porady prawne kraków http://adwokatwieckowska.pl/porady-onlineNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Ze względu na problemy z obecnym serwerem radiowym, w ciągu weekendu wymienimy go na nowy (chodzi o serwer, na który nadają prezenterzy i z którego emitowane są powtórki audycji). Radio cały czas będzie nadawać, jednak do czasu przesiadki na nowy serwer sygnał może się urywać. Przypominamy, że premiery podcastów oraz audycje na żywo nadajemy równolegle również na naszym kanale na YouTube, jeśli więc komuś z Państwa przerwy w sygnale bardzo przeszkadzają, to premier nowych audycji może słuchać na YouTube. Przepraszamy za niedogodności :(
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Ustawienia newslettera emailowego

Poltergeist z Rosenheim


Dodał: Ivellios, 2009-09-05 22:47:46
UWAGA: Ten materiał został dodany przez jednego z użytkowników. Redakcja Radia Paranormalium nie ponosi za niego odpowiedzialności. Jeśli z jakiegoś powodu uważasz, że ten materiał nie powinien się tu znaleźć, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.
Dwa krótkie filmy dokumentalne poświęcone tzw poltergeistowi z Rosenheim. W Rosenheim w 1967 roku w jednej z kancelarii adwokackich dochodziło do tajemniczych zdarzeń - obrazy na ścianie obracały się, z drukarek wyciekał tusz (mimo iż po sprawdzeniu okazywało się, że wszystko jest ok), rejestrowano również wiele połączeń telefonicznych w chwili, gdy z telefonu nikt nie korzystał, w końcu eksplodowała żarówka, przy czym odbyło się to z takim impetem, że kawałki szkła wytłukły dziury w ścianach. Podejrzewano, że jedna z pracownic kancelarii, Anemarie Schaberl, była medium wywołującym poltergeista - gdy Anemarie wyjechała na urlop, tajemnicze zjawiska przestały występować. Czytaj więcej na naszym forum
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
BBcode:
[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


 • Jaś-Zaś
  (2009-09-10 21:45:03) #8588 | 👮 raport

  Czy możesz mi wyjaśnić dlaczego obraz odwrócił się o 320 stopni a nie o360 stopni w jakiej pozycij został ten obraz??? Dla p. Arka???

  Odpowiedz


 • LIZ
  (2009-09-11 19:08:37) #8589 | 👮 raport

  bardzo się zacina w porównaniu do innych filmików, ale ciekawy materiał powinno być więcej takich historycznych filmów na stronce ponieważ to ukazuje że problem z takimi zjawiskami mamy nie od dziś i nikt sobie tego od tak nie wymyślił, pozdro dla wszystkich adminów stronki i fanów zjawisk paranormalnych :)

  Odpowiedz


 • Ivellios
  (2009-09-11 22:21:49) #8590 | 👮 raport

  LIZ, prawdopodobnie masz bardzo wolne łącze. Film ma prawo się zacinać na wolniejszych łączach, bo jest zapisany w kilkukrotnie lepszej jakości niż filmy na youtube... proponuję wcisnąć na pause i zaczekać chwilę, aż się film załaduje.

  Odpowiedz


 • Arek
  (2009-12-03 06:31:48) #8622 | 👮 raport

  Jaś-Zaś
  Myślę że tutaj chodzi o "kręcenie się " na ścianie, o obracanie a nie o odwracanie.
  Pan na filmie pokazuje w jakim kierunku się obracał, a że było 320 stopni znaczy że nie wykonał pełnego obrotu

  Odpowiedz


 • Arek
  (2010-05-27 12:23:05) #8645 | 👮 raport

  Ale żeby było poprawnie, Firma The Teletype Corp od lat 63-70 dostarczała na rynek drukarki. Oczywiście nie można ich było porównać do tych dzisiejszych, a kolorowe to w ogóle istnieją dopiero niedawno

  Odpowiedz


 • JustYs
  (2010-05-03 21:22:35) #8671 | 👮 raport


  W Rosenheim w 1967 roku w jednej z kancelarii adwokackich dochodziło do tajemniczych zdarzeń - obrazy na ścianie obracały się, z drukarek wyciekał tusz.

  Komuś coś sie pomyliło, bo drukarki powstały w 1976 roku, a uzywano ich dopiero od 1988 roku...

  Odpowiedz


 • Arek
  (2010-05-25 00:47:08) #8675 | 👮 raport

  Mylisz się kolego. Pierwsze drukarki powstały w 1953r.

  Odpowiedz


Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium