[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj

UFO nad Miechowem - nagranie świadka


Dodał: administrator, 2018-06-10 17:56:28
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Nagranie, które otrzymaliśmy na początku kwietnia 2018 roku od jednej z naszych Słuchaczek.

Oto treść relacji:

Mam na imię Dorota. Mieszkam w miejscowości Swojczany gmina Charsznica. Przypadek ten jest bardzo tajemniczy i niewyjaśniony. Nigdy wcześniej zarówno ja jak i moja rodzina i sąsiedzi nie mieli styczności z obiektami pozaziemskimi, tym bardziej z pojazdem Obcych. Sprawa z UFO ciągnie się od 13 stycznia bieżącego roku 2018. Jak mi wiadomo UFO pojawia się i znika tak szybko jak mrugnięcie oka.

Czasami zdarzają się wizyty Obcych Istot w tym samym miejscu jak to było w Emilcinie. Moja sytuacja która odgrywa się w mojej miejscowości jest o tyle ciekawa że Obcy pojawiają się codziennie od Stycznia do czasu obecnego. Czasami są dwa dni przerwy od ich wizyt, ale potem wracają na swoje miejsce.

Jasne kule światła zawsze pojawiają się w tym samym miejscu w niewielkiej kępie drzew. W pobliżu jest parę domów, ale to miejsce jest nieoświetlone żadnymi lampami i światłami z domów. Byłam tam osobiście by to sprawdzić. Jasne pulsujące światło tworzyło ognistą kulę, a spod spodu pojawiała się niżej mniejsza o tym samym jaskrawym świetle. Zimową porą gdy dzień był krótszy pojawiali się o tych samych porach czasowych. Z czasem jednak im później robi się ciemno, tym później się pojawiają. Być może jest ich to baza, lub portal czasoprzestrzenny. Trudno to stwierdzić, ale takie mam przypuszczenia. Do nie dawna obrali również inną formę przybierania kształtu.

Ta jasna kula ognia przemienia się później w statek Obcych Istot. Co ciekawe pojawiają się Oni coraz bliżej domów. Przez lornetkę widać było zarys statku który przypominał kształtem płaski dysk o zabarwieniu metalowego ołówka. Średnica jego w przybliżeniu miała około 20-30 metrów. Czyli jest on dla mnie ogromny! 2 tygodnie temu zauważyłam wraz z rodzicami że w pobliskim lesie, (oddalonego ode mnie jakieś 10km) o godz 20:00 Statek Obserwaliśmy z domu. Był on nad ziemią około 1 -2 metrów.

Przesuwał się on z prawej do lewej zmieniając przy tym swoje światła z jasno białych po czerwone. Znad lasu który jest doskonale widoczny z mojego domu leciało jasno- zielone światło które zbliżało się do wspomnianego Statku. Zatrzymało się ono tuż nad nim , po czym ku mojemu zaskoczniu zauważyłam przez lornetkę długą wiązkę zielonego laseru, który wyemitowała jasna kula światła w stronę pojazdu. Wszystkich przeszły ciarki po całym ciele. To doświadczenie było dla nas czymś nowym i niespotykanym na co dzień. Gdy wiązka laseru w stronę statku została wyemitowana Statek który był blisko ziemi odpowiedział na laser białą wiązką światła w górę do obiektu powyżej. Było to jakby porozumiewanie się Istot które z pewnością znajdowały się w pojeździe. Od tego czasu Statek Obcych nadal widujemy w pobliżu lasu, lub blisko domów. Dodam jeszcze że są dni że ja i moja mama często odczuwamy złe samopoczucie gdy są ONI w pobliżu.

Ta sprawa ciągnie się już 4 miesiąc. Do tej pory nikt nie słyszał ani nie miał do czynienia z tak częstym pojawianiem się UFO w tej samej okolicy. Jeszcze w latach 60-tych w mojej okolicy babcia widywała UFO za moim domem.

Czyżby Kosmici przybyli po tak długim okresie czasu? Wygląda na to że tak, i póki co nigdzie się stąd nie wybierają! Uważam że jest to przypadek niezwykły i dość tajemniczy ze względów tak częstych odwiedzin. Czego szukają na polach gdzie widać że skanują ziemię swym światłem, które nie jest pochodzenia ziemskiego? Na to pytanie chyba nie znamy odpowiedzi. Pytaniem tylko zostaje kwestia wiedzy czy ktoś jest w stanie mi uwierzyć. Mam około 10 świadków tego zdarzenia. Pozdrawiam Całą Załogę i przesyłam film.

- - - - - -

Pani Dorota na przestrzeni kilku miesięcy wykonała kilka nagrań wideo, wszystkie one są dostępne na jej profilu na youtube: https://www.youtube.com/channel/UCnWq5aa8BOyDPeI1FY-At9Q
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!


Tagi
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium