[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

płyn do dezynfekcji rąk

https://klimatim.pl/odgrzybianie-klimatyzacji/

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum

Abdukcja policjanta Herberta Schirmera


Dodano: 2015-02-02 15:52:41 · Wyświetleń: 4585
Zakładka Dodaj do zakładek · Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Herb Schirmer
Rekonstrukcja wyglądu pojazdu. Rysunek wykonany przez świadka


3 grudnia 1967 roku około godziny 2:30 w nocy w pobliżu miejscowości Ashland w amerykańskim stanie Nebraska sierżant policji Herbert Schirmer (22 lata) jadąc wzdłuż Autostrady 63 zauważył kilka czerwonych świateł. Myśląc, że to zatrzymana ciężarówka, zbliżył się do nich i włączył światła radiowozu. Szybko zorientował się, że obiekt nie był ciężarówką. Był to obiekt w kształcie dysku o lśniącej powierzchni przypominającej wypolerowane aluminium oraz biegnącym wokół niego pomostem. Czerwone światła, które migotały, wychodziły ze znajdujących się na tym obiekcie okien. UFO przypuszczalnie unosiło się na wysokości 6 do 8 stóp nad drogą i wisiało w powietrzu pod lekkim kątem. Potem obiekt zaczął się powoli unosić, wydając odgłos przypominający syrenę alarmową i emitując w dolnej części przypominające płomień promienie. Wyglądając zza okna radiowozu, sierżant Schirmer obserwował, jak UFO przelatuje prawie tuż nad jego głową. Wtem nagle obiekt zgasł i zniknął z pola widzenia.

Herb Schirmer
Rekonstrukcja wyglądu przywódcy załogi UFO. Rysunek wykonany przez świadka (skan z publikacji Wendelle Stevensa)


Schirmer wysiadł następnie z radiowozu i uzbrojony w latarkę zbadał powierzchnię drogi w miejscu, nad którym nisko unosił sie obiekt. Później pojechał na komendę policji zapisał w dzienniku: "Zaobserwowałem latający spodek na skrzyżowaniu autostrad 3 i 63. Wierzcie lub nie!". Ku swojemu zdziwieniu spostrzegł, że teraz była już godzina trzecia, przy czym obserwacja przypuszczalnie trwała nie dłużej jak dziesięć minut. Wraz z nastaniem poranka Schirmer zaczął cierpieć z powodu bólu głowy oraz "dziwnego brzęczenia" w głowie, a na swoim karku odkrył "czerwoną wypustkę". Miała ona długość około dwóch cali i szerokość około pół cala i znajdowała się na tzw. "przewodzie nerwowym" pod jednym z uszu.

Herb Schirmer
Herb Schirmer na pokładzie pojazdu. Szkic sporządzony przez Wesa Cruma po zebraniu od świadka informacji w trakcie regresji hipnotycznej (skan z publikacji M. Hesemanna)


Kilka godzin później komendant Bill Wlaskin odwiedził domniemane miejsce spotkania z UFO i znalazł tam mały metalowy artefakt. Analiza chemiczna wykazała, że składał się on z żelaza i krzemu. Śledczy z projektu Condona na Uniwersytecie Colorado spekulowali, że mógł to być prawdopodobnie "zwykły skorodowany ziemski odpad".

Później, pod hipnozą, Schirmer wspominał śledczym że istoty humanoidalne o wzroście między 4,5 do 5 stóp wyprowadziły go z jego radiowozu do wnętrza statku, gdzie "przywódca" oprowadził go i wyjaśnił różne sprawy dotyczące ich oraz ich misji na Ziemi.

Herb Schirmer
Rysunki wykonane przez świadka, ukazujące jednostkę napędową pojazdu oraz jedną z obcych istot


Istoty miały lekko skośne "kocie" oczy (które nie migotały), szaro-białą skórę, długie i cienkie ręce, płaskie nosy i klinowate usta. Ubrane były w srebrnoszare uniformy, rękawiczki i hełmy (które po lewej stronie posiadały małą antenę okręconą wokół ucha), a na lewej piersi miały emblematy przedstawiające uskrzydlonego węża. Schirmer odniósł wrażenie że małe anteny stanowiły część procesu komunikacji z nim - część kontaktu zachodziła w sposób mentalny, część - w sposób fizyczny.

Kilka lat temu przedyskutowałem ten przypadek ze znanym pisarzem zajmującym się tematyką ufologiczną, Bradem Steigerem, który był zaangażowany w początkową pracę przy regresji hipnotycznej z posterunkowym Schirmerem. Oto co wspominał: "On to opisywał tak: idę tutaj, idę tam. Poprosiliśmy go o wykonanie pewnych szkiców i tak dalej, i wtedy nagle wszystko zdało się natychmiast wymknąć spod kontroli. Może nie powinienem mówić, że się wymknęło. To było zupełnie niespodziewane, zaczął wówczas mówić tak jak gdyby był jednym z pasażerów statku i od czasu do czasu w taki czy inny sposób znów stawał się sobą".

Herb Schirmer
Piętro pojazdu. Rysunek sporządzony w oparciu o informacje uzyskane od świadka pod hipnozą. Pośrodku znajduje się ekran przypominający telewizor, na którym istoty wyświetliły świadkowi układ gwiazd, mówiąc: "Oto skąd pochodzimy - galaktyka naprzeciwko waszej". Na lewo od ekranu znajdowała się mapa ze słońce, planetami i pismem, którego Schirmer nie potrafił odczytać. W pomieszczeniu znajdowało się również wiele komputerów


A co o tym sądził Brad? "Albo jest to przypadek ekstremalnej identyfikacji, albo jakaś oznaka kontaktu hipnotycznego, który przypuszczalnie odkrywamy, wnikając coraz głębiej w świadomość".

Psycholog R. Leo Sprinkle z Wyoming również był zaangażowany w regresję hipnotyczną posterunkowego Schirmera na Uniwersytecie Colorado. Stwierdził: "W kilku przypadkach (np. Herb Schirmer) świadkowie spotkań z UFO w trakcie rozmowy twierdzili, że doświadczali "mentalnej komunikacji" z pasażerami UFO. W trakcie sesji regresji hipnotycznej nie miałem możliwości sprawdzenia, czy takie twierdzenie jest "prawdziwe" czy może obserwator został "zaprogramowany" aby doświadczyć takiego uczucia, dla opowiadającej o tym osoby było ono jednak "rzeczywiste"".

Herb Schirmer
Sierżant Herbert Schirmer


A co sądził dr Sprinkle? "Uważam, że każdy człowiek jest "monitorowany" przez przewodników duchowych, jednak w przypadku kontaktujących się z UFO proces monitorowania wydaje się niezwykle intensywny. Być może pewnego dnia otrzymamy proroctwa dotyczące "dobra" i "zła" i dowiemy się, że przewidywania odnoszące się do zmian na Ziemi... są związane z tym procesem monitorowania".

Brent Raynes
Przedruk: ufoevidence.org
Tłumaczenie i opracowanie: Ivellios

Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Do tego artykułu nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
Inne artykuły
z działu
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
NAJNOWSZE FILMY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium