księgarnia ezoteryczna WarszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Właśnie nadajemy audycję na żywo! Gorąco zachęcamy do słuchania

Rozwinąć Skrzydła - Umocnić Korzenie


Dodał: administrator, 2023-09-27 01:05:19
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Zapis spotkania z Anną Niewiarowską, które odbyło się 2 sierpnia 2023 r. w Księgarni-Galerii "Nieznanego Świata".

Anna przez 20 lat spełniała się w pracy korporacyjnej, aż pojawił się myślowy kryzys: Po co ja tu właściwie jestem? W odpowiedzi tzw. przypadek zawiódł ją na warsztaty ajurwedy. A możliwość oczyszczenia się z myślowych toksyn i rutyny przyniosły zmianę w pojmowaniu rzeczywistości i naszego w niej miejsca, a także świadomość kobiecej mocy.

W korporacyjnym świecie nieustannie walczysz o zyski, pokonujesz przeciwników, ale narasta lęk o przyszłość. W pewnej chwili ma się dość takich doświadczeń.

Zatem Anna zostawiła ekonomiczno-prestiżowe sukcesy dla czegoś nieuchwytnego, nieznanego, co odkryła przed nią ajurweda. Negowała ona walkę, ukazywała atuty łagodności, harmonii wewnętrznej, dochodzenia do celu przez sugestie serca (intuicję), a nie spekulacje umysłu.

Anna wydeptała własną ścieżkę rozwoju, a teraz pragnie pokazywać ją innym, jednak nie przymusza do stąpania po niej. Podpowiada jedynie, że na niej zamienia się fizyczną siłę w Moc tworzenia. A w naszym życiu możliwy jest CUD, gdy zaistnieje harmonia Ciała, Umysłu i Ducha. Pamiętajmy, iż nie wszystko jest dobre dla wszystkich. Jedni potrzebują wsparcia ciała, inni umysłu lub ducha.

SKRZYDŁA I KORZENIE to dwa elementy niezbędne do tego, by po prostu w pełni żyć. SKRZYDŁA unoszą nas do działania. To kreacja, mentalny i duchowy wzlot. KORZENIE łączą zaś z pokoleniową mądrością, Naturą, umacniają w aspekcie materii, zasilają. Pozwalają realizować marzenia i plany. Równowaga obu tych elementów to harmonia relacji ze światem.
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.


Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2023 by Radio Paranormalium