Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 4386 do artykulu:
Życie medium
(wróć do artykułu)
 • Leksycom (2010-01-02 15:19:48) | RAPORT
  Zdaję sobie sprawę, że to nie najmądrzejsze co wyjawię lecz nie mam styczności z ludźmi odpowiednimi do tego.

  Widziałem ducha, nie odezwał się, siedział obok mnie na łóżku. Miałem mniej więcej 10 lat wtedy ale jestem pewien, że go widziałem.
  W efekcie szoku i potwornego przestraszenia zacząłem krzyczeć, matka wbiegła do pokoju, nie widziała go a on na moich oczach się rozpłynął i nidgy więcej mi się nie pokazał.

  Dość często ostatnimiczasy "życie" udowadnia mi, że coś przede mną ukrywa. Daje mi małe nieznaczące znaki. Nieraz jestem w stanie przewidzieć parę kolejnych słów oponęta w rozmowie.
  Na chwilę obecną mam 16 lat. Urodziłem sie 31 maja '93.

  Mimo wspaniałej pamięci i pojęcia wielokrotnie niezrozumiałych żeczy źle się uczę. Nie siedze przy książkach, za to czasem nachodzi mnie myśl o czym innym. Dostaje moralnego kopa i pojawia się myśl: "Co ja *** robie?! Muszę się wziąść w garść! Teraz! Otwieram Focus'a, włączam Google i wpisuje różne (ostatnio coraz ciekawsze) słowa i zagadnienia. Zen, buddyści oraz Voodoo... Myśle i nie wiem czy wierzyć w to co podają różne podania. Nie mam religii, żadnej. Tak jest prościej, no bo co za problem przejść się po wodzie czy zamienić wodę w wino? "Nauka to klucz do potęgi" - Zgadza się, ale nie jeden w to nie wierzy. Dlaczego? Ponieważ słowo nauka nie jest im znana. Nauki NIE DA się wkuć na pamięć - trzeba ją zrozumieć.

  Podoba mi się to co człowiek potrafi. Większość z was nie zrozumie tego przekazu albo w ogóle nie przeczyta ze względu na długość. Apeluje do tych, którzy się czują na siłach i tych którzy się nie czują na siłach ale są jednym z "nas". Nie mamy nazwy! Nie jesteśmy ani Szamanami ani

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium