[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: XV Debata Ufologiczna Online: UFO i Duchowość. Czego chcą nas nauczyć kosmici
Poruszamy dziś kontrowersyjny temat. Wiele osób twierdzi, że na końcu zjawiska UFO czai się metafizyka i duchowość, a być może samo zjawisko chce nas czegoś nauczyć. Dziś porozmawiamy, jak to jest i jak może być. Pierwsze pytanie brzmi: jak zmieni się nasze postrzeganie świata i duchowość po odkryciu obcych? Nie chodzi tu tylko o relgie, ale też przekonania uniwersalne. Jeden z częstych "after-... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (148.00 MB) | Premiera: 2015-02-15 | Czas trwania: 02:41:56 | Odtworzone x 2946 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • jeny!
  (2015-02-16 9:38:18) #11469
  | 👮 raport

  Ta historia z Ingo Swanem ciekawa jest. More pliz!

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Raelianin
  (2015-02-18 15:25:18) #11483
  | 📧 email | 👮 raport

  Ale mi przeprowadzili psychoanalizę :)

  Kompletna nieznajomość tematyki raeliańskiej, oparta tylko na domysłach. Przez co postronne osoby mogą wyrobić sobie wypaczone wyobrażenie, co może mieć konsekwencje w życiu prywatnym i zawodowym.
  W raelianizmie Elohim ("ci, którzy przybyli z nieba") są po prostu ludźmi, niemal takimi samymi jak mieszkańcy Ziemi, a na pewno nie obiektem kultu. NIE MA ŻADNEJ DUSZY, po śmierci nic nie ma, chyba że wskrzesi się przy pomocy odtworzenia ciała z próbki DNA i przeniesienia do niego zawartości pamięci (wątek wielokrotnie poruszany w filmach i książkach). Ale co do wskrzeszenia absolutnie nie ma pewności.
  W dodatku sami raelianie mają zakaz popełniania samobójstwa (no, może nie tyle zakaz, bo brak kary, ale nie powinno się), oraz zakaz wykonywania poleceń zabijania ludzi (co konfliktuje z władzami niektórych państw, ze względu na prawny obowiązek służby wojskowej).
  Po prostu w raelianizmie jest nieco inna odmiana medytacji niż gdzie indziej, w której człowiek jest częścią całej ludzkości, planety i nieskończonego w czasie oraz przestrzeni multiuniwersum. W tej medytacji wszelkie doznania zmysłowe (nie mylić z seksem) pobudzają sieć neuronową w mózgu, przez co następuje rozwój świadomości, tak jak poprzez ćwiczenia fizyczne rozwijają się mięśnie.

  No i to by było na tyle, w telegraficznym skrócie. Żadnych tajemnic ani spisków, lub innych sensacji.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Neolog
  (2015-03-12 20:33:51) #11667
    📧 pw | 📧 email | 👮 raport

  Drogi Raelianinie. Racja jest jak dupa - każdy ma swoją. Masz prawo generalizować, ale pamiętaj proszę, że tego rodzaju wypowiedzi niewiele zmieniają. Nie żebym krytykował - tylko subiektywnie stwierdzam obiektywny fakt :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 3, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium