Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 11910 do audycji:
XXI Debata Ufologiczna Online: Rasy obcych. Problem wyglądu kosmitów
(wróć do audycji)
 • redmuluc (2015-04-09 10:56:58) | RAPORT | E-mail
  Panie @Kondor... nie pieprz pan głupot bo nawet pan nie oglądałeś tego wywiadu z Davidem Ickiem. Naucz się pan języka a potem gadaj głupoty i oglądaj Korwina.

  David Icke nigdy nie powiedział, że jest Chrystusem - Synem Boga, to kolejny mit. Powiedział, że jest „synem Boga” a dokładnie “the son of God”. Czujecie już różnice? bo chyba nie zaprzeczysz, że wszyscy jesteśmy dziećmi Bożymi… córkami i synami Jego. Słyszysz to codziennie w każdym kościele na całym świecie. W Wogan Show Tery Wogan użył słów "...prasa twierdzi że ogłosiłeś się synem boga..."

  Chociaż on to interpretował jeszcze inaczej:

  “Icke stwierdził później, że media źle go zrozumiały. Wedle tego, co twierdzi, użył wyrażenia „syn Boga” w sensie bycia aspektem – jak to w tamtym czasie rozumiał – nieskończonej świadomości, która jest wszystkim. Jak wcześniej napisał, jesteśmy jak kropelki wody w oceanie nieskończonej świadomości.”

  Także poproszę o link do jakiegokolwiek wywiadu gdzie to powiedział.
  Tutaj spotkanie po 15 latach.
  www.youtube.com/watch?v=zPACZrcKTwI

  Ja wiem że Wy nie widzicie różnicy pomiędzy "Szczaniem w piwnicy" a "Piciem w Szczawnicy" taki już urok "ekspertów" od ufologii na jakich się kreujecie. Panie Ivelios infantylny Elfie wierzący w krasnoludki...i wyzwolenie Korwina. Przy okazji,jeżeli dla Ciebie Korwin gada z sensem o GMO to gdzieś zgubiłeś sens swojego umysłu dawno temu. Tak naprawdę sprzedajesz paranormalną pietruszkę, gdzieś pomiędzy wiarą w elfy a duchami i GMO Korwina.  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium