Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
  • Antares (2016-12-06 7:45:55) | RAPORT

    Audycja arcyciekawa, zwłaszcza wiedza fachowa pana Arkadiusza Kocika była czymś niespodziewanym i imponującym.

    Co do clou to cały czas mam mętlik w głowie, bo o ile przypadki okaleczeń bez wątpienia są realne (sąsiad znajomego, właściciel rancha w okolicy miejscowości Medina w Teksasie miał takie przypadki, jako ciekawostka - Medina słynie z sadów jabłkowych, nigdzie w Stanach nie robi się lepszych apple pie) to trudno mi znaleźć powód czy powody tych działań. Wzorzec działania jest całkiem dobrze znany, ale powód (czy powody bo być może - albo nawet i prawdopodobnie - jest kilka sił) już nie i cały czas poruszamy się w sferze domysłów.

    Z zupełnie innej beczki - słucham sobie różnych alternatywnych stacji radiowych, głównie talk radio i to nie tylko polskich. Problemy ze Skype to ostatnio chleb powszedni. Coś ewidentnie zaczyna się sypać w tym serwisie. Mizerne to pocieszenie, ale chciałem tylko dać znać, że nie tylko Radio Paranormalium doświadcza problemów z łącznością.

    DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium