[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Komentarz o ID 1869 do artykulu:
Końca świata nie będzie!
(wróć do artykułu)
 • oana (2009-01-03 10:17:09) | RAPORT
  Koniec świata nastąpi kiedyś NA PEWNO. Nikt nie jest w stanie przewidzieć kiedy dokładnie, zatem nie jestem skłonna wierzyć przepowiedniom. Myślę natomiast, że ludzie sami wpływają swym zachowaniem i traktowaniem Ziemi oraz siebie wzajemnie na to, że koniec świata będzie bliższy i bardziej oczywisty wśród współczesności. To prawda- ludzie zatracili pojęcie rozwoju duchowego, a w moim przekonaniu, właśnie to powinno być podstawą naszej codziennej egzystencji. Uważam również, że to właśnie dzięki rozwojowi naszej duszy ludzie mogli by przetrwać, a życie na Ziemi byłoby o wiele bardziej wartościowe, bogatsze, jednym słowem LEPSZE.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
  Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium