[ZAMKNIJ REKLAMY]
Kup reklamę w tym miejscu!

Nie zapomnij odwiedzić strony naszych partnerów - ich lubimy, ich polecamy!Możesz też kupić u nas reklamę!

Tutaj będzie pożyczka, pozycjonowanie, chwilówka, no i w ogóle cały ten reklamowy stuff... no bo w końcu odchudzanie, meble, dieta i dentysta same się nie zareklamują...
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Logowanie przy użyciu kont z Facebooka itd. dostępne jest z poziomu forum
POKAŻ / UKRYJ MENU
Nick:  
Hasło:
Zapamiętaj
Debaty Ufologiczne Online
Odcinek: 72. Debata Ufologiczna Online: Eduard Meier - Prorok z Latającego Spodka
Eduard "Billy" Meier twierdzi, że pierwsze kontakty miał jako dziecko. Mniej mówi się o tym, co działo się potem. Meier miał podróżować po całym świecie i poznać wiele wpływowych postaci... Imał się wielu zawodów, stracił też rękę. Jak wyglądały jego "młode lata"?

Meier przez całe życie miał kontakt z przybyszami z Plejad. Kim były te istoty? Za kogo się podawały? I jaki miały cel? Czy to prawda, że Meier w późniejszych latach zmienił wersję, co do ich pochodzenia?

Zdjęcia i filmy Meiera wywołały ogromny odzew w świecie ufologii. Jak je wykonywał? Co zwracało w nich uwagę i zaskakiwało najbardziej?

Oprócz tego, Meier otrzymywał przekazy od Obcych. Spisywał je w postaci bardzo długich rozmów z przedstawicielami Obcych. Wielokrotnie mówili oni o przyszłości, a część spuścizny Meiera stanowią tzw. "Proroctwa Henocha". O czym mówią? I czy wypełniają się na naszych oczach - jak twierdzą zwolennicy Szwajcara?

Obcy nie tylko pozwalali Meierowi się dotykać, ale też nagrywać odgłosy wydawane przez ich statki. Co mówili o nich eksperci? Czy nagrania te w jakikolwiek sposób kogokolwiek przekonują?

Meier otrzymał również tajemnicze grudki metali, których - jak twierdził - nie potrafili zidentyfikować ziemscy uczeni. Jaka prawda kryła się za tymi "dowodami"? Czy rzeczywiście były one aż tak tajemnicze?

Kilka lat temu Meier wydał tzw. "Talmud Immanuela". Jest to de facto rodzaj Ewangelii, w której główną rolę odgrywają Plejaranie. Czy odkrywa nam to prawdziwą twarz Eduarda Meiera jako sprytnego sekciarza?

Z Meierem wiąże się też wiele absurdalnych twierdzeń. Jego współpracownicy głosza, że Meier był wielokrotnie ofiarą zamachów. W jego książkach można natrafić na jeszcze ciekawsze "kwiatki", a jedną z nich jest dziura w drzewie wypalona przez plejadiański blaster. Czy na tle podobnych doniesień, a także rewelacji żony Meiera, można powiedzieć, że jest on już dziś postacią kompletnie niewiarygodną?

W debacie udział wzięli:
Arkadiusz Kocik, Warmińsko-Mazurska Grupa Ufologiczna
Marek Żelkowski, pisarz science-fiction, publicysta, współpracownik "Nieznanego Świata", współgospodarz audycji "Bibliotekarium"
Piotr Cielebiaś, Nieznany Świat, współprowadzący debatę
Marek Sęk "Ivellios", Radio Paranormalium, współprowadzący i opiekun techniczny debaty
Pobierz mp3 (200.00 MB)
Kopiowanie i umieszczanie naszych treści na łamach innych serwisów jest dozwolone na zasadach opisanych w licencji.
Komentarze do tego odcinka
Twój nick:
E-mail (opcjonalnie):
Komentarz:Powiadamiaj o odpowiedziach na mój komentarz
(wymagany email):
Uwaga: Jeśli chcesz odpowiedzieć na komentarz innego użytkownika, prosimy skorzystaj z przycisku "Odpowiedz". Pozwoli to uniknąć w przyszłości bałaganu w dyskusji.
BBcode:

[b][/b] - pogrubienie
[i][/i] - kursywa
[u][/u] - podkreślenie
[cytat][/cytat] - cytat
[cytat="NICK"][/cytat] - cytat z nickiem

Zanim napiszesz komentarz, koniecznie zapoznaj się z zasadami publikowania komentarzy na łamach strony Radia Paranormalium. Prosimy nie podawać w komentarzach adresów email - do tego służy odpowiednie pole!
  Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 12, obecna strona 1, ilość stron 1
  [1]
 • mikoryza (2017-03-20 14:32:29) #35970 | RAPORT
  Wbrew wszystkiemu bardzo trudny temat, ale dzięki na zwrócenie uwagi na parę spraw, o których nie miałem pojęcia. W PL rzeczywiście nie mówiono o Meierze wszystkiego, choć po książce Moosbrugera mój zapał w jego stronę zmalał.

  Odpowiedz
 • Szarak (2017-03-20 17:50:48) #35972 | RAPORT
  Po cholerę poświęcać tyle czasu i energii oszustowi i to kiepskiemu?

  ps. zdjęcia jednak da się robić jedną ręką - patrz hasło samowyzwalacz.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (1)
 • audiooooman (2017-03-20 18:08:15) #35973 | RAPORT
  www.etfriends.com/conference/speakers.html

  Odpowiedz
 • lulak3399 (2017-03-20 18:56:48) #35975 | RAPORT
  Porównajcie sobie to pieprzenie o kosmicznych braciach, jakie uprawia Witkowski, Meier, Roman Nacht (obywatel kosmosu) z tym raczej pesymistycznym wnioskiem, jaki wyłania się z waszej chłodnej analizy zjawiska UFO. Stało się dla mnie jasne, że jesteśmy polem wielkiej manipulacji. Inwazja trwa, i to w umysłach. Oni wcale nie muszą nas zagazować jak w Cloverfield 10.

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • gosiaczek (2017-03-20 20:43:16) #35976 | RAPORT
  Też myślę, że oni nas napadną przez tych pieprzonych sekciarzy. Kosmity manipulują ludziom w głowach od tysięcy lat. Jestesmy dla nich jak terrarium

  Odpowiedz
 • stachstachowiak (2017-03-23 17:15:53) #36009 | RAPORT | E-mail
  ludzie na co wy czekacie czemu nie ma w debacie roberta bernatowicza jego wiedza jest istotna sam poruszal temat w streamie live na youtubie ostatnio byloby extreme ciekawie zaproscie go przyjmnie zaproszenie

  Odpowiedz | Zobacz odpowiedzi (2)
 • v3go (2017-03-28 13:14:00) #36049 | RAPORT | E-mail
  W pewnym momencie pijecie do Fundacji Nautilus. I powiem ze te uszczypliosci sa dobre. Tak jak uwazam ze inicjatywy mowiace o UFO i zyciu po smierci sa potrzebne, tak nie uwazam ze fantatyzm i wylaczenie analizy i logicznego myslenia musi isc z "tymi" tematam w parze... Czesto sie im to zadarza I to jest bardzo przykre. Do tego ta retoryka "my wiemy lepiej i tak jest na pewno i kropka" Mimo wszystko w ogolnym rozrachunku FN osbieram na plus. Ale wy ze swoją robota jestescie najbardziej merytoryczni w Polsce. Ilosc kontentu jaki stworzyliscie jest po prostu fenomenalna..


  Odpowiedz


Wszystkich komentarzy do tego odcinka: 7, obecna strona 1, ilość stron 1
[1]
Tagi
WYSZUKIWARKA AUDYCJI
WSZYSTKIE AUDYCJE
SŁUCHAJ NAS
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
NEWSLETTER
RAMÓWKA NA DZIŚ
ARCHIWUM AUDYCJI
WESPRZYJ
RADIO PARANORMALIUM
POLECANE KSIĄŻKI
MY lubimy ICH, ONI lubią NAS - nasi partnerzy, współpracownicy i zaprzyjaźnione serwisy
Copyright © 2004-2018 by Radio Paranormalium