[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
  • Gravinty (2012-06-29 09:54:52) | RAPORT

    Amerykanie bardziej boją się chyba słońca niż wątpliwej planety Nibiru. Sitchin nie wziął ważnej rzeczy pod uwagę, Anunnaki i Nibiru raczej nie mogą pochodzić z naszego układu słonecznego. Co do Amerykanów, to od wielu lat kopiują wiedzę ludzkości na nośniki nie magnetyczne. Budują podziemne bazy głównie w Ameryce Północnej, chociaż nie tylko tam. Nawet w Norwegii Bill Gates sponsorował swój bunkier. Bazy podziemne to po kilka kilometrów sześciennych pomieszczeń i korytarzy (1 baza) zdolnych pomieścić tysiące "wybrańców". Pod USA bazy połączone są tunelami (tysiące km) po których jeżdżą pociągi typu "Maglew", generatory free energii itp. Wejścia do baz i tuneli są zakamuflowane w zwykłych budynkach użyteczności publicznej jak również w bazach wojskowych.
    Jeżeli w pobliżu ziemi przeleciała by planeta tak duża jak opisują ją "znawcy" to nie musiałaby uderzyć w ziemię. Powstałaby fala pływowa na setki metrów, albo nawet kilka km i przelałaby się przez całą ziemię. Jak biblijny potop. Ale wątpię w Nibiru w naszym układzie słonecznym. Wracając do słońca Amerykanie boją się silnego rozbłysku z katastrofalnym skutkiem. Padną wszystkie sieci energetyczne, urządzenia elektroniczne, a nośniki magnetyczne stracą dane. Wszystko się zfajczy tak, że naprawa nic nie pomoże tylko wymiana na nowe. Jeżeli będzie to globalne to cywilizacja padnie na dobre. Nie będzie można nawet szybko odtworzyć urządzeń nie bedzie jak, bo przecież nie będzie prądu el. elektrownie nie będą działać, nawet samochód na paliwo nie ruszy, bo elektronika i układy elektryczne padną. Brak łączności, totalny chaos, głód, a wkrótce śmierć milionów na ziemi. Zresztą każda katastrofa globalna skończy się podobnie. Równie dobrze za naszego życia nic się nie wydarzy.
    Nie wszystko jest białe, lub czarne, więc sceptycy i entuzjaści mają swoje racje. Puki co Nibiru nie widać, a 2012 w najlepsze trwa. Jakby planeta miała się pojawić za kilka miesięcy to nieźle by zapier....ła ;-)

    DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium