę formułę Prawną spłodzono w obrębie funkcjonowania stosunków międzyludzkich, handlowych, etycznych. moralnych, etc...

  Ale Zniszczenie Osobowości Prawnej nie dotyczącej Osób -Ludzi będzie znacznie trudniej niż likwidacja emisji dłużnego pieniądza z Niczego a de facto z Przyszłych długów osób Ludzkich jeszcze nawet nienarodzonych.

  Pieniądz Fiducjarny dłużny nie istniałby bez Osobowości Prawnej dla kogokolwiek czy Czegokolwiek oprócz Osobowości Prawnej Ludzi Cywilnych !!!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium