dietetyk kielceNie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Paralaksa
Odcinek: Paralaksa. Rozmowy na Atlantydzie z Chrisem Miekiną (26 lis 2017)
Nowe fakty ws. zabójstwa JFK
Strona Chrisa Miekiny: Nowa Atlantyda
POBIERZ MP3 (52.00 MB) | Premiera: 2017-11-26 | Czas trwania: 00:56:52 | Odtworzone x 1731 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 9, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • marq (2017-11-27 3:25:38) #37736   PW   ❗❗❗   📧
  Tylko Nikt nie wspomina, że instalowanie rakiet z głowicami A przez CCCP było odpowiedzią na wcześniejsze rozlokowanie rakiet z głowicami A w Turcji na granicy Rosji - wówczas CCCP przez USA
  Ruscy tylko odpowiedzieli na prowokacje USA, które to z Kuby ciągnęły w ówczesnych "$" miliardy $ rocznie !!

  No ale my widzimy tylko złych Ruskich, natomiast prawda jest taka, ze od przełomu XIX i XX w. 99,99% prowokacji, wojen i awantur Rozpoczynały i Rozpoczynają USA.

  To tak jak obecne otaczanie Rosji wokół ich wielkiego kraju, gdzie Ukraina jest częścią gry i tak jak Kuba - jeszcze nie Rozkradziona, ale Jankesi bardzo chętnie obrobiliby Ukrainę tak jak Polskę, albo jeszcze lepiej - vide kradzież w I dniu zamieszek kiedy tylko w Kijowie dało się wylądować samolotem Ukraińskiego Złota !!!

  Szkoda, ze My Polacy w swym zacietrzewieniu do Rosji nie widzimy Oczywistych Faktów, jak to, że po II WW USA de facto jest bandytko-terrorystycznym krajem i rozpoczęło lub /oraz sprowokowało WSZYSTKIE konflikty zbrojne, wojny i napaście !

  Gdyby to wszystko co przez ost.70/80 lat, co zrobiły USA zrobiłaby Rosja, wszystkie agencje medialne, Radia, TV, etc, mówiłyby o terroryzmie Rosji przez 22 z 24 godz /D. ujadając jak wściekłe psy!

  Ten brak obiektywizmu bardzo źle się dla nas Polaków skończy - znów jak w 1939 - okaże się jakich "Przyjaciół" mamy na Zachodzie ....

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (5)
 • marq (2017-11-27 4:40:36) #37738   PW   ❗❗❗
  Przecież "Wylęgarnią" Komunizmu, Nazizmu, Faszyzmu, Eugeniki, Obozów Koncentracyjnych, etc. były i są USA !

  To Babilon i wielka ośmiornica ....

  Są cywilizacje. które pozostawiają mikro ślad zaledwie po mega skomplikowanych operacjach a przydarzało się / podlegali tym operacją "zwykli śmiertelnicy" nawet w trakcie snu - Były relacje także u Was na RP takich Zdarzeń!

  O ile USA maja kontakty z Obcymi, to ani nie są to obcy którzy uczestniczyli w hybrydyzacji homo sapiens, ani nie maja takich technologii by człowieka zoperować / "naprawić" z dość prozaicznych schorzeń - operacja na oczy, kręgosłup, tzw choroby "nieuleczalne" pochodzenia immunologicznego, choroby serca, etc.

  Świadczą o tym 6/7 operacje serca jego wymiany nie naprawy u osób będących bezpośrednio przekaźnikami miedzy Obcymi a władcami supermocarstw.. vide ponowie R i R, etc. którzy nie tylko poddają się operacją lekarzom z akademii a nie Obcym oraz Wszyscy nawet mst. Brzeziński zamrażają się po śmierci, licząc na to, ze akademicka medycyna za X /N lat znajdzie remedium na ich schorzenia czyli zupełnie nie liczą na Obcych tzw wiedzą jak ograniczeni są Ich Koledzy z Kosmosu...

  Wysoko Rozwinięci i Sensytywni Ludzie z Obcymi Kolegami USA nie będą mieli większego "kłopotu" - warunek Muszą! współpracować a nie udowadniać Który z nich jest lepszy / wyżej postawiony, ma lepszą "szkołę" etc ....

  Czyli ani nie są to Kosmici z mega technologią i ani nie są super inteligentni. Jedno jest pewne są krwiożerczy, żywią się negatywna energia oraz chcą zawładnąć Ziemią - ale Tutaj mają konkurentów o raczej korzystnej dla człowieka proweniencji - inaczej nie ratowaliby np. z ciężkich chorób ludzi z gminu - o wiele wyżej postawionych na skali ogólnego rozwoju od Kolegów Obcych USA...

  Ciekawe jakich w hierarchii i rozwoju oraz chronologizacji Obcych mają za Kolegów Niemcy, Naziści no i jakich Obcych za Kolegów mają Rosjanie ...???
  Pzdr; ...

  Odpowiedz
 • SkrzydlatyŻmij (2017-11-29 14:57:07) #37751   ❗❗❗
  Dodałbym do powodów zabójstwa emisję 2000000 $, mających pokrycie w rezerwach srebra, poza FED przez prezydenta. Gdyby chodziło jedynie o zapobieżenie planom prezydenta, to by go zabito skrycie z upozorowaniem przyczyn naturalnych zgonu. Stało się inaczej. Zastrzelono go w biały dzień na ulicy z udziałem kamer telewizyjnych, aby pokazać, wszystkim, innym mającym władzę, jak kończą ci co chcą emitować sami pieniądz. Ten zamach to była akcja pedagogiczna i prewencyjna. Nie był to oczywiście jedyny zamach na prezydenta USA na zlecenie bangsterów, o wielu innych poczytajcie sobie w I części "Wojny o pieniądz".
  I dodam, Sławomir Skrzypek prezes NBP odmawiał brania kredytów z banku światowego. Jak skończył? A kolejny prezes Marek Belka wziął olbrzymie pożyczki na drugi dzień po tragicznej śmierci Skrzypka.

  Odpowiedz
 • sh (2017-11-30 23:36:47) #37759   ❗❗❗   📧
  Chris lepiej wypadałeś w Debatach, tutaj się gubisz. W debatach były różne punkty widzenia co powodowało do dyskusji, do rozważań i do myślenia, zawsze tak jest gdy stykasz się z równym sobie oponentem, Tu opowiadasz swoje przemyślenia, baz żadnych no właśnie bez żadnych impulsów zmuszających do debaty do zmiany i do wyciągnięcia wniosków, jesteś sam i opowiadasz jak opowiadacz, pytam się ile to pociągnie dopóki samego Ciebie nie znudzi, wracaj Chris do debat, tam jest twoje powołanie, tam z Piotrem możecie się zmierzyć i ze spontana tworzyć naprawdę świetne audycje...tu tylko będziesz opowiadaczem przedstawiającym swój punkt widzenia bez żadnego poparcia czy sprzeciwu...pieprzony monolog
  pozdrawiam

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium