Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 5444 do artykulu:
Cieniści ludzie
(wróć do artykułu)
 • AW (2010-08-16 19:28:45) | RAPORT
  AW,

  opowiem swoją krótką historię z roku 2000. Byłem wtedy na 5 roku studiów (Politechnika Łódzka), mieszkałem na stancji w przedwojennym domu u pewnej wdowy. Pamiętam, jak w nocy z wtorku na środę coś mnie obudziło o godz. 3.35 (miałem radio z elektronicznym zegarem przy łóżku). Byłem i jestem strasznym śpiochem, generalnie nie ma siły żebym się sam obudził nad ranem, ale wtedy poczułem, że ktoś jest w moim pokoju, w którym sam mieszkałem. Na środku pokoju, przy stole siedział na krześle jakiś człowiek i mi się przyglądał. Widziałem to dokładnie, bo wnętrze pokoju oświetlała latarnia znajdująca się za oknem. Dosłownie mnie zamurowało ze strachu jak go zobaczyłem. Jakąś chwilę mu się przyglądałem, po czym się odwróciłem na bok i odmówiłem Ojcze Nasz. Potem zapaliłem lampkę przy łóżku. Nikogo już nie było. Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem był telefon do taty, bałem się że komuś z mojej rodziny coś się stało, na szczęście nic nikomu się nie stało.
  Oczywiście do rana już nie usnąłem, za dwa dni znalazłem nową kwaterę. Zaznaczam, że nie piłem wcześniej alkoholu i nic nie zażywałem.
  Tylko raz w życiu się tak bałem, pewnie do końca życia tego nie zapomnę. Moje odczucia są zbieżne z tezami zamieszczonymi w artykule - osoba, która była w pokoju na pewno była świadoma mojej obecności, czułem jak mnie obserwuje. Nic nie mówiła, ale wyczuwałem emanujące od niej zło lub złą energię (jak zwał tak zwał). Nie wiem do końca co to było, ale wiem że było to coś bardzo złego.
  Kto chce niech wierzy, kto nie chce ten wierzyć nie musi.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2021 by Radio Paranormalium