Dobry dermatolog warszawaNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!

SŁUCHAJ
ZALOGUJ SIĘ
ZAMKNIJ
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Mówią Świadkowie
Mówią ŚwiadkowieOdcinek: Odc. 63
W tym odcinku będziemy mieli okazję wysłuchać bardzo szczególnej paranormalnej spowiedzi. Nasz rozmówca, mieszkający w USA, uczestniczył w bardzo groźnie wyglądającym wypadku samochodowym, z którego teoretycznie nie powinien ujść z życiem. To, co jednak działo się przez kolejne tygodnie, każe przypuszczać, że coś lub ktoś bardzo pilnował, aby nasz słuchacz nie przeszedł przedwcześnie na tamten świ... (rozwiń opis)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
▼ Wyświetl transkrypcję ▼
Komentarze · Dodaj komentarz
 • Lady Of Mars
  (2024-03-17 0:14:28)
  | 📧 email | 👮 raport

  Dziękuję Panu za podzielenie się tak bardzo niesamowitymi przeżyciami. Jest to coś skrajnie bezcennego. Daje jakiś wgląd i choćby szansę próby weryfikacji spraw, które nurtują tak bardzo nielicznych poszukiwaczy. Te pojedyncze istnienia, których nie interesuje zakłamany świat doczesny i związane z nim mgliste kłamstwa ubrane w 'ładne' szaty.
  Takie historie nie są tylko teoriami osób molestujących swe umysły, są przeżyciami których autentyczność (lub jej brak) często można wyczuć lub potwierdzić na podstawie własnych doświadczeń.
  Głęboko dotykająca audycja. Ciężko powstrzymać mi łzy gdy słyszę coś takiego, jakbym w ten sposób przypominała sobie coś, co jest dla mnie jasne.
  Jeszcze bardziej ciężko powstrzymać łzy gdy słyszy się o spotkaniu "zmarłych" (tutaj) Bliskich, w tym Pupili.

  Na koniec chciałabym odnieść się do tematu senników.
  Dodam też iż nie jest to atak na kogokolwiek, kto w nie wierzy. Jednak dla każdej logicznie myślącej osoby powinno być jasne, iż sugerowanie się sennikami i
  związanej z nimi symbolice jest czystym irracjonalizmem. Bynajmniej dla osób które są Indywidualistami a nie ubezwłasnowolnionymi głupcami, którzy chłoną wszystkie możliwe wzorce i wierzą w chore stereotypy dla mas. Niech przykładem będą gatunki zwierząt, bo często o nich się mówi.
  Biały (ba, nawet różowy!) kot nie będzie oznaczał niczego pozytywnego dla mnie jako osoby, która tych zwierząt sympatią nie darzy, mówiąc w sposób delikatny.
  Natomiast szczurek domowy (pupil) będzie dla mnie symbolizował miłość, mądrość i przywiązanie, ponieważ jestem poprzez doświadczenie świadoma tego, że takie właśnie są.
  Natomiast zaprogramowany motłoch będzie wierzył w chore stereotypy, które z prawdą nie mają nic wspólnego. Ważne jest to, że ten przykład z szczurasami jest bardzo dobry ponieważ można go odnieść do WSZYSTKIEGO - wierzeń w kłamstwa, w które uwierzyli inni. Chore schematy, stereotypy które tak bardzo powielają ci, którzy sądzą iż podążają świadomą drogą. W rzeczywistości nieświadomie powielają masę zakłamanych, krzywdzących stereotypów na na prawdę setki, jeśli nie tysiące tematów.
  Przykre iż są jedynie pojedyncze Istoty, które na prawdę nie płyną z powszechnie obowiązującym ściekiem (nie znajdę lepszego określenia).

  Tak więc sugerując się sennikami i symbolami należy najpierw założyć, że każdy jest takim samym, ślepo podążającym za idiotycznymi schematami durniem. Że każdemu dane zwierzę / rzecz / COKOLWIEK kojarzy się w ten sam sposób.
  Już mniej irracjonalna jest wiara w to, że stłuczone lustro przynosi 7 lat nieszczęścia a portfel położony na ziemi przyniesie biedę.

  Pozdrawiam i Dziękuję raz jeszcze. Liczę na większą ilość takich audycji.


  | Odpowiedz • Ali Enoch Grey
  (2024-03-17 10:47:04)
  | 👮 raport

  Większość snów to po prostu zniekształcone obrazy tego, spotkało nas w ciągu ostatnich kilku dni. W każdym razie ja tak mam. Natomiast sny symboliczne - niosące ze sobą jakieś przesłanie są pełne symboli adresowanych do konkretnej osoby i zrozumiałe tylko dla niej. I nie ma tu znaczenia kto jest nadawcą takiej wiadomości - nasza podświadomość/nadświadomość/jakiś duchowy opiekun. Zależy w co kto wierzy.


  | Odpowiedz
  • Lady Of Mars
   (2024-03-17 19:31:40)
   | 📧 email | 👮 raport

   W tym rzecz. Jak już wspomniałam, na podstawie własnego doświadczenia zauważyłam pewną powtarzającą się tendencję - sny prorocze/ostrzegawcze śnią się chwilę przed obudzeniem tak, aby je zapamiętać. Są bardzo realistyczne, od razu czuje się że są inne niż te zwykłe. A ich symbolika jest jasna i nie budzi wątpliwości, przynajmniej u mnie tak było.

   ~

   Senniki są oparte na zaprogramowanych wierzeniach ogółu. O ile mogę jeszcze zrozumieć, iż wypadające zęby będą faktycznie kojarzyć się z czymś negatywnym samo przez się (utrata zdrowia), o tyle rzeczy takie jak wcześniej wspomniane kolory, zwierzęta to sprawa czysto indywidualna.


   Odpowiedz


  • Oscar
   (2024-03-20 15:31:09)
   | 👮 raport

   Miałem sen przed wybudzeniem się rano. Obcy mnie zabierali ze soba ale w jakim celu to nie wiem bo się wybudziłem. Długo się zastanawiałem czy to nie działo się naprawdę. Najpierw przestałem co kolwiek słyszeć i otoczyła mnie mgła w środku mieszkania. Wszystko do okola razem z powietrzem zaczęło drgać i po chwili doszły te drgania do mnie. Jakaś siła zaczęła mnie unosić do góry i przestałem co kolwiek widzieć. Zastanawiałem się tylko czy będę coś z tego pamiętał. Niesamowite uczucie.

   Odpowiedz

 • M. W. F.
  (2024-03-17 15:16:01)
  | 👮 raport

  Moja historia o snach i sennikach:

  Na początku 2021 roku śniło mi się, że wypadają mi zęby. Ponieważ bardzo rzadko zdarza mi się, żebym po przebudzeniu pamiętał jakikolwiek sen z minionej nocy postanowiłem zajrzeć do sennika, żeby zobaczyć co może oznaczać taki symbol. Po lekturze kilku różnych senników zjeżyły mi się wszystkie włosy na głowie, gdyż wszystkie zgodnie twierdziły, że sen o wypadającym zębie zwiastuje rychłą śmierć bliskiej osoby.
  Jakież było moje zdumienie, gdy kilka dni później wypadła mi plomba z zęba...

  ...A po upływie miesiąca zapalałem znicz na pogrzebie najlepszego przyjaciela...


  | Odpowiedz
  • Lady Of Mars
   (2024-03-17 19:14:47)
   | 📧 email | 👮 raport

   Aby taka sytuacja była możliwa, najpierw w Twojej percepcji musiało dojść do skojarzenia wypadających zębów z zwiastunem śmierci. Prościej mówiąc, percepcja musi najpierw coś zarejestrować, aby potem mogło to zostać wykorzystane do danego skojarzenia. Być może kiedyś ktoś Ci o tym opowiedział (o wypadających zębach które mają zwiastować śmierć), być może w dzieciństwie i nie pamiętasz o tym. Wystarczy najkrótsze zdanie wypowiedziane gdzieś kiedyś przez kogoś którego dziś świadomie nie pamiętasz, najmniejszy gest i to zostaje gdzieś głęboko w podświadomości.
   Jest to pospolite wierzenie (wypadające zęby), sama jako nastolatka nasłuchałam się takich historii i bałam się ich.
   Jeśli Twoja percepcja nigdy nie zarejestrowałaby takiej sytuacji nie widzę opcji, abyś miał w śnie mieć przedstawioną taką właśnie symbolikę. Jeśli by odrzucić powyższe tłumaczenie trzeba byłoby iść w stronę teorii jakiegoś kolektywnego umysłu roju, pod który większość jest podłączona (jako anty-indywidualiści i ludzkie mrowisko) i wtedy można byłoby próbować tłumaczyć to w ten sposób.
   Jest to z pewnością bardzo przerażająca wizja. Ma jednak swoje prawo bytu dla osób nieświadomych takich rzeczy, czyli dla większości. Osoba świadoma takiej możliwości poprzez własną wolę, świadomość i wybór do takiego kolektywnego umysłu roju należeć nie będzie.
   Jednak i tak niewiele to zmienia, ponieważ i tak nie możesz mieć danego skojarzenia, jeśli NIGDY(!) nie zostało ono zarejestrowane w percepcji.


   Niestety także miałam ten przerażający sen, jednak jak już wspomniałam - już kiedyś słyszałam takie historie,
   a także czytałam z czystej ciekawości senniki i natrafiłam na wypadające zęby. Swoją opinię na temat senników i snów wyraziłam powyżej więc nie będę się powtarzać, dodam tylko iż dodatkowo takie interpretacje to prymitywna forma straszenia.
   I to konkretnego straszenia, skoro chodziłam zestresowana i nie dawało mi to spokoju dłuższy czas.
   W tym śnie bardzo płakałam i sama wyciągałam swoje zęby, które po prostu mi wypadały.
   W końcu zrozumiałam, że w tym okresie miałam ciężką depresję od dawna i ogólny chaos w życiu, dużo stresu.
   Zrozumiałam też, że na zasadzie kreowania rzeczywistości myślami i wierzeniami mogę przyciągnąć coś złego tylko dlatego, ponieważ kieruję w to wiele energii i obaw. Czyli samonakręcająca się pseudo-przepowiednia. Wierzysz tak silnie(i zasilasz to silną energią strachu), że w końcu to dostajesz. Uspokoiłam się więc, co nie było proste. Zostawiłam to. I nic się nie stało.
   Wierzenia w senniki (zwłaszcza negatywne interpretacje) czy choćby przepowiednie od 'wróżek' są bardzo niebezpieczne, ponieważ pewne rzeczy mogą spełniać się tylko dlatego, ponieważ ktoś daje temu tak wiele energii będąc sparaliżowanym strachem.
   Na koniec warto dodać, że sprawy takie jak np zwierzęta czy kolory i to co miałyby symbolizować to sprawa całkowicie indywidualna, o tyle wypadające zęby raczej nie są pożądanym zjawiskiem dla kogokolwiek, chyba że ktoś woli chorobę zamiast zdrowia bądź wkrótce brak zębów będzie nowym kanonem piękna i bycia sexy wykreowanym przez instagram bądź inne ściekowisko.

   Natomiast sny prorocze/ostrzegawcze (które przeważnie są bardzo realistyczne, inne od tych zwykłych i śnią się chwilę przed obudzeniem tak, aby je zapamiętać) to już zupełnie inna sprawa.

   Odpowiedz

 • Ali Enoch Grey
  (2024-03-18 17:51:25)
  | 👮 raport


  wkrótce brak zębów będzie nowym kanonem piękna i bycia sexy wykreowanym przez instagram bądź inne ściekowisko.

  Niestety wcale mnie to nie zdziwi. :(


  | Odpowiedz

Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
PROGRAM NA DZIŚ
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Arkadiusz Miazga
Czas Tajemnic - blog Damiana Treli
Forum Portalu Infra
Głos Lektora
Instytut Roberta Noble
Księgarnia-Galeria Nieznany Świat, księgarnia ezoteryczna, sklep ezoteryczny, online, Warszawa
Paranormalne.pl
Player FM
Portal Infra
Poszukiwacze Nieznanego. Blog Arkadiusza Czai
Poznajemy Nieznane
The Monroe Institute Polska
UFO-Relacje.pl - polska baza relacji o obserwacjach UFO
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2024 by Radio Paranormalium