Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Cover
Historie duchowe po ciężkich wypadkach
Dariusz Foint

Rok wydania: 2023
Wydawnictwo: [brak wydawnictwa]
Kategoria: Rozwój duchowy

Gdzie można nabyć książkę: nieznany.pl
Historie duchowe po ciężkich wypadkach to poruszający zbiór opowieści ukazujących ludzką siłę, nadzieję i wiarę w obliczu trudności i tragedii. Autor zebrał relacje osób dotkniętych przez traumatyczne zdarzenia, takie jak wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy czy choroby poważnie zagrażające życiu.

Książka prezentuje ich osobiste doświadczenia i zjawiska duchowe, które zmieniły ich rzeczywistość, spowodowały przemianę, a często wiązały się z odkryciem nowego sensu życia i głębszego znaczenia w cierpieniu. Czytelnik zostanie porwany przez inspirujące opowieści o ludziach, którzy po ciężkich wypadkach stanęli na granicy życia i śmierci, by nie tylko przetrwać, ale także doznać niespodziewanych zjawisk duchowych.

Ta książka to także hołd dla zmarłych w wyniku wypadków i ich rodzin. Autor od kilkunastu lat pomaga ludziom poszkodowanym w wyniku wypadków. To otworzyło drogę do rozmów na temat doświadczeń duchowych i niewytłumaczalnych zjawisk, wartych tego, by je zapisać.

O autorze:

Dariusz Foint – właściciel firmy MaximumOdszkodowan.pl, który od 17 listopada 2012 roku związał się z branżą odszkodowań. Od tego czasu pomaga ludziom poszkodowanym w wyniku wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy, wypadków w rolnictwie, itp. Wiele z tych wypadków, to ciężkie wypadki, a nawet i ze skutkiem śmiertelnym. Od początku współpracy z poszkodowanymi oraz z rodzinami ofiar skupia się nie tylko na aspekcie pomocy prawnej, medycznej i finansowej, ale także na wysłuchaniu powierzonych doświadczeń duchowych pokrzywdzonych osób. „Opowiedz nam swoją historię…” – a my powiemy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić – to maksyma, która wyznacza pracę i kierunek działania autora ksiąki. Mając to na uwadze wyznacza nowe ścieżki w branży odszkodowań. Uczy jak postrzegać świat, aby rozumieć zjawiska duchowe.
Recenzje czytelników · Dodaj recenzję
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium