[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

http://meblem1.pl/53-kuchnia

Meble na wymiar Goleniów

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XXVI Debata Ufologiczna Online: Szaraki - Goście z Zeta Reticuli
Dziś porozmawiamy o temacie bardzo kontrowersyjnym, a mianowicie o Szarakach. Czy rzeczywiście to rasa najczęściej odwiedzająca Ziemię? A może wielki ufologiczny mit? Co wiemy o tych istotach, a co możemy uznać za dezinformację? Na początek proste pytanie: kim są, jak wyglądają i czego chcą te istoty? Jako miejsce pochodzenia Szaraków wskazywany jest System Zeta Reticuli. Skąd to wiadomo? I gdz... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (136.00 MB) | Premiera: 2015-10-25 | Czas trwania: 02:28:39 | Odtworzone x 5017 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 25, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • M
  (2015-10-27 12:13:51) #12985
  | 👮 raport

  Nie dostrzegacie jak bardzo wasza koncepcja siły przebranej za UFO jest niedorzeczna ?Matka ziemia nawraca nas kolejno przez dzieje , poprzez straszenie ,elfami, demonami, później ufolcami, przeprowadza na nas operacje i wprowadza implanty. Efektem tych genialnych działań jest grupka "oszołomów" która utrzymuje że została porwana , ulepszona a teraz jest oświecona wielce i super zdolna, tylko oprócz ich deklaracji, żadne ulepszenia nie widać ,najczęściej naiwność i głupotę , również niczego nie potrafią wnieść do nauki czy spojrzenia na świat.Bardziej to wygląda na działanie ukierunkowane na zwrócenie na siebie uwagi,zrobienie koło siebie szumu, co jest bardzo powszechne, takich ludzi nie brakuje. I teraz co było pierwsze chochliki prawdziwe czy chochliki matki natury ?Mówicie że najpierw było straszenie ufokami a później zostało ono wdrożone przez "siłe" w rzeczywisty wymiar. Poco skoro już było? Skąd wiecie że siła jest inspirowana a nie na odwrót a ostatecznie poco zastępować jedną działającą rzecz inną taką samą. Z Szarakami również nie mówicie z sensem ale to później.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • zorka5
  (2015-10-27 14:10:03) #12986
  | 👮 raport

  super, super, super! audycja bez niepotrzebnie rozdmuchanej sensacji, merytoryczna. słucham wiernie od zawsze.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • krakus
  (2015-10-27 16:26:39) #12987
  | 👮 raport

  Tematyka która wszystkich nas dotyczy, czy się to komuś podoba czy nie. Nie umniejszając pozostałym członkom debaty, p. Piotr potrafi uświadomić sobie i próbuje przestawić niuanse w omawianym zagadnieniu, które jest ukryte ''za kurtyną zwaną ufo".


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ufo
  (2015-10-27 16:44:29) #12989
  | 👮 raport

  @M jak Mariusz. Darowałbyś sobie ten bezsensowny komentarz.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ufo
  (2015-10-27 20:07:58) #12990
  | 👮 raport

  @M jak Mariusz. Pogódź się z tym faktem, że są ludzie na tym świecie, którzy więcej wiedzą, więcej dostrzegają i więcej rozumieją niż ty.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kuzior
  (2015-10-27 21:40:59) #12991
  | 👮 raport

  "M" - w sumie przeczytałem twoje wynurzenia i absolutnie nie wiem, o co chodzi w twojej argumentacji. Ja oczywiście rozumiem, że debaty mogą burzyć wielu ludziom porządek myslenia, ale lepiej znać prawdę o UFO niż się całe życie łudzić. Nie znajduje słów zadowolenia :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Grejek
  (2015-10-27 8:56:50) #12983
  | 👮 raport

  Cieszę się, że rośnie poziom krytycyzmu w każdym odcinku. Mam nadzieję, że będzie audycja nt. niezbitych dowodów w sprawie UFO.;-)
  BTW, Chris nawołujący do normalności to jak święta w październiku.;-)

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • mili
   (2015-12-04 4:19:06) #13310
   | 📧 email | 👮 raport

   W Ameryce gdzie żyje Chris obchodzi się w październiku święto Kolumba :)
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • M
  (2015-10-28 0:44:02) #12992
  | 👮 raport

  Jest taki koncept tego całego Vale , że za ufo jak i karzełkami stoi jedna jakaś tam siła powiązana ziemią.Niby co chciała osiągnąć poprzez pokazywanie się ludziom jako skrzaty. Co chciała naprawiać wtedy, kiedy ziemia była wolna od skażenia przemysłowego. Jaką to idee chciała cudowną zaszczepić w ludziach robiąc im psikusy w postaci chochlików. Co chciała osiągnąć pokazując się jako MAryja w tych objawieniach cąłych. Poco zastępować funkcjonującą juz idee tym samym.Więc ja więcej dostrzegam a wy nie myślicie samodzielnie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • M
  (2015-10-28 14:00:51) #12994
  | 👮 raport

  Jeśli zbiorowa świadomość była by sadystyczna, do tego materializowała się w wybranych stworkach ,- bo tak już ma, a raczej bo tak chcecie, niema dobrego powodu, -to Szarak jest na końcu listy form które by przyjęła , bowiem szaraki i ufo nie egzystują w zbiorowej świadomości ludzi!!!Chińczyki będą mieć swoje demony buddyjskie , Japończycy Shinigami , katolicy diabły i demony ufo i szarak jest na końcu listy , przed nimi na pewno znajda się zjawy czy wampiry. Tym bardziej że u ludzi starszych nie zagnieździły się tego typu obrazy, sf ludzi starszej daty niewiele obchodziło.Mają inne spojrzenie na świat. A gdy porwania się zaczęły to tym bardziej nie było żadnych podstaw żeby jungowska zbiorową świadomość przyjęła taka właśnie formę a nie inną. Najlepiej te zjawisko jeśli nie ufamy relacją świadków, psychologia ,neurologia. Niema potrzeby na silę skoro straciło się wiarę w ufo uciekać w następną fantastyke, jeszcze mniej sensowną co wykazałem .A to że relacje o wyglądzie tych szaraków sie różnią to akurat dobrze, gdyby było inaczej wyglądało by to na mistyfikacje. Każdy ma inną percepcje, jeśli spotykamy się z czymś co pierwszy raz widzimy, nasze postrzeganie tego jest dynamiczne. Jeśli obiekt jest humanoidalny to mózg najpierw nada mu cechy ludzkie , następnie zaczyna dopiero odkrywać rzeczywistość. Mówi się że Indianie nie widzieli zagrożenia w postaci statków konkwistadorów, zwyczajnie taka idea jak statek nie mieściła im się w głowach. ,nawet w chmurach dostrzegamy ludzkie twarze. Na razie tyle konstruktywnej krytyki odemnie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • wojtek
  (2015-10-28 16:14:02) #12996
  | 👮 raport

  Dzięki, bardzo dobra pogadanka.

  Ken Wilber- amerykanski psycholog transpersonalny wypowiadał się już wiele lat temu, że porwania UFO to na jego gust: doswiadczenia pochodzące z obszarów transpersonalnych/mistycznych, które są tak wstrząsające dla nieprzygotowanego człowieka, ze w jego umyśle logicznym jawią się właśnie tak. Tutaj potrzebujemy więcej badań nad samą świadomością, a wiele pytań może się rozwiać (i powstaną kolejne :) )

  dr Rick Strassmann podawał ludziom silny psychodelik- DMT i spora część badanych doswiadczała owych wzięć pod wpływem tego zmienionego stanu. Mówili o nim jako w 100% realnym i namacalnym doswiadczeniu...

  To wszystko (i inne rzeczy) faktycznie pokazują, ze GRO tych spraw dotyczy raczej doswiadczeń duchowych niż stricto fizycznych (tylko jak to oddzielić?)

  Zgodzę się, że te wzięcia które kończyły się fizycznym naruszeniem: zapewne pochodzą z czarnych programów od samych ludzi. Co też nie wyklucza tego, że pochodzą z ciemnych programów od innych fizycznych istot z innych wymiarów/sfer.

  swojego czasu zrobiłem małą pogadankę na ten temat. chętnych zapraszam bo sam uważam, ze trzeba by poszukać coś wiecej w naukach o naturze samego Umysłu a tego typu nauk pochodzących choćby od Buddy- troche jest :)
  www.youtube.com/watch?v=tOa6y2kmWr4


  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kuzior
  (2015-10-28 16:41:26) #12997
  | 👮 raport

  M - pleciesz bzdury. Nie zaśmiecaj komentarzy...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kuzior
  (2015-10-28 9:19:58) #12993
  | 👮 raport

  "M" - wychowałeś się na Foxie Mulderze i Archiwum X. Problem w tym, że ufologię przez lata kształtowały służby specjalne i Hollywood i panowie mają rację, że to, w co wszyscy wierzą nie jest wykładnikiem prawdy. Natomiast nadal nie rozumiem twojej linii argumentacji. Podejrzewam, że sam nie wiesz, o co ci chodzi.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • M
  (2015-10-29 1:03:06) #12999
  | 👮 raport

  Na litość boską od początku tej debaty powtarzacie w kółko i w kółko jedno i to samo niezależnie od tematu odp zawsze. to Valle. To nie jest debata ufologiczna to jest debata Valle-logiczna. Na wszystkie zagadnienia jest wciąż ta sama odpowiedź. Ile można sie powtarzać , nie nudzi się wam to? Dobrze by było zastąpić to towarzystwo ufologami z krwi i kości, rezygnując z audycji Vallelogogicznej.Albo nazwijcie rzecz po imieniu , debaty Vallelogiczne i nikt sie nie będzie irytował.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kuzior
  (2015-10-29 22:18:58) #13001
  | 👮 raport

  Ehe... Szkoda mi z tobą pisać chłopcze, bo ogólnie na internet wchodzę po to, by sprawdzać lotto i słuchać debat ufologicznych. Przestałem serfować, bo spotykałem mądrali i chłopskich filozofków, co zatruwali każdą wymianę myśli i próbę dyskusji. Daj mi tą radość "M" i bądź Polakiem w swoim domu, daj sobie siana z doradzaniem i reformowaniem audycji, nie domagaj się niczego, bo ci się to nie należy i uszanuj, że goście poświęcają na to czas. Nikt nie każe ci tego słuchać.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Muh
  (2015-10-29 22:31:34) #13002
  | 👮 raport

  Szaraków nikt nie kojarzy. Na ulicy może znajdziecie 1 na 200 osób która będzie coś kojarzyć. Ponadto w mediach kosmitów w 90% przedstawia się inaczej od wizerunku szaraka. Mam to udowadniać czy się zreflektujecie ? Ani szaraki ani abdukcje nie funkcjonują w wyobraźni ani świadomości 99% ludzi. Budujecie wnioski na fałszywych założeniach.Czytałem niedawno książkę tego psychologa który przeprowadzał seanse hipnotyczne, wszyscy porwani interesowali się wcześniej ufo. Dziwne że ufo nie porywa tych którzy sie tym nie interesują. Jeśli znacie jakiś przypadek gdzie porwany nie interesował sie ufo, a podczas hipnozy opisał podobne istoty i inne elementy jak badanie itd sie zgadzają , no to mamy tu jakiś dowód. Póki co wygląda to na sprawe dla psychologa, socjologa itd.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • byłem tu kiedyś...
  (2015-11-02 22:14:49) #13021
  | 👮 raport

  @M
  odpuść sobie, tutejsza formuła to w dużej mierze krąg wzajemnej adoracji i formujące się od pewnego czasu stadko wyznawców, progres procesu w stosunku do pierwszego sezonu wyraźny.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2015-11-03 11:19:46) #13022
  | 👮 raport

  @byłem tu kiedyś... Zapomniałeś dopisać w swoim komentarzu; -moim zdaniem-.

  Wiesz co? kimkolwiek jesteś-to jesteś zwyczajnie upierdliwy i małostkowy...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • byłem tu kiedyś...
  (2015-11-03 12:53:16) #13023
  | 👮 raport

  @logos
  Wiesz co? kimkolwiek jesteś-to jesteś zwyczajnie upierdliwy i małostkowy...


  zapomniałeś dodać "moim zdaniem" :)

  słyszałeś o brzytwie ockhama? jak nie to sprawdź sobie w słowniku jakim i przemyśl w kontekście audycji, przy okazji sprawdź znaczenie słowa upierdliwy, miłego dnia :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • logos
  (2015-11-03 17:23:42) #13024
  | 👮 raport

  @byłem tu kiedyś... Chłopczyku, zanim zaczniesz kogoś pouczać, to idź najpierw na douczanie z języka polskiego:)

  Tobie życzę tego samego:)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • kizior
  (2015-11-05 15:43:37) #13034
  | 👮 raport

  byłem tu kiedyś to po prostu wyznawca reptilian, którego boli, że ufolodzy mający rozum wyśmiewają te teoryjkę. Dla mnie ta audycja zrobiła najlepszą robotę dla ufologii od 2002 r., kiedy zniknął magazyn UFO.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • alien dude
  (2016-02-27 16:19:18) #14316
  | 📧 email | 👮 raport

  Nauczcie sie polskiego:
  Abdukcja (odwodzenie) – ruch kończyny polegający na odchyleniu jej od osi ciała.
  A NIE PORWANIE PRZEZ OBCYCH!
  Abduktor (łac. abductor od abducere – odciągać, odwodzić) – nazwa anatomiczna każdego mięśnia odciągający kończynę (odwodziciela) do osi ciała
  A NIE OBCY PORYWACZ
  Tworzenie KALEK [dosłownie!] językowych to domena ignorantów.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-08-09 22:22:12) #38595
    📧 pw | 👮 raport

  Szarak to Hybryda Wuja Sama i Myszki Micki - a może nawet potomek in-face - dla Anglosasów.

  Ciekawe czy Windsor czy Saxe-Coburn- Gotta ?

  Ale chyba nie, ponieważ wg D. Icke Windsorowie alias Saxe-Coburn- Gotta To Reptylianie /Reptyle.

  Wiec Bedzie to Hybryda Wuja Sama i Myszki Micki w wersji Zaoceanicznej dla US_Menek i US_Menów !!

  Pozdrawiam ... :) _:)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 23, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium