Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
ARTYKUŁY
CIEKAWOSTKI
NAJNOWSZE FILMY
Świat się nie kończy - komentarze do artykułu
Komentarze wyświetlam w kolejności od najstarszego do najnowszego
Kliknij tutaj, aby powrócić do lektury artykułu

Komentarze do artykułu
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 11, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
 • Ahmed (2012-11-29 13:04:14) #6849   ❗❗❗
  Ten artykuł jest mało profesjonalny.

  Odpowiedz
 • Nightmare Hunter (2012-04-14 20:23:01) #7374   ❗❗❗
  Tak, ten tekst mnie dostatecznie przekonał. :) A nawet gdyby koniec świata przyszedł - to i tak uśmiechnę się, bo nie mam wpływu na to czy zginę czy też nie.

  Odpowiedz
 • kapitansiuwax (2012-10-09 01:05:35) #7376   ❗❗❗   📧
  Po pierwsze z perspektywy istoty dla której czas nie istnieje jakieś wydarzenie może trwać przykładowo cały wiek po drugie jeśli jesteśmy świadomi że każdy człowiek odziaływuje podświadomością na świat to samo myślenie o tym spowoduje energetyczne następstwo niekoniecznie apokalipse i zniszczenie A może to znisczenie już się dokonało?
  Teraz czekamy tylko na odrodzenie? zacznijcie myśleć względnie durnie i zdajcie sobie sprawę że kosmos to inteligenta istota a my jesteśmy bardzo małym następstwem intelligencji

  Odpowiedz
 • kamil3212 (2012-04-27 21:38:54) #7398   PW   ❗❗❗
  Majowie wybici? Wydawało mi się, że przetrwali w Ameryce Śrdkowej

  Odpowiedz
 • sputnik262 (2012-04-28 17:43:44) #7401   ❗❗❗   📧
  Witam moje zdanie na ten temat jest negatywny ponieważ uważam że Majowie przepowiedzieli koniec świata 2012,12,21 to może ich kalendarz się kończy anie koniec świata tak jak było przepowiednia w tam tym roku 21 maja o godz 17:00 miało być koniec świata i co nie było możemy tu mówić do końca świata rzeczywiście jak spadnie duża bomba atomowa albo uderzy w ziemię meteoryt lub kometa pozdrawiam Piotrek z Krakowa

  Odpowiedz
 • lol (2012-05-18 21:26:09) #7435   ❗❗❗
  nikt nie zna końca świata ,bo nikt nie wie kiedy się zaczął .świat , to nie tylko ziemia ... a argumenty w tym artykule są , jakie są

  Odpowiedz
 • kamilos (2012-07-04 20:42:43) #7492   ❗❗❗
  Tak tylko że zastanowmy sie czy mowimy o całej planecie że sie rozpadnie lub nastąpi koniec naszej cywilizacji albo wyginie całe życie.Ale autor tekstu ma racje nie wiemy czy w najbliższą niedziele nastąpi atak zombie a może jakas spora kometa walnie w Ziemie.:)

  Odpowiedz
 • Gosc (2012-07-07 14:41:35) #7500   ❗❗❗
  Kazdy kto umiera ma swoj koniec swiata nikt nie zna dnia ani godziny

  Odpowiedz
 • men (2012-07-21 14:35:29) #7525   ❗❗❗
  dziwne, czemu to wszytko opiera sie na koncu tego świata? XD A koniec księżyca? :D albo marsa lub jowisza? to tez świat/planety jak ziemia, tyle, że bez zycia :D pomijając, znane planety, a przecież liczyć można planety w bilionach lub w sumie nawet może być liczba tego wszystkiego jaką człowiek nie może poznać, czyli nieskończoność. Sa tylko ciagłe spekulacje, że wszechświat rośnie, kurczy się itp. ale jak człowiek może wierzyć w coś takiego, jak nawet nie opuścił jednego układy słonecznego? te tezy są śmieszne. zycie na innych planetach nam nie znanych bankowo jest, to nawet nie jest powód do przepuszczeń, nasza planeta nie jest wyjątkiem i nigdy nią nie była. To tak jakby kazda planeta miała swojego boga, jeśli na ziemi jest bug, to czy nie ma go każda planeta, czy martwa czy też nie? Te religie zostały po prostu zmyślone, ale prze czas jaki upłynął i przekazywania z pokolenia na pokolenia zapewne ulegały modyfikacją, a do tego takim, że aż zaczęli rzeczywiście wierzyć w coś takiego. Boga nie ma, życie jest, po za ziemią planet jest tak wiele, że ludzie spekulując, czy jest czy tez ie ma życia, to jest niedorzeczne, zapewne takich planet przybliżona do naszej, to może być miliardy, a i tak się nie dowiemy, bo nie ma szans teraz podróżować we wszechświecie. I teraz wychodzi na to, ż elabo Bóg jest panem wszechświata i na każdej planecie występuje w innej formie albo człowiek, jak mówiłem wcześniej, bawił sie w historyjki. Nawet gdybyśmy osiągnęli prędkość światła, to i tak byśmy latami dolatywali do najbliższych gwiazd, taka prędkość jest nic nie warta, trzeba by mieć prędkość w rodzaju załamania przez szczeni lub z 20000x prędkość światła, żebyw swobodnie sie poruszać.

  Odpowiedz
 • Steven (2012-09-25 05:52:21) #7640   ❗❗❗
  Zmien to z Mormonami po pierwsze nie wszyscy protestanci to Mormoni po drugie to chrześcijanie w odróżnieniu do pogan z Watykanu i wierzą w powtórne przyjście Jezusa a nie wniebowzięcie przywódcy. To jest troszkę nie rzeczowe jak na ten artykuł bo to odbiega od rzeczywistości a ty pisząc artykuł zwracaj uwagę i bierz wszystko z dobrego źródła.

  Odpowiedz
 • Teo (2012-12-03 19:37:49) #7668   ❗❗❗
  21 grudnia NIE BĘDZIE (JESZCZE) KOŃCA !
  To media sobie ubzdurały że kończy się świat tej daty
  TO BĘDZIE PO PROSTU DLA NAS JAKIŚ WAŻNY ZNAK, OKRES GDZIE BYĆ MOŻE LUDZIE ZMIENIĄ SWÓJ ŚWIATOPOGLĄD !

  Odpowiedz
Wyświetlam 50 komentarzy na jednej stronie.
Wszystkich komentarzy do tego artykułu: 11, obecna strona 1, ilość stron 1

[1]
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium