Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd.
dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: 19. Debata (nie)kontrolowana: Reinkarnacja i wędrówka dusz
Temat reinkarnacji, metempsychozy, wędrówki dusz, budził i budzi emocje, tym bardziej, że niektóre zjawiska sugerują, że po śmierci nasza świadomość nie ginie, ale być może szuka sobie nowego ciała... Nim przejdziemy do tak ciekawych tematów jak wspomnienia czy znamiona reinakrnacyjne, wyjaśnijmy naszym słuchaczom, że reinkarnacja a wędrówka dusz to niekoniecznie to samo... Na czym polegają sub... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (156.00 MB) | Premiera: 2017-07-02 | Czas trwania: 02:50:46 | Odtworzone x 2068 | Udostępnij:
     
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • Antares (2017-07-03 6:46:16) #36609   ❗❗❗
  Rewelacyjna audycja, z przyjemnością się słuchało zwłaszcza pana Zelkowskiego. Przyznam, że największe wrażenie wywarła na mnie część o pitagoraejczykach (kompendium bez owijania w bawełnę) a wspomnienia z dawniejszych wcieleń to istna petarda. Bardzo dziękuję za szczerość i odwagę obu panów bo wiem, że wyznania na temat takich doznań często wiążą się z różnymi nieprzyjenościami (aby to tak delikatnie określić). Robi to potężne wrażenie. Chylę czoła.  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
 • Bosman (2017-07-03 17:55:05) #36613   ❗❗❗
  Panowie Gratuluję. Jeden z najlepszych odcinków. Pan Marek Żelkowski, którego do tej pory słuchałem w Bibliotekarium razem z Panem Wiktora Żwikiewiczem wykonał wspaniałą pracę. Nie wiem, czy był taki zamiar albo taka jego rola w tej debacie ale jego syntetyczne skróty w temacie m.i. pitagorejczyków zapewne przejdą do klasyki Waszych audycji. Pan Piotr Cielebiaś i Marek Sęk jak zwykle pełen profesjonalizm. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

  Odpowiedz
 • rimbaud (2017-07-03 22:28:37) #36616   ❗❗❗
  Szkoda, że pan Marek Ż. nie powiedział, co to były za wspomnienia, bo ja wiecie też takie coś mam, ale nie wiem, jak do tego podejść. Pamietam, że jako dziecko miałem dość nieprzyjemne wizje ucieczki z palącego się starego mieszkania (przypominało nieco dom mojej babci, wystrojem - były koronki itp.). Ale nigdy pożaru nie przezyłem, nigdy świadomie niczego takiego nie widziałem. Co to było, nie wiem. Aha, tam się pojawiali ludzie, których nie znałem.

  Odpowiedz
 • best59 (2017-07-07 14:17:30) #36642   PW   ❗❗❗   📧
  Każdy dzień pracy portalu PARANORMALIUM daje kolejny stopień w PROFESJONALIZMIE wszystkich współpracujących z tym ZACNYM GRONIE . Nie ma i nie będzie drugich TAKICH JAK WY szanowni PANOWIE. Każdy w swym profesjonalizmie podnosi każdego dnia wszystkim słuchającym stopień wtajemniczenia w nauki tajemne prezentowane na łamach PARANORMALIUM.
  Wątpię aby pracowitość tytaniczna Marka SĘKA "Iveliosa " znajdzie w takiej mierze naśladowcę , NIKT Z WAS NIE MA NASTĘPCY WSZYSCY JESTEŚCIE WYJĄTKOWI NIE DO ZASTĄPIENIA. Gdy któregoś z was zabraknie "" ))) audycja z lekka KULEJE(((", od początku jestem z wami duchem BĘDĄC U SIEBIE CIAŁEM.
  Pozdrawiam najszczerzej jak mogę.
  TRUE IS UP

  Odpowiedz
 • słuchacz (2017-07-12 9:44:07) #36680   ❗❗❗
  Brawo i chapeau bas dla Marka Żelkowskiego, jedno z lepszych jego wystąpień w debatach jak nie najlepsze. Super debata Panowie.

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-20 2:26:56) #38546   PW   ❗❗❗
  Całe szczęście, ze Buddyzm samo o sobie /siebie nie uważa za religie ponieważ de facto aby Europejczyk zrozumiał buddyzm jest to odmiana wschodniej masonerii - Iluminatach ponieważ jest bardzie niekonsekwentne niżli konsekwentne. O ile wg BUDDYZMU bycie sobą osobowością Osobną . zlodzeniem odszczepienia od Źródła to pojecie Karmy nie ma wogóle Sensu więcej jest sprzeczne.... Karma jako konsekwencja obecnego naszego żywota, naszych uczynków, działam etc w sytuacji kidy Ów żywot to złudzenie to albo żyjemy w zlodzeniu albo istnieje karma jedno wraz z drugim jest sekciarstwem religia masonów czyli czczeniem demonów, których istnienie tez jest niekonsekwentne w obliczu złudzenia oddzielenia od źródła....

  Ja z buddystami nie potrafię rozmawiać ponieważ wszelkie ich wywody same sobie zaprzeczają.. szatańska kabalistyka gdzie jaka drogą nie pójdziesz jest nieprawdziwa...

  Czyżby wygodny sposób na wygodne życie gdzie celem jest wyłącznie bycie kapłanem w "zborze" /grupie nie będącej Wiarą czy Religią - sektą również nie.

  Co nie przeszkadza "mistrzom" doskonalić się w wiedzy i z tego i z z nie Tego Swata ....

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-20 2:36:18) #38547   PW   ❗❗❗
  Inkarnacja a właściwie odrodzenie jej zainteresowaniem jest powiązane z rodzącym i rozrastającym się na potęgę Konsumpcjonizmem Białej Rasy pomimo iz wcale nie rozumiemy Kultur Wschodnich daleko-wschodnich.

  Buddyści i Hinduiści oficjalne mówią iż Białym przedstawiają wersje Soft ...

  Odpowiedz
 • marq (2018-07-20 2:55:49) #38548   PW   ❗❗❗
  Reinkarnacja musi istnieć o ile istnieje taka dziedzina wiedzy jak Fizyka ....

  Reinkarnacja ma źródła nie metafizyczne /Duchowe a fizyczne, ponieważ to nie MY (Ludzie) posiadamy Dusze /Ducha ale to Dusza posiada Nas i to potwierdza, ze odczucie bycia osobną Osoba jest surrealistycznym rozumowym pojęciem natomiast de facto My - Ludzie jesteśmy zbiorem ponieważ Dusza posiada Nas - wielu oraz zarazem sama nie jest SAMA a jej oddzielenie od Źródła tez jest złudzeniem... !!! [??]

  Dlatego istnieją Dwie /Dwa poziomy Karmy Karma Mała oraz Karma Duża (Wielka) obejmująca co najmniej Dusze i Byty już nieosobowe niemogące się wcielać w fizyczne ciała - ich tej dotyczy pojecie karmy ale Wielkiej /Dużej, ponieważ tak naprawdę nic i NIKT nie jest oddzielony od źródła

  Nie istnieje Nic poza Bogiem bogów Kreacją która wszystkie poniższe inteligentne Osoby . Byty, etc posiada tylko i wyłącznie po to by Kreacja - Stwórca Wszechrzeczy mógł doświadczać tego co sam stworzył w formie fizycznej - zagęszczonej od pewnego "poziomu" /stanu skupienia ...

  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 8, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Copyright © 2004-2020 by Radio Paranormalium