[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Przypominamy, iż nie udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące programu na dany dzień czy powrotu jakiejś audycji. Poza "Teorią Chaosu" i "Etykietą Zastępczą", wszystkie pozostałe audycje na żywo są wcześniej zapowiadane w newsach oraz we wpisach na naszym profilu na Facebooku - i TYLKO tam. Nie udzielamy takich informacji drogą e-mailową ani w innych miejscach.
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Bibliotekarium
Odcinek: Bibliotekarium odc. 24
W tym odcinku dyskusja toczy się wokół książki zatytułowanej "Mentalista Hitlera" autorstwa Gervasio Posadasa. Opowiada ona o latach trzydziestych XX wieku, a konkretnie o jasnowidzu Eriku Janie Hanussenie, człowieku który miał pewne zdolności, dzięki czemu sporo o nazistach wiedział i uważał, że dzięki temu będzie bezpieczny...

Jest to książka, którą warto przeczytać zarówno dzięki jej niewątpliwym walorom literackim, jak i możliwości łyknięcia nieco historii w dość, nazwijmy to, bezbolesny sposób.

W dyskusji gościnnie wziął udział Waldemar Muelhstein z Bibliotekarium.pl
Pobierz mp3 (179.00 MB)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 5, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Mieszko (2017-12-02 11:44:59) #37765 | RAPORT
  Każdy stary koncern niemiecki ma powiązanie z okultyzmem, który niszczy konkurencje nie fair. Dlatego nie kupuję od szkopów:)

  Odpowiedz
 • Sztos19 (2017-12-02 12:44:19) #37766 | RAPORT | E-mail
  Naprawdę wyjątkowa audycja, temat fascynujący.

  Odpowiedz
 • marq (2017-12-02 16:44:56) #37767 | PW | RAPORT
  Rosja "umiera" już 1000 lat i jakoś nieźle sie trzyma (w wieku dziedzinach lepiej niż My - Pl). Dokładnie to USA musi sprowokować działania INNYCH które potem Inspiracje i sprawstwo w 100 % przypisze nic sobie chodziarz za plecami bedzie i inspiratorem i partnerem konfliktu, ale przede wszystkim chciałaby jak na kilkudziesięciu "powstaniach" wywołanych nie tylko u nas ale na całym świecie, wojen i rewolucji na wielu kontynentach, Sfinansować obie strony - mogą być trzy czy nawet 4ry strony konfliktu - USA zawsze w nim będą krzycząc głośno TO ONI - Nas tam nie ma oraz za pożyczone pieniądze, których nie maja więc na bieżąco będą drukować - wyklikiwać zera w kolumnach cyfr w Excelu czy Lotusie 123, wiec "nawet nie ma im czego zarzucić :) :) - No co dodając zera na końcu cyfr oznaczających kwoty pieniędzy de facto NIC Złego Nie Robią - To Tylko w Polsce kara się nawet więzieniem z odsiadką za "Przywłaszczenie Własnej Własności. które w uzasadnieniu skazujący sad przytacza - na ironie plując oskarżonemu w twarz - za jakimi Art, Par, etc Oskarżany - nabył Prawa Własności uprzednio karajac go - to taka 100% Polska Specyfika skazać Niewinnego za nic a potem w Uzasadnieniu Wyroku Pisemnym udowodnić że Oskarżony jest niewinny i ma 100% dw własności za które ów "Sąd" parę akapitów wyżej w Wyroku skazał niewinnego - jakby drwiąc z Oskarżanego - "nieważne ze jesteś niewinny - nawet Ci to w Uzasadnieniu kilkukrotnie przypominamy, ale to w Pl jest bez znaczenia Uznajemy Cie za złodziej własnej własności a owe Uzasadnienie to taka "kara dodatkowa" - by cie bardziej pogrążyć i zgboić jakbyś nie wiedział i w tym "szaleństwie" nawet uwierzyć w twe nieistniejące "przewinienie"

  Sad Okręgowy - 99.99% z okręgówek w Polsce podtrzymuje Wyrok skazujący a w uzasadnieniu upomni SR aby Ten jak skazuje niewinnego, aby akapit dalej w Uzasadnieniu nie obalał własnego wyroku i stwierdzał nie tylko niewinność podsądnego ale wskazywał mu za jakimi paragrafami "prawa" jest niewinny - Inaczej No nie przesadzajmy Sadzie Rej w swej własnowolni bezkarności i bezczelności jednocześnie.

  Wbrew pozorom ma to wiele wspólnego z dzisiejszą Rosja ponieważ u niej tzw "wymiar sprawiedliwości" działa podobnie.

  Rosja sobie poradzi jak działa na co dzień jak wyżej opisane z własnymi obywatelami.
  Jest skazana na rozwój nowych technologii i w Pl dlatego penetruje północno-wschodnie rubieże gdzie jak wiadomo wszystkim w EU i na świecie (tylko Polacy w Pl nie maja o tym pojęcia), że tam jest mnóstwo metali ziem rzadkich Niekiedy w %ach więcej %-ent na km Kw. niźli w chinach i obu Amerykach..

  Jak działają Rosyjskie techno pokazali Oni amerykańskiej armii nie tak dawno. Te produkty kupi wielu a część cywilną która w Rosji jest właśnie opracowywana - cywilna część Nowych Kosmicznych Technologii.

  Czy opracowali je Sami czy Zachachmęcili z tzw Obcymi z Kosmosu nie ma dla przyszłych klientów znaczenia.

  No są tacy których to interesi czy to intelekt rosyjskich "politechnikowców" czy prezenty od Obcych konkurujących z Obcymi "sprzyjającymi" US-menom ....

  Zobaczymy jak odwrotnie pojawia się na Rynku odpowiedniki tego co Rosja zaprezentuje opracuje i zaoferuje?
  Jak długo Te Ich nie bedzie miało nawet zbliżonej konkurencji - źródła koncepcji inspiracji a możne nawet "współprodukcji" będzie trzeba szukać poza Ziemią

  Że dostali pomoc oraz Poważne Zabawki - Nie tylko wojenne Obcej proweniencji jest w 100% Pewne !!! !!

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • Sebastian pn (2017-12-03 10:26:53) #37771 | RAPORT
  Super audycja, wysychałem dwukrotnie i jeszcze mi mało. Dziś nie wyobrażam sobie Radia Paranormalium bez Bibliotekarium. Również Ivellios dokłada swoją cegiełkę do tej znakomitej audycji, (Raczej dużą cegłę) Pozdrawiam Serdecznie :)

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium