http://myszkow365.pl/pl/673_materialy_partnera/420_ogrod_prowansalski_idealna_przestrzen_do_wypoczynku.htmlNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 85. Debata Ufologiczna Online: Najdziwniejsze teorie o UFO
W tej audycji rozmawialiśmy o teoriach na temat pochodzenia i roli UFO, które zostały nieco zapomniane, choć wydają się interesujące i nadal drzemie w nich pewien potencjał. - UFO nie pokazuje się byle komu, wybiera ludzi "sensytywnych" - UFO to postbiologiczna inteligencja, która wyewoluowała na Ziemi na długo przed nami - Obiekty UFO to przybysze z innych wymiarów - Obiekty UFO - jak pisze... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (229.00 MB) | Premiera: 2017-11-26 | Czas trwania: 04:10:43 | Odtworzone x 1862 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • sigunkorati (2017-11-27 13:40:07) #37744 | PW | RAPORT | E-mail
  Jak zwykle bardzo ciekawa audycja. Mam tylko jedną prośbę do Tomka Pawlusa, którego bardzo lubię i cenię za wiedzę. Popracuj proszę nad tym, by nie powtarzać słów. Tak, wiem, czepiam się :P Jednak bardzo bywa to rozpraszające, a masz wiele ciekawego do powiedzenia :) Bez obrazy! Pozdrawiam cały zespół. Tak trzymajcie!

  Odpowiedz
 • Arcetron (2017-11-30 14:53:54) #37754 | RAPORT | E-mail
  Jeśli chodzi o porwania kobiet i ewentualnie pobieranie embrionów przez inną bardziej rozwiniętą cywilizację mieszkającą w kosmosie a nie na ziemi jest oczywiste; w przestrzeni kosmicznej każdy organizm żywy jest narażony na ekstremalnie duże dawki promieniowania co sprawia że każdy kto przebywa w kosmosie prędzej czy później jest pozbawiony do zdolności rozrodczych. My tu na ziemi w dużym stopniu jesteśmy chronieni od tak silnego promieniowania dzięki magnetosferze i jonosferze.

  Hybrydyzacja ludzi to nie zagłada ludzi na ziemi ale przystosowanie człowieka do życia w kosmosie u boku osobników trochę odmiennych fizycznie niż człowiek.

  Zauważmy że nawet kolonizacja marsa przez ludzi narażona jest ,że większość ludzi którzy tam polecą będą bezpłodni dlatego przed misją będą pobrane: nasienie i jajeczka zamrożone, wysyłając je razem z ludźmi na marsa

  Najprostsze rozwiązania zawsze okazują się najlepsze i nie należy doszukiwać się tu złych intencji kosmitów czy samej zagłady ludzi.

  Bo przecież jeśli są bardziej rozwinięci cywilizacyjnie niż my na pewno byśmy nie wiedzieli kiedy i jak a wszystkich by nas uśmiercili jeśli by chcieli . . .

  Odpowiedz
 • danusha (2017-11-30 22:33:18) #37758 | PW | RAPORT | E-mail
  Historia kobiety, która miała znaki od świadomości w postaci tego obdarcia ze skóry, przypomniała mi, że całkiem niedawno miałam podobną sytuację. Tylko miałam widok czegoś innego, ale bardzo szybko zrozumiałam przekaz i symbolikę. Co więcej! - wdrożyłam przemyślenia w życie i wiedzie mi się od tej pory o wiele lepiej. Super debata, bardzo dobrze się słuchało, nawet nie poszłam po drugą herbatę...

  Odpowiedz
 • konrad (2017-12-02 11:01:25) #37764 | RAPORT
  Powiem tak - Arkowi Miazdze wcale nie przeszło z tymi demonami. Wystarczy go mieć w znajomych na Faceboku, żeby dojść do wniosku, że on to mówił serio z tymi demonami. Nie tłumaczcie go.

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2019 by Radio Paranormalium