[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Hiperprzestrzeń
Odcinek: 19 sierpnia 2017
Po audycji odbyła się Wieczorowa Pora (kliknij tutaj, aby pobrać)
POBIERZ MP3 (110.00 MB) | Premiera: 2017-08-19 | Czas trwania: 02:00:31 | Odtworzone x 1370 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 17, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • mart
  (2017-08-21 8:25:27) #37041
  | 👮 raport

  Odczłowieczanie ludzi, którzy nie są zgodni z twoją ideologią... Brawo, Goebbels by się nie powstydził takiego manewru. Kolega chyba sam jakąś granicę człowieczeństwa przekroczył widzę i naucza, kto ma prawo nazwać się człowiekiem, a kto nie.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
  • słuchacz
   (2017-08-22 1:26:17) #37049
   | 👮 raport

   "Odczłowieczanie ludzi, którzy nie są zgodni z twoją ideologią."

   To ja może rzucę przykładem na czasie bo chyba nie zrozumiałeś audycji jak i tego co Tomek miał na myśli

   Weźmy dla przykładu taką Gersdorf i kilka jej wypowiedzi:

   "Za te ok. 10 tys. brutto dobrze żyć można tylko na prowincji"

   "Całe życie broniłam sędziów, uważam że to jest zupełnie nadzwyczajna kasta ludzi"

   Jeżeli według ciebie ta kobieta nie jest odczłowieczona to w takim razie proponuję zobaczyć sobie wideo z jej udziałem z jaką pogardą odnosi się do zwykłych ludzi. Oczywiście to tylko jeden z wielu przykładów ale dosyć jasno ukazujący odczłowieczenie. Takich ludzi są niestety miliony...

  • tak jest
   (2017-08-22 11:13:37) #37050
   | 👮 raport

   dobry przykład słuchaczu... Elyty to juz wogóle są odczłowieczone :)
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • tak jest
  (2017-08-22 1:10:57) #37048
  | 👮 raport

  Naprawde dobra audycja - wysluchałem 2 razy :) Wiele pokrywa sie z tym co mysle o tym świecie.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • olmelriuz
  (2017-08-22 20:14:27) #37052
  | 👮 raport

  Sytuacja jest jaka jest każdy trochę bardziej rozgarnięty zdaje sobie z tego sprawę. Nie widzę sensu w wałkowaniu w kółko ja to jest źle, jakimi to niewolnikami jesteśmy.
  Sprawy idą bardzo do przodu w tak wielu aspektach życia że ten cały domek z kart w końcu się rozleci i wspomniany bitocin a raczej technologia blockchain może być tutaj potężnym "game changerem".

  Co do samego btc to wyraźnie widać że rządy zdają sobie sprawę że nie są w stanie zatrzymać obecnego stanu rzeczy (przykłady odcinania dostępu do kont bankowych kantorom krytowalutowym w Chinach pokazują wyraźnie jak ludzie szybko znajdują sposoby na obejście takiego stanu rzeczy, sprzedaż voucherów w sklepach spożywczych które można potem deponować w kantorach jest tylko jednym przykładem). Dlatego będą się pojawiać coraz częstsze formy aprobaty fenomenu w takiej czy innej postaci.

  Puki co sprawa implementacji kolejnej warstwy segwit która separuje podpisy transakcji jest próbą położenia łapy na btc. Czy to nastąpi użytkownicy systemu zadecydują czy mają chęć na taki stan rzeczy czy nie, oni tutaj decydują.

  Jeszcze kilka krachów finansowych jak na Cyprze, Wenezueli czy innych krajach i ludzie z coraz większą chęcią będą korzystać z technologii w końcu po co komu taczki bezwartościowych papierków.
  Nawet konfiskaty telefonów, dysków twardych czy innych nośników niewiele pomogą. Panowie z Indii na dzień dzisiejszy śmiało przekraczają te słynne obozowe granice między krajami w sandałach z uśmiechem na twarzy bez laptopów czy "pendrivów" ale z 12 wyrazowym seedem wyrytym w pamięci który pozwoli na dostęp do portfela w każdym zakątku świata z dostępem do sieci na obojętnie jakiej maszynie czy systemie. To nawet ogarnie nasz przysłowiowy Kowalski w końcu uczył się wierszyków za młodu.

  Btc, etherum ze smart contracts czy Iota w której wszystko już jest wydobyte a za potwierdzanie transakcji odpowiada telefon który każdy ma w kieszeni, szybko, prosto bez opłat nawet bez górników.
  Bez znaczenia która technologia będzie prowadzić ważne że implementacja następuje w skali światowej i im więcej przysłowiowych Kowalskich do niej się przyłączy tym szybciej zobaczymy zmiany obiegu sprawy.

  Oczywiście możemy iść o 10 kroków do przodu i założyć że "Intencja" powiedzmy 20% populacji wywróci obecny obraz rzeczy do tego stopnia że nie będziemy potrzebowali pożywienia, tlenu a z ciała będziemy wyskakiwać sobie na zwołanie podróżując po kosmosie i od czasu do czasu wracać na planetę powiedzieć cześć mamie czy tacie. Ja osobiście nie mogę się doczekać.  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (5)
  • słuchacz
   (2017-08-24 16:48:03) #37057
   | 👮 raport

   "Czy to nastąpi użytkownicy systemu zadecydują czy mają chęć na taki stan rzeczy czy nie, oni tutaj decydują."

   decydują inwestorzy (czyli w głównej mierze korporacje) a nie żaden użytkownik to oni mogą sobie dowolnie spekulować i manipulować kursem kryptowalut w tym btc. Nie spuszczałbym się tak tymi kryptowalutami i podchodziłbym bardziej sceptycznie na Twoim miejscu do tematu
   pozdro
  • olmelriuz
   (2017-08-25 8:20:07) #37058
   | 👮 raport

   A czy korporacje "inwestorzy" nie są użytkownikami? korzystają z technologii i mają na nią wpływ.
  • słuchacz
   (2017-08-27 22:56:47) #37071
   | 👮 raport

   @olmelriuz "A czy korporacje "inwestorzy" nie są użytkownikami? korzystają z technologii i mają na nią wpływ."

   de facto to mają monopol na ten wpływ a to dokładnie to samo co monopol banków na stopy procentowe i kurs walut 'analogowego' (papierowego) pieniądza. Dlatego nie rozumiem zachwytu co niektórych nad kryptowalutami, że niby nas uwolnią od banków, oczywiście ale spadniemy z deszczu pod rynnę wprost w łapska korporacji a to jeden chu :)
  • olmelriuz
   (2017-08-29 19:40:51) #37088
   | 👮 raport

   Oczywiście rozumiem że odnosisz się do btc?
  • Fragment-31
   (2017-08-29 21:52:38) #37094
   | 👮 raport

   a kogo interesuja stopy procentowe i cena liczy sie globalna adopcja i zmiana obecnego systemu
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • ZenonSkition
  (2017-08-23 11:24:45) #37054
  | 👮 raport

  Stal wynaleziono oficjalnie 100 lat temu?? Że co proszę? Skąd ten pomysł? A stal damasceńska, czy jej pierwowzór, indyjski wootz? Proszę, masz tutaj bardzo obrazkowo, bo bardziej naukowym opracowaniem mógłbyś się brzydzić.

  www.worldsteel.org/steelstory/

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (6)
  • dejwid ajk
   (2017-08-23 19:29:23) #37055
   | 👮 raport

   Maaaaan co ty tu jakieś korporacyjne strony z kłamstwami. Byłeś, widziałeś? Ulepiłeś chociaż swój własny filar z rtęci przy pomocy aminokwasów? Nie? To nie mamy o czym gadać, peace and love man i się nie podoba to nie słuchaj bo za dezinformację to cię będę musiał wytrzaskać po pysku.
  • Wielki
   (2017-08-24 14:48:28) #37056
   | 👮 raport

   z tymi trollami to znowu rzeznia sie robi - nie powinniscie w paranormalium takich typowo trollowskich wypowiedzi puszac jak ta od "dejwid ajk?
  • Antares
   (2017-08-26 11:14:15) #37060
   | 👮 raport

   Piszę właściwie "gościnnie" bo po urlopie podjąłem decyzję, że nie warto sobie zawracać głowy regularnym słuchaniem Radia Paranormalium en masse. Może wybrane audycje i to nie na żywo. Po prostu nawał wygadywanych bzdur przekracza wszelkie pojęcie, a poziom podstawówki to poziom wręcz nieosiągalnej wiedzy tajemnej. Rzadko zdarza się ktoś jak p. Cielebiaś czy Żelkowski komu chce się zrobić rzetelny research. Powtarzanie keshystowskich bzdur to w R. Paranormalium to ostatnio norma.

   Zaś co do clou to i tak jest jakiś postęp że mowa o stali, bo do niedawna (audycja z 25 lutego 2017) mapet to samo mówił o żelazie. Jakiś progres już jest ;-)

   Zaś co do aminokwasów to nie jest to wynalazek mapeta. Mapet to wziął, jak wiele rzeczy wprost z wykładów Mehrana Keshe, wystarczy wyguglać "Keshe aminoacids". W ogóle wystarczy poszperać w Necie, aby dowiedzieć się co będzie w Hiperprzestrzeni za parę tygodni, bo od dłuższego czasu ta audycja to recepcja myśli irańskiego Tesli XXI wieku.

   Na szczęście istnieją źródła zagraniczne i tam można sobie poczytać o niedawnym skazaniu Keshe i jego żony przez sąd w Kortrijk w Belgii (przedtem to samo było w Wlk. Brytanii, stąd Keshe wysłał żonę na pogrzeb własnej matki mieszkającej w Anglii i jego stopa długo nie dotknie Albionu), wałkach Keshe w Ghanie, etc.

   PS O co chodzi z tym trollowaniem skoro to jest twierdzenie wielkiego boga dzisiejszej fizyki oraz medycyny, tworzącego przemysłowo pluton oraz eksplorującego głęboki kosmos swoją Amperą napędzaną magravami oraz mapeta, jego proroka. Było jak byk w tej właśnie audycji, o lepieniu kolumny z rtęci w Indiach dzięki aminokwasom na gołych rękach. Gdzie tu trolling? To znaczy co, mapet trolluje? Ja sądzę wręcz odwrotnie, chętnie bym się dowiedział o jakie aminokwasy dokładnie chodziło w audycji i jak powtórzyć ten eksperyment. W tej "Hiperprzestrzeni" już wyjaśniano na przykład że zimna fuzja może się powieść jedynie w naczyniach okrągłych, bo w takich które mają kanty nie zadziała, więc myślę że nastąpił już ten moment aby uchylić rąbek tajemnicy owych aminokwasów.
  • słuchacz
   (2017-08-27 17:22:53) #37067
   | 👮 raport

   @Antares Aminokwasy to jadłem jak biegałem (taki suplement) dobry power wchodził ale rtęci nie lepiłem gołymi rękoma, raczej bym się nie odważył :)

   BTW Tomek znów się za bardzo spizgał i zaczyna swoje bajdurzenie o aminokwasach we wczorajszej audycji poziom bredni przybrał niebezpieczny poziom. Obawiam się, że nadchodzi recesja i kilka tygodni hiperprzestrzeni znów będzie keszystowskim ***eniem o aminokwasach a już myślałem, że audycja wskoczyła na dobrą drogę ehhh

   Wczoraj dosłownie lałem ze śmiechu, nie dość, że miałem dobry humor i wypaliłem sobie co nieco to za każdym razem gdy usłyszałem słowo aminokwas lecące z mikrofonu Tomka spadałem z krzesła i tarzałem się za śmiechu :)
  • słuchacz
   (2017-08-27 17:31:57) #37068
   | 👮 raport

   nie *recesja a regresja (audycji) miało być, mea culpa
  • Antares
   (2017-08-30 13:15:02) #37097
   | 👮 raport

   Nie wiem skąd się biorą takie umysłowości jak niejaki "Wielki", wątpiące w możliwość ulepienia kolumny z rtęci gołymi rękoma dzięki mocy aminokwasów. Mam nadzieję, że po ostatniej Hiperprzestrzeni wreszcie co nieco załapie. Niedowiarku, otwórz się na wiedzę Mehrana Keshe i mapeta z południowego Londynu!
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 4, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium