[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
STR. GŁÓWNA
SŁUCHAJ
PODCASTY
CZYTELNIA
Radio Paranormalium - zjawiska paranormalne - strona glowna
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
Debaty (nie)kontrolowane
Odcinek: 16. Debata (nie)kontrolowana: III wojna światowa. Kiedy wybuchnie? A może już trwa?
W dzisiejszym odcinku zajmiemy się problemem, który okresowo wraca jak bumerang. III wojna światowa - nieuchronny scenariusz czy może coś, co od dawna toczy się na naszych oczach... Zacznijmy od tego, co zostało przed chwilą powiedziane. Czy III wojna światowa to nieuchronny finał tego, co dzieje się na świecie, czy raczej wydarzenie, które rozgrywa się na naszych oczach pod postacią mniejszych... (rozwiń opis)
POBIERZ MP3 (138.00 MB) | Premiera: 2017-06-04 | Czas trwania: 02:31:37 | Odtworzone x 2657 | Udostępnij:  Facebook  Wykop  Twitter  WhatsApp
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze · Dodaj komentarz
Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 15, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
 • Arcetron
  (2017-06-05 11:27:04) #36463
  | 📧 email | 👮 raport

  Moje wnioski odnośnie III wojny światowej są takie że wojny nie będzie, a całe zagrożenie militarne płynące czy to z Korei północnej czy Rosji są to raczej swego rodzaju manifestacja siły i ciche wołanie "współpracujcie z nami" bo jak nie to użyjemy całego arsenału.

  Zawsze chodzi o jakieś interesy wymiany handlowej czy pomocy tam gdzie dane państwo jest u progu załamania się gospodarczo.

  Jednak że od kąt świat istnieje krwawe konflikty miały podłoże religijne, tylko nikt nie pomyślał że może w różnych wyznaniach religijnych Bóg inaczej nazywany, jest tą samą istotą dla wszystkich ludzi na ziemi .

  Drugi aspekt przepychanek i zastraszania militarnego pomiędzy mocarstwami odbija się na mniejszych państwach którzy nie chcą być w tyle i zaczynają zbroić się, powiększać swój potencjał militarny co za sobą idzie postęp technologiczny i innowacyjność dążąc do coraz nowszych i lepszych narzędzi obronnych i może właśnie o to tu chodzi. Wszystkie państwa zostały ( pod progowo ) nakłonione do mobilizacji wojskowej tylko że nie wiedzą o prawdziwym zagrożeniu które pewnie będzie płynęło z innego źródła , może ktoś leci w kierunku ziemi i jest wrogo nastawiony.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • shave
  (2017-06-05 6:32:22) #36461
  | 👮 raport

  Hmm... Co do Claude'a to muszę powiedziec, że Claude w "Teorii..." i ten dzisiaj to dwie zupełnie inne osoby. To dowód na to, że to bardzo inteligentny koleś i wiele osób nie rozumie jego przesłania :)

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • vego
  (2017-06-05 9:53:15) #36462
  | 📧 email | 👮 raport

  Jacek Bartosiak. Prosze posluchac tego experta. Wszystko co sie dzieje od ok 20 lat, te wszystkie proxy wars, rebelie, obalanie rzadow, to tylko rozstawianie pionków na szachownicy. Wszystko zmierza do punktu kulminacyjnego, do przesilenia. A gra sie toczy o to czy USA utrzymaja hegemonie i zachodni system dominacji z bretton woods zostanie zachowany, czy jednak Chiny i ich sojusznicy przejma dominujaca role na swiecie. Dojdzie do przesilenia i dojdzie do otwartehj 3 wojny. Wszystko na ten temat. sorry but is true.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • Hidden_Agenda
  (2017-06-06 23:05:06) #36468
  | 👮 raport

  Audycja ciekawa (jak zawsze), ale jedno "ale". Choć cenię Claude'a za pracę jaką wkłada w Teorię Chaosu, to mówić, że dzisiaj chrześcijaństwo jest agresywną religią trzeba być albo człowiekiem niedouczonym, albo wyjątkowo złej woli

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (4)
  • SkrzydlatyŻmij
   (2017-06-07 14:34:44) #36472
   | 👮 raport

   Claude'a wyjaśniał, że chodzi o przywódców w Europie i Ameryce, którzy są chrześcijanami, a wywołują wojny. Spójrz na Włodzimierza Putina, gorliwego prawosławnego chrześcijanina, co to jak święty Paweł z Tarsu, się nawrócił, z komunisty prześladowcy chrześcijaństwa na obrońce wiary chrześcijańskiej.
  • Hidden_Agenda
   (2017-06-07 21:15:56) #36473
   | 👮 raport

   Myślę, że to raczej specyfika pewnych typów ludzkich i tego czy ostatecznie wybiorą dobrą czy złą drogę, a nie samego chrześcijaństwa. Co do III wojny: z nią jest trochę tak jak z "kotem Schrodingera". Jednocześnie jest i jej nie ma. To może być suma pewnych wstrząsów geopolitycznych, częściowo inspirowanych, ale które w toku rozwoju wypadków mogą wymknąć się spod kontroli. Na podstawie tego co wiem wydaje mi się, że będzie to taki trochę pełzający chaos, używając nomenklatury Lovecrafta, czyli będzie coraz gorzej, a jednocześnie coraz trudniej będzie się w tym połapać. Złożony, wieloaspektowy proces. Jak tonął Titanic także przyczyn było kilka, które zbiegły się w jedną tragedię: słabej jakości nity i zbyt mała ich ilość, pożar w kotłowni, który osłabił poszycie kadłuba, błędy decydentów i załogi, wyjątkowo niesprzyjająca widoczność, być może także ktoś miał też swój interes itp. Wciąż jednak mam nadzieję, że kop jakoś przejdzie bokiem...
  • SkrzydlatyŻmij
   (2017-06-09 12:48:23) #36479
   | 👮 raport

   "Hidden_Agenda (2017-06-07 21:15:56) #36473 | RAPORT
   Myślę, że to raczej specyfika pewnych typów ludzkich i tego czy ostatecznie wybiorą dobrą czy złą drogę, a nie samego chrześcijaństwa. "
   Jeśli tak podchodzimy do chrześcijaństwa, to tak samo podejdźmy do islamu, może terrorysta samobójca to po prostu taki typ człowieka, a że wysadza się w imię Allaha, cesarza Japonii, komunizmu, anarchizmu, dekabryzmu, czy wolnej Polski (reduta Ordona), to już inna sprawa.
  • Hidden_Agenda
   (2017-06-09 17:33:47) #36480
   | 👮 raport

   Nie zgadzam się z tym, ale tu nie miejsce na dowodzenie wyższości chrześcijaństwa
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • smokens
  (2017-06-19 21:34:45) #36538
  | 📧 email | 👮 raport

  Adam Borowski to człowiek który miażdży swoimi wypowiedziami.Treściwy człowiek.Nie leje wody jak co poniektórzy.Mam nadzieję że będziemy go mogli częściej posłuchać.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
  • Leśny Pukacz
   (2017-06-20 11:43:45) #36543
   | 👮 raport

   Polecam Para-Radio gdzies z 2011-2012 roku. Tam mnóstwo audycji z Panem Adamem, również go lubię, fajnie się go słucha choć nie ze wszystkim się zgadzam.
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • gosc
  (2017-06-21 14:46:40) #36553
  | 👮 raport

  Chris Miekina i wszystko jasne tego sie juz nie da sluchac

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • arb1
  (2017-06-22 21:40:59) #36560
  | 👮 raport

  Zapraszajcie Kloda częściej do debat, dobrze się go słucha.

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-08-28 6:13:20) #38632
  | 👮 raport

  Musimy pamiętać, ze tzw "Konflikt Kubański" był zainicjowany - jak zawsze - przez USA, które to zainstalowały pierwsze swoje rakiety z głowicami A w Turcji na granicy byłego CCCP.

  Zatarganie broni A na Kubę było tylko Odpowiedzią na Prowokacje USA.

  Wszystkie wojny, zwane Interwencjami, Wprowadzaniem Demokracji, etc, walka z Dyktatorami - uprzednio przez USA osadzonymi na stanowiskach owych Dyktatorów, po II WW były inicjatywą USA lub zakulisowych Elit działających i wykorzystujących kompleks militarny USA.

  To państwo Us-meni - jest nieobliczalne, ale poprzez swa siec chyba już ponad stu służb tzw 3-ój literowych !!

  Destrukcyjna działalność USA zaczęła się już podczas a wł. przed II WW. Joz po podziale Świata po Pierwszej WW USA przygotowywały Druga WW - to w USA powstał Faszyzm opracowany przez Banksterów - a następnie importowany do Włoch i Niemiec za ogromną "pomocą" Wielkiej Brytanii, która to za późno się zorientowała ze USA chce zając - po drodze - miejsce nr Jeden na arenie państw eliminując z tego miejsca właśnie GB. Wówczas GB zaczęło robić wszystko by jak najmniej ucierpieć w nieuniknionej II WW i to było pośrednio efektem Okłamaniu cynicznym Polski wpychając Nas w wojnę z Niemcami.

  Nawet oszukali Czechy przekonując bank BIS`e z Bazylei, do Wydania Niemcom Depozytu złota Rep Czeskiej a same London of City świetnie zarabiało handlując i lizingując Czeskie złoto.

  Prawda ta wyszła na jak niedawno, góra 10 /naście lat temu o co Czechy były bardzo zbulwersowane ....

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-08-28 6:25:01) #38633
    📧 pw | 👮 raport

  Najgorsze jak przewidywana "ekspansja" Chin na Rosyjska Syberię przeistoczy się w biznes i specyficzna współprace a wówczas to co jeden z mówców powiedział, ze Chiny Wraz z Rosją mogą wywołać poważne zamieszki w Europie do czego, jak zawsze wykorzystają NIEMCY i ich mocarstwowe Aspiracje, o czym wypowiedział się trafnie ClouddeM...

  Ekonomiczno -Finansowe już osiągnęły. Brakuje im Militarnych a od kilku lat zbroją się na potęgę o czym w Pl 100% Cisza !! ??

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ
 • marq
  (2018-08-28 6:35:37) #38634
    📧 pw | 👮 raport

  Jedynie w Polsce tzw "Opieka Społeczna" i tzw Socjal są na niższym i to drastycznie niższym od odpowiednika w USA a względem socjalu w EU w pl pomoc socjalna nie tylko NIE Istnieje, ale najubożsi Polacy finansują tzw samozwańcze Yelity III RP oraz grabież Polski, czego zupełnie nie są świadomi ...

  Odpowiedz
  DODAJ ODPOWIEDŹ


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 10, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Dodaj komentarz
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):

Zanim napiszesz komentarz, zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy.

Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
Skontaktuj się z nami
tel 32 7460008 tel kom. 530620493 Skype radio.paranormalium.pl E-mail: radio@paranormalium.pl Formularz kontaktowy Polityka prywatności
Copyright © 2004-2022 by Radio Paranormalium