[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Sklep z TkaninamiNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Cover
OOBE. Drugie życie poza ciałem. Jak opuszczać ciało - praktyczny przewodnik
Robert Noble

Rok wydania: 2014
Wydawnictwo: Illuminatio
Kategoria: OOBE

Gdzie można nabyć książkę: sklep.instytutnoble.pl
Książka przewodnik dla wszystkich pragnących nauczyć się wychodzenia z ciała!

Robert Noble - jest jednym z najbardziej znanych Podróżników Astralnych w Polsce. Od najmłodszych lat interesował się parapsychologią szukając odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące egzystencji człowieka. Wychodzeniem z ciała (OOBE) zainteresował się w wieku 11 lat, po przeczytaniu trylogii książek Roberta Monroe`a. Od tamtej pory Robert całą uwagę skupił na osiągnięciu perfekcji w dokonywaniu OOBE. Odniesiony sukces w praktyce, sprawia, że niniejsza publikacja scala szereg doświadczeñ związanych z wychodzeniem z ciała na przestrzeni wielu lat.

Coraz większe zainteresowanie tematem wychodzenia z ciała i rosnąca popularność Roberta Noble, doprowadziły do powstania niniejszej książki, która przeznaczona jest dla osób, chcących zacząć opuszczać swoje ciało, jak również dla tych, którzy boją się podjąć ten krok ze względu na liczne zahamowania.

Niniejszy przewodnik jest kwintesencją wiedzy Roberta Noble, pochodzącej z różnych źródeł, jak również eksperymentów wypływających z własnej inicjatywy. W konsekwencji daje możliwość dużego zaoszczędzenia czasu na poszukiwaniach odpowiedzi na stopniowo pojawiające się pytania, jak również prowadzi krok po kroku przyszłego Podróżnika Astralnego.

Z całą pewnością będzie również ciekawą lekturą dla osób, które mają już doświadczenie w tematyce OOBE.

Właściwym wydaje się tu umieszczenie wypowiedzi Roberta na pytanie, dlaczego warto wychodzić z ciała? - "Aby w pełni żyć".

Nasza recenzja
Któż z nas nie marzył, aby móc kiedyś przekroczyć pewną granicę i wejść do innego, niefizycznego świata? Któż z nas nie słyszał, dość niekiedy zaskakujących, historii o ludziach, którzy opuszczają swoje ciało i odbywają fascynujące podróże, nie tylko po fizycznym świecie?

Przeczytane i usłyszane tu i tam – między innymi w audycji „Rozmowy poza ciałem” jak również w słynnych książkach Roberta Monroe – historie o podróżach astralnych uruchamiają magiczne narzędzie zwane wyobraźnią i powodują, że wielu z nas – nieważne, czy świadomie czy też podświadomie – pragnie przeżyć podobną przygodę. To właśnie dlatego zaczynamy sięgać po takie książki, jak wydana niedawno „OOBE. Drugie życie poza ciałem” znanego z anteny Radia Paranormalium podróżnika astralnego, Roberta Noble.

Swoją książkę Robert Noble opublikował kilka lat temu w formie e-booka, teraz jednak, za namową zachwyconych jej treścią czytelników którzy pragnęli, aby zagościła w ich domowych biblioteczkach, wydał ją również w postaci drukowanej, z małą pomocą wydawnictwa Illuminatio.

Książkę tę od podobnych publikacji odróżnia to, że podane informacje autor przekazuje w sposób niezwykle przystępny. Nie jest to kolejna gruba „bela o gabarytach biblijnych”, jakimi raczą nas choćby autorzy amerykańscy. Książka zawiera przede wszystkim to, czego tak naprawdę potrzebuje OOBEnauta, zarówno początkujący, jak i zaawansowany. Mówiąc krótko, zawiera ona praktyczne wskazówki, jak wychodzić z ciała.

Książkę można podzielić na trzy zasadnicze części. W pierwszej Robert opisuje różne doświadczenia, pokazując czytelnikowi, jak to wszystko wygląda. W drugiej zapoznajemy się ze spisem rzeczy, które mają wpływ na wywołanie i przebieg naszej projekcji. Trzecia część – która, podejrzewam, najbardziej zainteresuje szczególnie początkujących OOBEnautów – opisuje różne metody, jakimi można wychodzić z ciała. Mamy tutaj pełen opis, począwszy od zasypiania ciała po dostrajanie zmysłów poza nim, podkreślona jest również niezwykle ważna rola wizualizacji.

Oprócz praktycznych porad, ćwiczeń, sposobów radzenia sobie z lękiem przed OOBE i zagrożeniami w astralu oraz eliminowania takich czy innych czynników utrudniających wyjście poza ciało (swoją drogą, czy ktoś zastanawiał się, na przykład, jak wyeliminować wybitnie zgubny wpływ na nasze doświadczenia pozacielesne tych wszystkich wróbli i innych ptaków hałasujących za oknem?), Robert Noble dzieli się również swoimi doświadczeniami, jakich doznał w nie fizycznym świecie. To właśnie te doświadczenia, jak również sposób przekazania cennych informacji sprawiają, że książka Roberta to taki trochę dziwny przewodnik, którego czytaniu towarzyszy prawdziwa, silna ekscytacja i pozytywne uczucie, które trudno określić słowami.

Dlaczego? Być może dlatego, że już czytając jego książkę (nawet jeszcze nie rozpoczynając ćwiczeń!) zaczynamy obcowanie z czymś nowym, nieznanym, czymś co przekracza nasze dotychczasowe ramy rozumowania.

Jak już wspomniano wcześniej, książka jest napisana prostym, lekkim, przyjemnym i niezwykle przystępnym językiem, co sprawia, że pożytek z niej będą mieli zarówno początkujący jak i zaawansowani OOBEnauci. Autor ani przez moment się nie wywyższa, nie próbuje pokazywać, że to on jest tym, który potrafi coś więcej niż czytający jego publikację.

Wydaje się, że najważniejszym, co z książki Roberta Noble może wynieść każdy czytający, jest MOTYWACJA. Motywacja do spróbowania, motywacja do ćwiczeń, motywacja do przełamania swoich lęków i przeżycia czegoś niezwykłego, a w końcu – motywacja do zmienienia samego siebie. Na lepsze.

Polecając tę książkę na łamach naszej strony mogę Wam zagwarantować, że gdy już zapoznacie się z jej treścią, nie będziecie żałowali ani sekundy poświęconej na jej przeczytanie.

Recenzję napisał: Ivellios
Recenzje czytelników
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Do tej książki nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!
Wszystkich komentarzy do tej książki: , obecna strona 1, ilość stron 0
następna >>>
Tagi
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
NAJNOWSZE ARTYKUŁY
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium