Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Komentarz o ID 11746 do audycji:
XX Debata Ufologiczna Online: Piktogramy - znaki z innego wymiaru
(wróć do audycji)
 • Ivellios (2015-03-24 23:08:55) | PW | RAPORT | E-mail
  [b]Domek[/b], współczesny Nautilus i Nautilus sprzed wielu wielu lat to nie jest to samo. Kiedyś ta fundacja trzymała dość dobry poziom, dopiero później zaczęła się staczać na dno. Dawniej z Nautilusem współpracowało wielu znanych badaczy i publicystów, że wymienię choćby Lessa Hodunia, Wojciecha Bobilewicza, Mikołaja Jastrzębskiego (szef wydawnictwa, które wydało w Polsce książkę Lloyda Pye "Najbardziej zagadkowa czaszka"). Ja sam miałem kiedyś krótki epizod z Nautilusem - tłumaczyłem dla nich kilka artykułów, zresztą one chyba do dziś wiszą gdzieś tam i się kurzą w archiwum na ich stronie.

  Prawda jest taka, że ludzie ci w większości albo zostali z jakiegoś powodu wyrzuceni z Nautilusa (ponoć wystarczy podpaść lub postawić się Bernatowiczowi, żeby wylecieć), albo sami odeszli, widząc co się z tej organizacji zrobiło. Poza tym, oni nie bardzo nawet mieli wpływ na to, co i w jakiej formie Fundacja Nautilus publikuje - o tym decyduje "ekipa rządząca" składająca się raptem z dwóch czy trzech osób (informacje uzyskane od byłych członków FN).

  Dla mnie więc sam fakt współpracowania kiedyś w przeszłości z Fundacją Nautilus o niczym jeszcze nie świadczy. Liczy się przede wszystkim wiedza i kompetencje, no i umiejętność właściwego spojrzenia na omawiane tematy. A tych cennych cech panu Hoduniowi nie brakuje.

  DODAJ ODPOWIEDŹ DO TEGO KOMENTARZA

 • SŁUCHAJ NAS
  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  NEWSLETTER
  RAMÓWKA NA DZIŚ
  ARCHIWUM AUDYCJI
  WESPRZYJ
  RADIO PARANORMALIUM
  NAJNOWSZE ARTYKUŁY
  Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium